FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

lits???

karmly 21.05.2011 16:43
Tere, mul tekkis selline küsimus, et keda teie üldse litsiks peate? Kas konkreetselt ainult prostituudid ja nii või käivad ka nt üheöösuhted sinna alla? Küsimus sellepärast, et olin viis aastat ühe mehega koos, aga meie teed läksid lahku. Siis ma mõtlesin kül koguaeg, et üheöösuhted pole kül minu teema, aga nüüd hakkan vaikselt juba kahtlema. Ja no tegelikult need pole nagu sellesmõttes üheöösuhted, et kuskilt klubist v baarist korjaks kaasa kellegi endale. Tavaliselt on ikka nii, et tuttavate tuttavad, ehk siis kuskilt kaugelt varem ikka natuke tunnen. Põhimõtteliselt on asi selline, et kui mulle keegi ikka meeldib, siis ma väga blokkima ei hakka ja nüüd vaikselt mõtisklengi omaette, et kas ma olengi lits :S. Mingit sellist kuulsust kül endale ei tahaks, aga samas kui inimene tõesti meeldib ja tõmme on, siis mõtlen jällegi, et miks mitte, sest elame ikkagi ju ainult ühe korra :) Võiksitegi avaldada oma arvamust, et kes teie arust on üldse lits ja nt kas mina kuulun ka sinna kategooriasse :)
Kommentaarid: [1]
Rel.P 01.07.2011 19:17

0 Elu on liiga lühike ,et ennast tagasi hoida asjades mis meeldib. AGa,,et misajast naine lits on kui talle meeldib seksida.Ma ei ole sellest asjast kunagi aru saanud ,kui üheöösuhe või ronitakse kohe esimesel kohtumisel voodisse oled lits kohe.Seks on elu ,ja inimene peab nii palju seksima kui ta tahab.See nende oma mure kes arvavad ,et naine kohe litsakas.Mõni naine soovib rohkem seksi ,mõni jälle vähem.Ma arvan ,et seksi järgi ei saa inimest iseloomustada millinne ta on. Aga soovitus sulle - ära roni esimesel kohtumisel voodisse,tõde on tglt see mees võib sellest valesti aru saada ja ta enam ei austa sind,ma räägin oma kogemusest.Sinuga suhet ta siis kindlasti ei hakka proovima ega mõtlemagi kui sa ronid kohe temaga seksima.Ja üldse ära ise jahi mehi ,las nemad jahivad sind ja mine siis voodisse selle mehega kui sa teda tõesti juba mõnda aega tead ja kirg on suur.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster