FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

murtud süda

karmly 29.11.2009 18:48
kas olete kunagi kellegi südame murdnud ja kuidas sellega hakkama saite. praegu selline olukord, et tegin oma armastatuga väikse pausi, täitsa lahus veel ei ole. Aga see on kohutav, ma teen talle nii palju haiget sellega, et kaalun temaga ikka kokku jäämist ja mitte nii väga sellepärast, et ma seda tahaksin, aga lihtsalt sellepärast, et ta oleks siis nii õnnelik.
Kommentaarid: [2]
karme 21.01.2010 12:21
Jaa ei ole mõtet end kulutada
Säuts 15.12.2009 10:18

0 Ära sa seda küll tee, enda õnn on kõige tähtsam! Jätsin ka suvel oma kauaaegse elukaaslase maha, sest ma tundsin et me ei klappinud, tema muidugi midagi halba meie suhtes ei näinud, ja tegin talle sellega ikka KÕVASTI haiget (olen hiljem ta emaga suhelnud ja tean)
Nüüd kui on juba 4-5 kuud möödunud, tean, et tegin õige otsuse, kuid aegajalt tunnen ikka kohutavat valu, et nii läks, ja tean kui valus tal on, aga sellepärast ma küll tema juurde tagasi ei lähe!
paratamatult on see saatus, et keegi meist täiesti üksi nagunii ei jää, küll tema leiab kellegi ja Sina ka!
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster