FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. oktoober 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kui oled armunud oma arsti. Mida teha?

Maya 08.02.2009 17:19
Hakkasin 11aastaselt käima ühe arsti juures. Esimene kohtumine oli väga meeldejääv, sest kuna olin iga arsti juures pidanud pikali heitma, eeldasin et seal käib asi samamoodi ja viskasin ennast pikali. Arst aga ütles sellepeale nii :" Ega sa kodus pole." . Seda ütles ta siis ikka naljaga aga mina olin pisut üllatunud et üks arstionu nii öelda võib. Jäi kaks võimalust.. ma kas hakkan teda väga vihkama või armastama. Käisin ta juures iga kolme-nelja aasta tagant ning siis tuli pikem paus. Seitsme aasta pärast läksin jälle. Olin 24aastane. Koridoris oli palju rahvast ja järsku ilmus tema mu ette ja naeratas ning see oli see hetk kui ma täiesti lootusetult armusin. Loomulikult ei näidanud ma seda kuidagi välja, sest esiteks olen ma pigem häbelikku tüüpi inimene ja pealegi oli ta mu arst ju, aga ta ei teinud minu jaoks seda sugugi lihtsaks. Ta flirtis ja käitus minuga nagu sõbraga, mitte patsiendiga. Näit. hakkas ta mulle rääkima kuidas ta eelmisel ööl üleval oli ja mingi politiikuga öö läbi jutustas või küsis mu käest, et kas ukse taha jäi palju rahvast ja siis vastas, et kurat :D Ta ei kiirustanud kordagi mind ära laskma vaid istus seal oma laual ja näppis kardina äärt ning lihtsalt lobises. Ükskord tuli ta isegi mulle bussijaama järgi ning pärast viis tagasi, kuigi ma ütlesin, et saan isegi. Elan nimelt teises linnas. Nüüd hakkasingi mõtlema et ehk peaksin arsti vahetama, sest nägin teda viimati kaks suve tagasi aga siiani näen teda vähemalt korra nädalas unes ja see ei lase mul teda kuidagi unustada. Samas ei mõjuta mu tunded tema vastu suhteid teiste meestega aga lihtsalt raske on. Mõnikord olen mõelnud et mis siis kui ta tunneb mu vastu sama ja kuidas ma seda teada saan ilma et ma ise lolliks jääksin. Mida teie minu olukorras teeksite? Arstina on ta mulle väga oluline ja oma tööd teeb ta hästi.
Kommentaarid: [8]
Maya1 29.04.2013 21:42
4 aastat on möödunud minu postitusest. Pole pikk aeg aga samas sain selguse. Minu "arstionu" tegi lõpuks konkreetse lähenemiskatse ilma et ma ise teda kuidagi julgustanud oleks AGA kahjuks või õnneks on minu "vasikavaimustus" üle läinud ja andsin talle viisakalt korvi. Jäi hiljaks veits aga mina olen 3 aastat ilusas suhtes toreda mehega :)

Teema autor, Maya.
kerlyke 28.02.2009 17:12

0 kõige olulisem on ikka see kas antud arst on vaba või suhtes äkki. kui vaba siis mina ikka peale nii pikka piinlemist kutsuksin ta lihtsalt välja sööma või kinno vms. eks lihtne ütelda jah, saan aru, kuid võta julgus kokku. mis vahet seal on mis elukutset ta esindab.edu ja kui otsustad kuidas k2ituda, anna ilumaailma foorumile ka teada:))
Alla2009 28.02.2009 13:00
Arstina töötades,püüjan sellistest ihaldajatest eemale hoida.
Kui sinu huviobjekt on hea spetsialist,siis suhtu temasse austusega.
Aga arsti vahetamine on kõigest sinu ebakindluse märk:(((
Eevatytar 11.02.2009 09:44

0 Päris hea lugu sou creepy!!
Mul ka kunagi midagi taolist juhtunud :D
Agakõik jäi puhtalt formaalsuse piiresse!
Maya 10.02.2009 17:38
Ega tuleb vist, jah, arsti vahetada :DD
See pole ju enam normaalne.
lemiste 10.02.2009 16:34

0 Mul oli kunagi hambaarst kes mulle väga meeldis .Ta oli just kooli lõpetanud ja ikka meeldis mulle väga.See oli paar aastat tagasi ,nüüd olen ma õnneks oma arsti vahetanud.
krissu1 10.02.2009 11:57
kui vana see mees on?
Märjad unenäod???:DDDD
sleeping beauty 09.02.2009 10:45

0 :) Ma arvan, et see on sul lihtsalt kena fantaasia. Eks paljud on armunud olnud näiteks oma õpetajasse või arstionusse:))), aga minu kogemustest läheb iga mees pöördesse kui noort ja kabedat naist näevad. Pealegi mõtle sellepeale, et arstionu on sinust tublisti vanem ja kindlasti on tal pere kodus. Väike flirt teeb tema arust võibolla tööd lahedamaks kuna enamus arstil käiatest on ikkagi vanemad inimesed või siis lastega naised jne. Pahaks seda talle ju panna ei saa, et ta sind sõbramehelikult kohtleb ja naeratab. Aga suuri lootusi pole mõtet heietada.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster