FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Eluarmastuse tagasi võitmine

mays 04.02.2009 12:47
Kuidas saada tagasi vana armastus. Mees armastas mind väga ja nüüd järsku enam ei armasta. Planeerisime ühist tulevikku,last, käisime kortereid vaatamas. Kõik oli super, kuni tuli meie ellu rutiin. Sellepärast läksime lahkugi. Kuidas võita tagasi see armastus, sest ma tõesti ei näe kellegi teisega oma tulevikku ette. Elu isu on kadunud.
Kommentaarid: [6]
Maya 08.02.2009 12:57
Kui vana sa oled?
Asi nimelt selles et ma ise olin samuti sellises olukorras 20aastaselt. Armastasin seda meest üle kõige siin maamunal aga rutiin tuli ja tal hakkas vist igav, igatahes suhe sai otsa. Panin oma valu päevikusse kirja.. et ei suuda ilma temata ja jään teda igavesti armastama ja kui kohtungi mõne teise mehega, siis nii kui vana armastus mu tagasi palub, nii kohe lähen. Tead mis juhtus? Tuli välja et vana armastus ei armastanud mind nii palju kui mina teda, sest vastasel juhul poleks ta mu juurest läinud vaid oleks minuga koos üritanud seda suhet päästa. Poolteist aastat ei kohtunud me ega suhelnud ja kui ta lõpuks helistas ja kurtis oma luhtaläinud suhteid ning kiitis kui hästi mina ikka temaga hakkama sain, ei liikunud ükski mu närv ka mitte. Armastus oli otsa saanud. Nüüd loen seda päeviku sissekannet ja muigan, sest me ei tea iial mida tulevik meile toob ja see valu ja armastus, mida tol hetkel tundsin, on möödanik. Ma ei lähe selle mehe juurde tagasi kui ta kasvõi iga päev mu ukse taga põlvili paluks, sest mul on nüüd uus armastus ja tema peale võin 100% kindel olla :)
mays 05.02.2009 08:56
Eks ma ka ikka vaatan ringi aga see mees võib mu alati tagasi saada.
seliin dioon 04.02.2009 17:28

0 ka nii võib teha, aga....mõtle nüüd ise ka. Sina istud ja ootad ja vaatad kuidas ta vahepeal teisi naisi paneb. Tema võib teha mida tahab ja sina saad järjest rohkem haiget. See nüüd küll hea variant pole. Miks tema peaks otsustama? Juu siis sa ei ole tema jaoks nii tähtis, et ta tahab teistega olla. Vaata asjadele reaalselt ja ilma roosade prillideta.
mays 04.02.2009 17:21
Ta ütles, et ta ei usu, et tal nii pikka suhet enam tuleb... meil on suurepärased mäletused ja ma annangi talle aega, et ta saaks oma sarved maha joosta ja siis otsustab kas ma olen see, keda ta tõesti tahab.
Vampiiritar 04.02.2009 16:23

0 Kui ka tema arvab, et sina tema jaoks õige oled, siis peaks pingutama, aga kui tema nii ei arva, siis................tead küll :(
Betty Boo 04.02.2009 13:19

0 oeh, sellele on ju kõikse raskem alati vastata....mida tegema peaks ja kindlasti tundub sulle, et ta on ainuke jne. Ikka sama jutt, aeg parandab haavad, lase parem lahti inimesest, juuu siis polnud ikka õige.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster