FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. oktoober 2019

Foorum

Moe- ja ilunipid Uus teema
Tagasi |  Foorumid

närviline ülemus

Margit26 31.05.2008 13:09
Mida teeksite teie, kui ülemus iga väiksemagi asja pärast terava märkuse teeb ja vahel teiste kuuldes Su peale karjuma hakkab. Ka teised töötajad panevad seda tähele, et põhjus on enamasti täiesti mõttetu või seda polegi. Muidu on hea töökoht ja kõik oleks nagu hea. Kuid tunnen tööle minnes juba sellist masendust ja vastumeelsust. Kas teil on sellist olukorda olnud ja kuidas see lahenes?
Kommentaarid: [11]
Vampiiritar 04.06.2008 14:27

0 No see, kes lambist läheb ähvardama, et kui ma seda või teist ei saa, siis lähen ära, on lihtsalt lambad. Kui hakkad ära minema ja vanas kohas palka juurde ei anta siis lähedki ära, aga uus koht peaks siis juba olemas olema. Asendamatuid inimesi pole olemas ja niisama kinni hoidma ei hakatagi.
Margit26 04.06.2008 12:46
Jah, olen sellist asja isegi mitu korda näinud, et keegi tahab palka juurde ja...Kui asi paraneb, siis ma ikka avaldust ei anna. Aga kui ei, otsin enne uue koha.
Mue 04.06.2008 12:37
Ära ainult ähvarda äraminekuga.See on suurim viga.Ei hoia kinni neid kes ähvardavad ja palga pärast lahkuda lubavad.Üxkord öeldaksegi-nägemist,kui sa seda tegelikult ei soovi.
Ole ikka sama tubli ja pole mõtet härjaga võidu joosta.Ülemus ongi selleks ju,et kõike seda toimuvat ohjes hoida.Usu see pole kerge.Rahulikku meelt sulle.
Margit26 02.06.2008 23:23
Kui tööle läksin, oli ülemus nagu ära vahetatud. Ta vist sai aru, et läks viimane kord liiale. Püüan ise võimalikult tubli olla ja kui veel selline asi juhtub, annan hoiatamata lahkumisavalduse.
Vampiiritar 02.06.2008 14:20

0 tegelikult tuleks ikka suu lahti teha ja arvamust avaldada. Selline ebaterve õhkkond hakkab lõpuks tervisele. Kordan ennast......aga.....elu on liiga lühike, et mingit jama taluda. Juba hea moto, mille järgi elada :))
EDU
Hellik 02.06.2008 11:08

0 mina talusin sellist ülemust umbes poolteist aastat, siis võeti ta kohalt maha. aga meil oli selline teema, et küll tal ei meeldind see ja teine. kõik töötajad olid juhmardid, tuldi minu laua juurde ja hakati siis kõva häälega kõiki mustama, või siis iniseti minu kallal. panin lahkumisavalduse lauale, peale seda tõstis ta mu palka ega öelnud minu kohta enam midagi ja minu sõna maksis päris palju, aga teiste kallal röökimine ei lõppend ikka, see oli ikka päris kole, inimene käis ja röökis sõna otses mõttes. meesterahvaga oli tegu.
Margit26 02.06.2008 10:39
Oleks ta naissoost, oleks asi lihtsam. Siis ehk ei oleks asi ka nii hulluks läinud. Aga ma arvan, et kuidagi ma sellest rääkima pean. Ise ka pigem nutan kodus kui et tööl vaidlema hakkaks. Kuid selline närvipinge on peal, et isegi kodus ei suuda rahuneda. Üks hea tagajärg sellel kõigel siiski on, ma hakkasin jooksmas käima selle asemel et lohutuseks süüa:)
Vampiiritar 02.06.2008 10:33

0 Olen ka ühe närvilise eksemplariga kokku puutunud. Talle meeldib telefoni teel mögiseda. Siis ükskord, kui helistas komandeeringus ja hakkas vinguma, siis ütlesin talle, et helista siis tagasi kui sul parem hakkab ja panin toru ära. Peale seda probleeme nagu väga ei olnud. Kui keegi vingus, siis ei teinud väljagi ja olin pool päeva vait, siis sai ise ka aru, et midagi on jälle valesti.
varblaseke 02.06.2008 08:22

0 Kui ta ei taha, et Sa ära lähed, siis peaks ehk olema võimalik teda korrale kutsuda? Ise olen ma sellistes asjades muidugi kole arg, võin õhtul patja nutta, aga seal, kus vaja, sõna suust ei saa :)
Margit26 01.06.2008 23:13
Jah, Sul on õigus, on tähtsamaid asju kui hea palk. Mul pole kunagi sellist probleemi olnud, et ei saa ülemustega läbi või et nad mulle ei meeldi. Kui asi on mu töös ja ma teen vea, siis loomulikult on märkus omal kohal ja ma ei solvu kuidagi selle peale. Aga kui minnakse isiklikuks ja toon muutub ka pilkavaks ja ägedaks ning see kõik toimub teiste kuuldes, siis...Algul ma lihtsalt ei suutnud seda uskuda. Mingi aeg arvasin, et see on tõesti minu süü. Aga paistab, et asi on muus. Seda ta ka ei taha, et ma ära lähen. Aitäh, et ära kuulasite:)
DK 01.06.2008 15:39

0 ise olen samas olukorras.ülemus on nii nõme,et võtab igasuguse tööisu ära. muidu oleks kõik enamvähem ok,aga kui tema tuleb,on tuju rikutud.aint näägutab tühja tähja. vartsi lahkun ka sellelt töökohalt.omad närvid ja ilus päev on palju tähtsamad kui palganumber.ei viitsi kannata enam seda mõttetust.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster