NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

Tampoonid ja sidemed?

Rochelle 14.11.2006 22:33
Olen kuulnud, et ei ole soovitatav päevade ajal korraga kasutada nii sidemeid kui tampoone..
ja lugesin sel teemal veel mingist toksilise shoki sündroomist(TSS).
Kuidas sellega lood siis tegelikult on?
Päikest!:)
Kommentaarid: [2]
flicha 08.01.2007 17:44

0 Miks ei tohi korraga neid kasutada???? Siin küll mingit vastunäidustust pole ma usun - ööseks ma ei pane tampooni (pole soovitatav). Tampoonide infolehel on see kirjas, vähestel naistel või see esineda, et nad ei saa tampoone kasutada, kuna neil hakkab paha siis.
kriczu 28.02.2007 17:11
mina kasutan sidet ja tampooni koos sest siis võid kindlam olla et läbi ei tule...ma ise soovitan soojalt sest siis on tõesti kindlam

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster