FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. oktoober 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

kooner mees!!!

Kätlyn25 13.05.2009 22:34
mida teha koonrist mehega?elame juba 4 aastat koos,minul on eelmisest abielust laps,keda praeguse mehega koos kasvatame.kuni eelmise aastani oli kõik ok,elame mehe korteris ja alati oli meil kombeks nii,et mees maksis kom.kulud,ostis poest söögi ja muud vajalikud asjad koju(pesupulber,wc paber,nõudepesuvahend jne),minu kohustuseks jäi kõik muu majapidamisega on alati tahtnud korras kodu,ilusat,korralikku ja rõõmsameelset naist,sooja toitu laual ning head seksi...see kõik oli tal ka olemas,ise ta ei viitsi majapidamises lillegi liigutada,aga ok, meid mõlemaid see olukord rahuldas,tema sai alati mis tahtis ja mina pingutasin tema heaolu nimel,sest majanduslik pool oli ju tema vastutusel.ta töötas siis eestis ja palk oli tal ca.15000 eeku kuus,minu oma 5000.-kaeblemist,et raha vähe ei pidanud ma kunagi kuulma.siis aga asjad muutusid,mees sai tasuva töö välismaal,kodus käib ta ikka tihti,kuid nüüd on talle vist papp pähe löönud! nõudmised tema poolt mulle on ikka samad mis varem,kuid rahaga koonerdab nii et vähe pole,nüüd on tal palk umbes 40000krooni kuus(minu oma ikka endiselt 5000) aga kodus kuulen pidevat virisemist,et raha pole või raha vähe. tema maksab ainult kom.maksud,sest neid ei saa ta maksmata jätta,kuna korter ju tema oma,muud mitte midagi koju ei osta,sööb ikka nagu loom,kogu musta pesu tassib välismaalt koju pesta,aga mitte ühtegi asja majapidamisse ei osta,kui mainin,et pesupulber,nõudepesuvahend või midagi veel otsas,siis küsib süüdimatult,et miks ma ostnud pole siis,raha kusjuures ka mulle ei anna.kui seletan,et mul ju palk pea 10korda väiksem kui tal,siis kukub hädaldama,et peame kokkuhoidlikult elama,muidu tal ei jää üldse raha järgi,ma ei saa ju nõusid ja pesu ka pesemata jätta,sest ma ise ei taha ka seapesas elada,pealegi ikka loodan vaikselt,et äkki tuleb veel mõistusele,kui kannatlikult ootan,aga vist on lootusetu juba see olukord,sest pea aasta juba selline koonerdamine käib ja midagi ei paista muutuvat.aa,nüüd on veel uue põhjuse virisemiseks leidnud,et ma viin last hommikuti autoga kooli,meil kool teises linna otsas ja tunnid algavad kell 8,ühistrantspordiga peaks vaene laps kell 7 kodust startima ja veel korduvalt ümber istuma,tema aga ei saa aru mis plikal siis viga,ise juba 10aastane,ei saa nüüd ise kooli mindud,tema küll omal ajal käis.no mida ma sellise mehega teen???
Kommentaarid: [7]
bibih 03.06.2009 15:02

0 Ma ei tahaks sind ära ehmatada, aga mulle tundub, et tal on seal välismaal teine naine ja võib-olla sellega uued plaanid. Võiksid seda asja natuke uurida ja salaja nuhkida. Kui selguse majja saad, siis sõltub sinust, kas tahad teda kinni hoida või minema lüüa. Kui tahad teda alles hoida, siis ma arvan, et tatrapudrusöömine sellele kaasa ei aita.
Delicious 27.05.2009 10:03

0 Kuidas mehe dresseerimine läheb?
kas 15.05.2009 11:50

0 Täitsa tuttav lugu. Mul heal sõbrannal päris sarnane juhtum. Tal ka õudsalt kooner boyfriend, vaene sõbranna peab alati poes ise kõik asjad kinni maksma, väljas söömas käias maksab samuti arved ja kõige tipuks sõidavad enamasti sõbranna autoga, sest mehel pole bensiini raha, et oma autoga sõita...Oleks siis mees muidu muhe kuju, aga ei, sihukest vingupunni pole ammu näinud. Sõbrannal nagu roosad prillid ees, tema arvab, et nii peabki olema, loodan, et kunagi saab ta aru :(
niina 15.05.2009 11:02

0 jessas milline lugu :O
Ma olen täitsa nõus siin allpool olevate kommentaaridega .Ehk siis mõistab ..! :) Loodan ,et saad ikka hakkama :)
seliin dioon 14.05.2009 10:10

0 Teeks samamoodi vastu kui jutust aru ei saa ja mammonat sukasäärde korjab. Kokkuhoiupoliitika, täna kartulipuder, homme tatrapuder, ülehomme tandupuder jne. Laps saab koolis nagunii vaheldust lõunasöögikordade ajal. Ja õhtul ei tohikski ennast kurgumulguni täis toppida:D nii ütlegi. Pole raha, pole süüa, pole puhtaid riideid.
Betty Boo 14.05.2009 09:55

0 Aga mina ei oleks enam rõõmus, seksi ka ei annaks ja kodus hakkaks olema söögiks tatrapuder. Ütleks, et hoiame kokku. Pesu viiks pesumajja ja laseks tal ise järgi minna ja kinni plekkida....kuna kodus pesupulbrit pole.
Kätlyn25 13.05.2009 22:59
vabandan,väike viga seal vahepeal,et siis: minu kohutuseks jäi kõik muu majapidamisega seonduv ja mees on alati tahtnud korras kodu,ilusat,korralikku ja rõõmsameelset naist,sooja toitu laual ning head seksi...
aa,ja siis üks nädalavahetus kui tütar oli oma päris isa juures ja mu mees kodus,siis mõtlesin,et teen väikse nalja ja lihtsalt ei osta ka midagi koju süüa,ise sõin puuvilju ja mõtlesin,et no vaatame,kas läheb lõpuks poodi ja toob ka midagi koju,aga ei!!! tema käis hoopis sõpradega väljas söömas kui kodus midagi polnud,vot et siis väljas söömiseks raha on,aga koju ostmiseks,mis mitu korda odavam,ei ole!!1
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster