FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. oktoober 2019

Foorum

Moe- ja ilunipid Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Ei saa läätsi silma :(

teisi 31.03.2008 19:37
Et ei tahaks prille enam kanda.Ja pole ka 18. Kaks korda olen käinud silmaarsti juures ,kläätsi saamas ,aga pole õnnestund silma saada.Kas on mingi eriline nipp ,et need silma saaks + kuidas harjutada ? ning kaua harjutamine aega võtab , et uuest arsti jurse aeg kinni panna ?
Kommentaarid: [3]
krookus100 05.06.2008 21:50
Mina olen ka mitu aastat läätsi kandnud, lahe pooled inimesed ei teagi et mul läätsed on. Läätsi pannakse küll niimoodi silma. Siis kui mina esimese läätse silma panin läks mitu kuud aega enne kui sain, ogu aeg silmad läksid punaseks. Aga minu vend kannab samuti läätsesi ja ta õpetas mind ning aitas mul neid silma panna. Ta ise pani mulle neid silma. Aga juba teise korraga sain ise. Nüüd juba on vähem kui ühe minutiga silmas ja silmast väljas. Et peaaegu proff juba.
Piilu 01.04.2008 09:51

0 Küüntega ei soovita eriti läätsedele kallale minna. Mul on niimoodi läätsed katki ka läinud. :D
Aga muidu jah, neid pannaksegi niimoodi silma, et hoiad vasaku käe sõrmedega ülemisi ripsmeid kinni ja parema käe keskmise sõrmega tõmbad silmaalust nahka alla poole, et läätsel oleks ruumi silma külge kinni jääda. Tähtis on siin see, et lääts õiget pidi näpul oleks ikka. Siis kui ta on juba silma külge jäänud, liigutan mina sõrmedega silma ülevalt ja alt natuke, et ta õigesti oma kohale läheks ja ongi paigas! :)
Eks see harjumine võtab ka veidi aega, aga inimesed on siiski kiiresti õppivad ja harjuvad lõpuks kõigega, kui vaja. :P
Aura 31.03.2008 21:19

0 no mina olen 17 ja läätsi kandnud juba aastaid. Jube rahul nendega, ei kujutakski enam ilma ette.
Ei ole kursis kuidas teised neid panevad aga mina võtan silma pannes ülemistest ripsmetest kinni ja koian neid kulmu ja näpu vahel. Nii on kindel et silm ei lähe kinni läätse panemisel.
Ja silmast ära võttes võtan läätse kahe küüne vahele ja ongi väljas ;)

edu sulle, saad kindlasti hakkama kui harjutad, ka mul läks aega ;)
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster