FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kui meeldib üks poiss

tupsu789 14.12.2009 14:40
Mulle hakkas ka üks koolivend meeldima. Sama vana, aga paralleelklassist. Üks aine on koos, ja seal oleme 2x koos istunud.

Esimene kord oli ta kuidagi sõbralikum, siis ta mulle meeldima hakkaski :D

Kunagi nägin, et ta kõnnib tänaval minu ees, siis üritasin järgi jõuda, aga ta kõndis nii kiiresti, ja vaatas vahepeal taha, umbes nagu ei tahtnudki, et järgi jõuaks talle. Aga jõudsin valgusfoori juures :D Siis küsisin, et kus suunas ta liigub, me oleks liikunud erinevates suunades, aga ta ütles, et saab tegelt seal ka, kust mina lähen, ja siis kõndisime natuke aega koos. Eriti midagi ei rääkinud, ainult kooliasjadest natuke, ja varsti tuli ka minu maja.

järgmine kord, kui oli see aine, siis polnud meil kummalgi pinginaabrit, aga seal aines peab alati pinginaaber olema ja siis ma küsisin, et kas võin tema kõrvale istuda. Istusime koos siis, aga ta oli kuidagi eemalolev ja ma ise olin veits haige, peavalu ja nohu, ja siis me eriti ei rääkinud.

Nüüd lõppes see aine ära. Orksis panin ta sõbraks juba peale esimest koosistumist, nüüd lisasin ta täna msni ka. Aga see oli vist halb mõte, ma arvatavasti ei meeldigi talle, ma ei tea, mis ma ütlen, kui küsib, et miks lisasin.

Ta tundub koolis selline veidike üksik, aga on hästi armsa naeratusega :)Orksi profiili järgi tundub suht arvutifriik :D

Ma ei teagi mida teha, unustada ta ära või üritada kuidagi välja näidata, et meeldib mulle??
Kommentaarid: [2]
jansa89 07.01.2010 22:26
Mul suht sarnane mure,meeldib üks poiss kellega tutvusime sõbranna kaudu ligi aasta tagasi me ei näe küll eriti tihti aga alati kui näeme siis oleme koos ja ta on tõesti mega hooliv poiss,aga msnsi ega kuskil jälle eriti ei suhtle,ei saa öeld aka et ta kasutaks mind öra vms,sest ta alati küsib kõik järgi ja kainena ka koguaeg kaisutab ja värki ja ta meeldib päris palju kohe mulle aga ma ei oska kuidagi taga netis suhtlema hakata :S ma ei tea mida teha.
Säuts 15.12.2009 10:19

0 Palu temalt millegiga seoses abi, meestele meeldib, kui nad targemad on, ja siis suhelge sellisel sõbra tasandil, kuni ... ;)
Good luck;)
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster