NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
16. september 2019

Nõuandjad

Küsi naistearstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema

 
  
dr. Liis Kriisa, Elite erakliinik, Tähe erakliinik, Gyne erakliinik
www.fert-c.ee, head@fert-c.ee
Tartu erakliinikutes Elite, Tähe ja Gyne töötavad viieteistkümne erineva eriala arstid. Üheks olulisemaks valdkonnaks on kunstlik viljastamine. Dr. Andrei Sõritsa juhtimisel tegutseb IVF-labor. Erilist hoolitsust ja personaalset lähenemist pakkuv Elite sünnitusosakond on ainus omataoline Lõuna-Eestis.
Gyne ja Tähe erakliinikutes töötav dr. Liis Kriisa tegeleb günekoloogiliste haiguste diagnostika ja raviga ning jälgib ka rasedaid. Enda sõnul ongi ta kõige rohkem töötanud rasedatega, ambulatoorselt tegeleb erinevate valdkondadega. Dr. Kriisal on kogemused nii ambulatoorse kui ka haiglatöö alal. 

emakakaela haavand

mann 06.10.2006 14:19

0 Tere, mul diagnoositi emakakaela haavand, leiti kerge põletik ja arst ütles, et see ei vaja mingit erilist ravi. Kas see ei häiri laste saamist ja kas ei kaasne mingeid erilisi nähte sellega näiteks palavik, seda tean, et tupest tulev valgevoolus on tugevam kui tavaliselt. Kas on veel midagi, millega peaks arvestama, kas see ei mõjuta kuidagi seksuaalelu?
Ette tänades.
Kommentaarid: [2]
Dr.Reet Küüts 05.11.2006 21:00
usaldaksin oma naistearsti loodan et ta tegi vajalikud uuringud,soovitan siiski kontrollile minna kui voolus suureneb aga kindlasti mitte harvem kui kord aastas.
kadikas 28.03.2007 00:57
Tere!Mul on samuti ulatuslik emakakaelahaavand ja oli enne sunnitust,mul on nuudseks 8kuune laps ja siiani pole saanud seda parandada kuna koguaeg on poletik.Olen juba viiel korral saanud poletikuvastaseid rohte aga asjata sest kui jouan arsti juurde on ikka poletik tagasi.Koik proovid on tehtud ma olen noutu,vahetasin ka arsti ja ikka pole kasu,koht on ka vaga valulik ja senine arst utlebki et ennem ei saa ara parandada kui emakas on valulik.Kuidas siis sellega ikka on ja olen kuulnud,et haavand ei pidavat valu tekitama.Raseduse ajal oli korduvalt ka tupeseen...?Olen juba tosiselt parnu arstides kahtlema hakanud...

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster