NÕUANDJATE TEEMAD
INFOKATALOOG
FOORUMI TEEMAD
GALERII TEEMAD
GALLUP
PARTNERID
21. juuli 2019

Nõuandjad

Küsi hambaarstilt Tagasi | Foorumid | Uus teema
   
 
Dr Marek Vink, Al Mare Hambakliinik www.hambalaser.ee
Biolase Laserhambakliinik www.biolase.ee
Hambaarstiteaduslikele küsimustele vastab dr Marek Vink Al Mare Hambakliinikust ning hammaste valgenduse teemadel Biolase Laserhambakliiniku spetsialist. Dr Marek Vink on World Clinical Laser Institute poolt sertifitseeritud laserhambaarst. Õppinud Tartu Ülikoolis aastatel 1989-1992 ning Helsingi Ülikoolis 1992-1995. Aastatel 1997-2004 oli Dr. Vink Tartu Ülikoolis õppejõud ning hambaarst Tähe Hambakliinikus. Aastast 2005 võtab patsiente vastu Al Mare Hambakliinikus. Erialastel täiendustel on osalenud Soomes, Saksamaal, Austrias ja Ameerika Ühendriikides. Dr Vink on viimastel aastatel spetsialiseerunud laserhambaravile kasutades oma töös moodsaimat vesilasertehnoloogiat. Biolase Baltic on maailma juhtivama stomatoloogilise lasertehnika tootja (Biolase Technology) edasimüüja Baltikumis. Biolase Laserhambakliinikul on pikaajalised kogemused hammaste laservalgendamisel.  

valgendamine

rret 25.08.2007 00:47
Tere!

Olen nimelt mõelnud hammaste valgendamise peale. Muidu tundub kõik justkui ok, aga mul on üks hammas selline pisike ja praegu ma täpselt ei teagi, kuidas hambaarst mul seda "kasvatada" kavatseb. See on aga kindel et sinna läheb muud materjali juurde et hambale normaalset kuju anda. plaan oli enne hambaid valgendada et siis saaks hamba yles ehitamisel sama tooni kasutada.
aga kuidas sobib siia konteksti hammaste valgendamine? olen kuulnud et kui sul on plomm nt esihambal siis ei saa valgendada, minu olukord teeks enam-vähem sama välja..
samas olen aru saanud et aja jooksul ja valgendatud naeratus tuhmub ja siis jääksin samuti tobedasse olukorda, kui osa hambast siis ylejäänute kõtval eriti valge?

Loodan et mu jutt polnud liiga segane :)

Lugupidamisega,
:)
Kommentaarid: [1]
Dr Marek Vink 02.09.2007 10:50
Kuna täidismaterjal oluliselt valgemnaks ei muutu, tulebki valgendusprotseduur läbi viia mõni nädal enne täidise asetamist.

Kartus, et hambad valgendamise järel "tuhmuksid" ning heledam täidis hiljem silma torkaks, pole põhjendatud. Esiteks püsib valgenduse tulemus pikki aastaid ja teiseks tuhmuvad tasapisi ka täidised.

Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster