FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. september 2019

Foorum

Moe- ja ilunipid Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kunstküüned!!!!

Mirjam 11.05.2006 19:25
Plaanin siin endale kunstküüned panna, aga mure hoopis selles, et mida teevad need vaesed pärisküüned siis, kui pärast kunstküüned eemaldada? Kas on täitsa nässus seal all? Tean et küüned peaksid ikka õhku ka saama, aga vaevalt et nad selle liimi ja muu geeli all midagi saavad!
Kommentaarid: [31]
Cätz. 19.07.2010 23:14

0 Alati geelküünte puhul soovitan minna ikka proffi juurte sest nad teavad palju tohib oma küüne pinda üldse viilida.Kui lähed algaja juurte kes on ise õppinud see ei tea nendest asjadest nii palju ja võib selle viilimisega sinu küüne plaadi väga ära rikkuda.Tean ühte kogemust oma sõbrast kes on proff maniküür ja tema juurte tuli üks naine kes oli enda sõbral lasknud teha kes oli algaja või noh ise õppinud .Ta oli selle naise küüsi nii ohtralt viilind et need olid tuli punased.Nii et jah kui soovid korraliku tulemust siis mine ikka proffi juurte(Mul on geelküüned olnud eelmisest aastast teen ise ja käin ka ühe maniküüri juures ja minu küüned pole mitte üks raas kahjustatud).
tiigrike25 30.03.2007 19:23
See jutt on küll õige, et tuleb katsetada erinevaid geele.Ma leidsin kolmandal katsel enda jaoks õige.Voh:)
niisiis 29.03.2007 21:35
kindel on see, et kui on tugevad küüned, siis muutuvad nad nõrgemaks, sest ei pea väliskeskkonnaga võitlema. kuid olen näinud ka seda, et kui oma küüs on paber, siis geel teeb ta veidi tugevamaks. kuid see ei ole reegel.

väga palju võib kohata aga seda, et viilitakse oma küünt. See on vale, küünt tuleb vaid karestada. Olen kohanud juhtumeid, kus küünetehnikul ongi kombeks oma küünest läbi viilida. päris jube !

mina soovitaksin siiski geelküüsi, sest akrüül ei ole tervisele ja küüntele hea.

kui arvad, et sulle geel ei sobi, siis ei pruugi see kindlalt kõikide geelide kohta käia. lihtsalt tuleks proovida mõnda teist geeli. neid on nii palju.

kindlasti tuleks minna sinna, kus käivad sõbrad-tuttavad. tallinnas eriti on palju küünetehnikuid, kes ei pruugi oma viile ja asju desinfitseerida jne. pealegi võib nii praaki teenust saada, et pärast veel mitu head päeva mõru meel on.

ja pikkade ning lühikeste küünte kohta nii palju, et endal on mul päris pikad. poolteist korda pikemad küüned kui oma küüne plaat on. saan hakkama kõigega- pesen, koristan, teen süüa, tööd jne. küüned ei saa takistada igapäevast elu. mulgi on olnud küüned juba pea 2 aastat. kuid kui oled hoolas, paned õli ja teed vahel mõne vitamiini kuuri on kõik ok. minu küüned on väga heas korras. kõik algab siiski toitumisest. ka enda küünte tervist. loomulikult mängib rolli ka geneetika.
Manna 13.03.2007 17:43
mina sain küll küüntega kõike teha, mis jutt see on , et ei saa:D
kar123 13.03.2007 15:18
mul olid algul akrüülid kuid need murdusid koguaeg ja talvel veel tihedamalt....kuid nüüd on kangas küüned ja olen väga tahul.kui vahest murdubki mõni siis oma küüs ei ole nii kahjustatud kui seda oli akrüüliga.
Dolly 13.03.2007 13:37

0 Ma ei teegi neid maha,ja pole ka kunagi kunstküüsi pannud ja ei hakka neid panema ka.Aga kas pole pärast paha vaadata kui küüned on päris ära rikutud?Tegelikult rikub isegi lakkimine küüsi.Mina lakin ka,aga on selliseid lakke ka mis kohe läbi küüne imbuvad ja pärast laki maha võtmist on küüned kas kollased või pruunid.Siis ei jäägi enam muud üle kui uuesti lakkida.
Kätu:Mulle meeldivad ka naistel sellised küüned mis on normaalse pikusega,aga need mis on juba ikka vääääga pikad,pole ju enam kenad.
Kätu 12.03.2007 19:35

0 mul endal on geelküüned...ma kohe mitte ei ütles et ei saa kodutöödega hakkama. ega kunstküüned ei pea olema 5cm pikad, nad võivad olla ka lühikesed (norm pikkusega). ja see jutt et on mingi vitamiini puudus...sa on jaburus....mul on terves suguvõsas nõrgad ja haprad küüned....nii et need kes ple varem kunstküüsi pannud, ei tasu seda kohe ka maha teha!!!
Dolly 12.03.2007 17:12

0 No,nii palju kui ma ennast tunnen,siis mina küll ei toitu tervislikult.
Hommikul suur tass kohvi...
lõuna:suur tass kohvi ja paar-kolm võileiba...
õhtul:jälle suur tass kohvi ja paar võileiba,õuna,pirni või banaani.Joon palju coca laiti.Ja kui tuleb magusa isu,siis söön tahvel šokolaadi ja siis ei taha magusat pea kuu aega.
Kõik on korras,nii hambad,küüned kui ka ainevahetus.Olen isegi alla võtnud,täpselt aastaga võtsin alla 24 kilo.
Täna tegin endale maniküüri ja nii sama nalja viluks mõõtsin ära oma küüned,need on 2,1 senti pikad.
väike pärdik 03.03.2007 14:32

0 mina olen ka tervislik toituja.
see, et ma toidust kõiki vajalikke aineid ei omasta selgus peraarsti juures seoses ühe raviga.
ehk siis tänu oma ainevahetusele paeksin ma juurde sööma toidulisandeid ja vitamiine.
sul puuduvad lihtsalt teadmised oma organismi kohte, muud ei midagi.

see, et keegi hõiskab, et ta kaalujälgija on on ka noh...selline kahtlane väide. olen küllalt näinud neid kes päevase kalorikoguse raiskavad šokolaadile või alkoholile....

see polegi mingi isikliku rünnakuna mõeldud. mõtlesin ise kunagi sinuga sarnaselt.
lihtsalt soovin aidata, et välja uuritaks miks selline probleem küüntega on.
sest normaalsel, tervel inimesel nii ei ole.
võib uurida ka dr.levinit ja www.role.ee-d.
tiigrike25 03.03.2007 12:38
Näed, no ma tegelikult ei viitsi ennast õigustada kogu aeg.
Olen kaalujälgija.....peaks olema piisavalt tervislik toitumine!!!???
Teiseks ei passi keegi küünetehniku juures iga nädal, vaid korra kuus.
väike pärdik 03.03.2007 12:24

0 kui oma küüned on õhukesed, murduvad, kihistuvad jne. siis on organismis millestki puudus.
tuleb tervislikult toituda, siis kasvavad omal ka küüned.
ja kui olete sellise vääraka liiga kiire ainevahetusega nagu mina, tuleb vitamiine juurde süüa.
põhiprobleem on see, et enamus inimesi ei tea mis asi tervislik toitumine on.
pealegi on tunduvalt lihtsam passida 2tundi nädalas küünetehniku juures kui tervislikult elada...

sellist asja, et küüned lihtsalt kehvad on ei ole olemas kui toitute trvislikult!
tiigrike25 03.03.2007 09:38
Mis jutt see on Dolly??? Mis mõttes ei tee midagi??? Mul on eluaeg olnud õrnad ja õhukesed küüned ja selle pärast lasin oma küüned katta geeliga.Ja mul on ka pere ja elamine.Aga töö on selline, et käed on kogu aeg näha ja ei saa endale lubada koledaid käsi.
Issand, milline enesekeskse arvamuse väljendus!!!
Dolly 02.03.2007 21:35

0 Milleks naistele kunstküüned?????Aru ma ei saa!!!
Minul on eluaeg olnud pikad küüned,kõige pikemad olid üleelmine aasta ja need olid 10 sm pikad(kõik küüned).Teen ise alati küüntele ka maalinguid.Sest praegu on nii palju võimalusi ise tegemiseks.Kaubandustes müüakse alates küünte tegemistest kuni maalinguteni ja kleepsudeni välja.Küünelakke on ka sadat tuhat värvi ja igasugu värke,millega küüsi korras hoida.
Minu arust kunstküüsi kannavad need naised,kes MITTE MIDAGI ei tee.Mul on lapsed,oma suur elamine,puudega kütmine.Teen kõike oma pikkade küüntega.Puude saagimisest peenarde rohimiseni välja ja kus juures ei kasuta ma mingeid kummikindaid.
Ikkagi ei saa ma sellest aru,milleks kunstküüned ja nii palju raha raisata sellise asja peale.Iga naine peaks ikka saama ise hakkama oma küünte eest hoolitsemisega.
Celery 31.01.2007 11:46

0 Kui mina omal kunstküüned ära võtsin,olid ikka oma küüned väga rikutud ja läks u 4 kuud,et need normaalseks said.Nüüd ka väga nõrgad,aga hoolitsen oma küünte eest:-))
Monton 26.12.2006 16:37

0 Vahepeal mõtlesin ka et paneks endale küüned,kuigi endal on loomulikud küüned ka ilusad..lõppude lõpuks otsustasin siiski et ei pane. Tegelikult ei ole minu meelest nendel klotsidel mõtet.Kui küüned tõesti väga jubedad on no siis võibolla tõesti!
Kady 23.12.2006 13:39

0 Eks ma olen endale ka igasuguseid kunst-, geel- jms küüsi peale toppinud ja maha võtnud jne, aga ühel hetkel lihtsalt aitas. Peale nende kunstide mahavõtmist näevad ikka küüned eriti jubedad välja, mis sunnibki kunste taas peale panema. Nüüd ei ole juba päris pikka aega tegelenud sellega, kasvatan oma küüsi, hoolitsen nende eest ja võtan tugevdavaid tablette ja olen väga rahul. Ei kavatsegi enam mingeid tehisasju peale panna. Kui, siis ainult geelid..need jäävad minuarust kõige ilusamad ja loomulikumad.
tytrik 23.12.2006 13:18

0 talvel murduvad pidevalt:(
sipsusirtsu 21.12.2006 17:00
vaata,et sa lähed ikka diplomiga tehniku juurde,olen kuulnud,et isegi hallitus võib küüne ja geeli vahele tulla,tänu sellele,et õhumullid on vahele jäetud,mis saavad niiskust ning siis lähevadki lõpux hallitama...
Täitsa kohutav,ise pole näinud,aga mu küünetehnik on näinud ja rääkinud..
Tuuli5 21.12.2006 16:41
Mina olen proovinud kõik variandid ära, akrüül ja tavalised geelid ei ole sobinud, küüned on pärast ikka päris nadid. Aga Tallinnas Gersi Stiilistuudios on kasutusel geel, mis on tõesti hea. Maha võtmine on väga kerge ega kahjusta küüsi, mina olengi nüüd ainult seal käinud. Muidugi, kui geel on väga kaua peal olnud, on ikka vaja peale maha võtmist natuke rohkem küüsi turgutada, näiteks õliga. geeli all muutuvad nad natuke laisaks ;-)
pillekas 21.12.2006 13:32
Minul on geelküüned, kuna mul endal küüsi pole lihtstalt. Küüneteknik nimetab neid paberiteks.. ja mul pole üldse pikad geelküüned vaid nende funktsioon on olla tugevad, mitte igast asja puudutades tagurpidi minna (mis on kohutavalt valus!) Kaua otsisin küünetehnikut, kuna puudus usaldus.. igaühte enda kallale ei laseks ja nüüd mul kunagine lapsepõlve sõbranna teeb, kuna tal suht palju tööd, siis teda välja reklaamida ma ei saa ;)
Kiizu 20.12.2006 23:35

0 Kokkuvõttes taastuvad küüned umbes pool aastat.. selle ajaga jõuab see osa mis enne geeli vms kaetud oli välja kasvada.
Driin 20.12.2006 21:59

0 kunstküüntega on nii et kõige paremad on geelid, siis vast akrüül, aga jah paljudele see hais ei istu, akrüüliga on ka see asi et nad on liiga tugevad, kunstküüs peab olema küllt ugevam kui oma küüs, kuid akrüül on seda liialt, nu ja kanga eelis on see et ta on õhuke, kuid kangast ei saa kanga ilma lakita kuna kanga struktuur on näha, veel erinevad akrüül ja kangas geelist selle poolest, et umbes iga poole aasta tagant on soovitatav nad küüntelt eemaldada, et vältida küüne seene tekkimist, mille ohtu aga geeliga ei ole.
pärast geeli eemaldamist on oma küüned just niikaua rikutud kuni kasvab välja see osa küünest kus peal geel oli, aga kangaga võib olla see et küüs on kollane pärast.
ja kui lähed küüsi panema sis vaata et inimene kes sulle seda teeb oleks ikka diplomiga kuna ilma õige väljaõppeta tehnik võib su oma küüned ära rikkuda.
Lynne 17.12.2006 14:42

0 Panene geelküüsi 400.- eest (prantsusemaniküür) hooldus 175.- NB! SÄDELEVAD GEELID :p RAGNE15@HOTMAIL.COM
tiina 14.11.2006 12:33
Kõige tervisesõbralikumad on ikka geelküüned. Akrüül mitte ei riku ainult küüsi vaid ka hingamisteid. See hais on ikka juba. Tegelikult on nii, et kõik mis kunstlik, rikub. Tuleb valida lihtsalt kõige vähem rikkuv variant.
Täpp 19.05.2006 14:18
Mina olen aru saanud, et need akrüülküüned on vist pisut terviusesõbralikumad, kui liimitavad küüned....vähemalt nii jutud käivad!
Märtsijänes 17.05.2006 09:59
Suvel ju eriti mõnus, ei pea jebima oma küünte lihvimise ja viilimisega. Ja pealegi küünelakk kaua peal ja näevad kabedad välja kah....lasikade inimeste asi või siis kui endal on tõesti väga viletsad küüned, siis võiks lasta panna
katikiki 16.05.2006 21:46
küünetehnik
kunstküüs kahjustab loomulikult oma küünt aga kui see maha võtmise asemel välja kasvatada on küüned täpselt sama terved kui enne kunstküüsi:)
kunstküüned on hea lahendus neile kes iga päev oma küüntega jamada ei viitsi
flicha 11.05.2006 20:50

0 Mis oma küüntel häda on?
Mulle see kunst-geel-akrüül ja ei tea mis kõik veel küünte asi ei istu. Käin maniküüris ja olen rahul niigi. Mulle tundub see küübnte panemine + hooldus suht mõttetu raha raiskamine juba ja kuda saab pikkade küüntega normilt tegutseda üldse?
Emmake 11.05.2006 20:20
Emmakene hoidis oma kunstküüsi ka pea 2 aastat külges!
bibi 11.05.2006 20:16
Emmake, sul pole vist vedanud küünetehnikuga. Või äkki oskab keegi proffidest nõu anda, kas rikub tõesti oma küüned nii ära...?
Emmake 11.05.2006 20:13
Ütleme nii, et üsna tuksis on need küüned seal all. Mitu kuukest läheb enne kui samakauniks tagasi kasvavad!
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster