FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

vajan abi

olen1 02.07.2009 21:05
Nii asi on nii, et olen armunud ühte poissi. Ta on minu venna kursusekaaslane ja käib vahepeal meil külas. See noormees on suhteliselt tagasihoidlik. Mina ise olen ka selline vaikne inimene tegelikult. Põhimõtteliselt olen maganud mingi 5 korda tema kaisus ja ühe korra temaga suudlend...tal käest kinni hoidnud ja värki...aga iga kord, kui ta läheb ära meie poolt...siis ta hiljem nagu väldib mind...ma tean, et tal ei ole teist tüdrukut...aga ta lihtsalt ei vasta mu sõnumitele..ja plokib üldse täiega...siis aga kui tuleb jälle siia..siis vaatab mind kogu aeg nii armunud pilguga, et lausa hulluks ajab...mina enam muud ei teegi, kui mõtlen temast...olen talle mitu korda ütlend, et olen ära armunud temasse..siis on ta vastanud, et ta teab või usub..vms :S Ma ei oska temaga midagi ette võtta...tahaks teda nii väga endale...päriseks..aga mulle tundub, et ta tegelt ei ole vist huvitatud minust..ehk on kaissugi ainult viisakusest tulnud..
Kommentaarid: [3]
karumömm 19.11.2009 23:17

0 Mängi ise paar korda kättesaamatut ja kui siis ka huvi on, siis ehk tuleb sest midagi, antud tingimustel küll mitte.
Ära ise kohe kaissu poe ja ära ütle, et sa temasse armunud, eriti kui saad vastuseks "ma usun".

Üldiselt on aga tõenääoliselt tegu lihtsalt sinu ära kasutamisega - vahetevahel on hea olla. Ära luba seda :))
spiker170 28.08.2009 22:53

0 olen1-ära palun solvu aga ta vist lihtsalt kasutab sind ära,käib vajadustejärel,kui tuleb siis olete ju koos ja sulate voodis kokku:)proovi teist,kui tuleb siis ütle ei!!!
hellrider 15.08.2009 22:48
no otsusta sina kah siis ära, mida teha tahad, ära lase tal ometigi enda tujude järgi endaga mängida, muidu ta jääbki seda tegema. võta julgus kokku, asi pole teil veel ju väga kaugele läinud, nii palju, kui aru olen saanud... leiad uue, kes sind tõenäoliselt ka hindab...
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster