NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Madal kaal

tervis 26.11.2006 22:51
tere
selline mure et ma võtan pidevalt kaalust alla ja ei tea milles täpsemalt on probleem. olen ise 164cm pikk ja kaalun vaid 43kg. kas on mingeit abi et hakkaksin taas kaalust juurde võtma?
Tänan
Kommentaarid: [2]
Dr.Reet Küüts 29.11.2006 21:41
kindlasti tuleks kontrollida oma tervist näiteks kilpnäärme talitlust jne.pöörduge oma perearstile kuna põhjuseid võib siin olla mitmeid.Kindlasti saate temalt toitumise juhiseid.
karoliine 26.01.2007 16:40
tere
olen 156 pikk ja kaaln 45 ja tsips alla selle ja olen 18.a. kas on midagi viga siiis w

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster