NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
18. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Valulikud rinnanibud

naabribeib 03.01.2009 04:04

0 Tere!
Pool kuud tagasi, kui lõppesid päevad, lõpetasin ka pillide võtmise. Põhjus muidugi -sooviks pisiperet. Ja nüüd on juba mitu päeva rinnanibud tohutult hellad ja valusad, mida varem pole olnud. Kas võib olla esmane märk rasestumisest või on see pillide mittetarvitamise tõttu (kasutanud u. 3 aastat)? Olen lugenud, et pillide toime võib kesta kuni 6 kuud tagantjärgi, enne kui võib rasestuda.
Tänud ette vastuse eest!
Kommentaarid: [1]
Dr. Liis Kriisa 12.01.2009 09:27
Pillide kasutamise lõpetamisel organismi hormonaalne seis muutub ja seda Te võite erineval moel tunnetada. Menstruatsiooni tsükli reguleerumine pillide lõpetamise järgselt võib võtta aega kuni pool aastat, teinekord kauemgi. Rasedusest hoiduma ei pea, rasedus tekib kui munasarjade hormonaalne regulaarsus on taastunud ja emaka limaskesta paksus piisav munaraku kinnitumiseks.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster