FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Mis minuga toimub? :(

Eliza 20.01.2009 07:27
Tere! Olen 18 aastane ja poiss 20. See on minu esimene tõsine suhe. Me ei ela koos, vaid näeme üle ühe või kahe päeva. Oleme suhtes olnud 10 kuud. Esimesed seitse kuud olid kenasti lillelised ja koguaeg selline armumise tunne peal. Aga siis kadusid need liblikad. Algul see ei häirinud mind, aga nüüd ma muretsen. Ma tean küll, et see on normaalne, et need mingi aja jooksul lähevad puhkama ja kui õige aeg siis tulevad uuesti välja, aga mulle ei mahu see pähe!
Ma olen kurb, et mul on mingid hullemad kahtlused ja küsimused, tegelikult mulle sobiks suhe ka ilma 24/7 liblikateta, sest nii hoopis palju rahulikum, aga kui mul koguaeg on mingid küsimused peas, et kas see ongi armastus, kas nii peab tundma, analüüsin asju jne ja see on ülivastik. Kas kellegil on veel mingit sellist segadust olnud?
Ma olen enda suhtega puntras vms, ma ei tea mis toimub. Kätte on jõudnud argipäev, mis muidugi ei ole paha, aga see on minus tekitanud mingeid kahtlusi.
Ma ei ole enam enda tunnetes kindel, tegelikult ma tean, et tahan olla selle noormehega koos, aga kui ma mõtlen järgmistele asjadele:
-ma ei hakka teda nii kiiresti igatsema: Vanasti hakkasin kohe teda igatsema kui oma kodudesse läksime, nüüd võib mõõduda päev kaks ja ma ainult mõtlen tea peale, et huvitav kuidas tal läheb jne, aga ei igatse.
-mul ei ole neid liblikaid ja kardan, et need ei tule tagasi.
-mul ei ole vaja enam tundide pikkuseid suudlemisi :D, vahel ma ei vaja üldse suudlemist, aga see on armas ikkagi.
Ja nende kahe põhjuse pealt ma kardan, seda et tundeid pole enam. Samas kui ma saan temaga kokku, on mul väga hea olla, tunnen meie vahelist sädet, vahel rohkem teinekord vähem, erilistel hetkedel tunnen väikest liblikat isegi.
Mind teeb ka murelikuks see, et mul pole enam erilist seksiisu, mõndadel naistel libiido langebki talvel, on see tõsi? Noh ma algul küll hullult tahan, aga siis kui asjaks läheb siis ma nagu ei viitsi vms. Vb sellepärast, et ma tean kuidas asi algab ja lõppeb ja seda alati...Lugesin kuskilt, et kui selline seksimure nii vara tuleb, siis pole lootuski, et suhe püsima jääks :(. No ja siis veel see, et ma pole kunagi õiget tupesisest orgasmi saanud, see ei häiri mind, sest olen saanud kliitori oma, kuid see on ka viimasel ajal nii nõrgaks jäänud. Aga ma arvan et see on tingitud sellest, et mul peas keerlevad igasugused küsimused viimasel ajal meie suhte kohta.
Mis on:
-suhte jahenemine
-tunnete kadumine
-tüdimus partnerist
-lahku kasvamine
-armastuse kadumine
Ma olen nende kohta lugenud, need on päris hirmutavad, kuidas ma nendest aru saan, kas mul võib üks neist olla?
Ma ei taha enda partnerist lahku minna, mina usun, et suhte kallal tuleb tööd teha, isegi kui selline väike segadus enda tunnetes on. Ma tahan temaga rahulikult edasi koos olla, kuid mu praegune olukord ajab mind segadusse. Suhe on justkui korras, aga mina olen see, kes igatseb seda lillelisust ja ma kipun suhte algusaegu võrdlema praegusega, ning ka seda millised emotsioonid mul alguses olid temaga ja nüüd. Tahaksin teilt nõu kuidas toimida, kuidas saada tagasi rööbastele?
On minu olukord üldse normaalne?
Tänan. Eliz.
Kommentaarid: [8]
Khizka 02.02.2009 15:47

0 Mul on täpselt sama probleem , ma lihtsalt ei tea enam mida teha , vb tõesti ongi parem vaba olla , ja hiljem levad kellegiga ühte kappi panna ,ja präägu nautida oma noorust nii kaua kui seda on ,

aga mina olen prääguseks olnud oma poisiga koos 2 aastat , aga peas on ikkagi nii palju mõtteid!:S
Igaljuhul , mina loodan et tunded pole kuhugi kadunud ja need on veel alles , aga lihtsalt läheb aega selle mõistmiseks!


Loodan et kõik laabub teil , !


Nuustik 21.01.2009 16:27
tehke siis lihtsalt väike "paus" ja vaata mis tunded siis teevad:)
Eliza 21.01.2009 15:20
okay, üritan vastu pidada, kuigi praegu on selline tunne nagu ei suudaks seda, oleksin kui omadega täiesti põhjas. kõige lihtsam oleks praegu lahku minna :/ :(. teen nii vaid endale ja poisile haiget.
Cassandra 20.01.2009 19:02

0 Esiteks, üle pika aja on nii hea lugeda ilma kirjavigadeta ladusat teksti. Siin paljud romaanitsejad kirjutavad nagu viieaastased ja mõte jääb ka kokkuvõttes segaseks.

Loost endast aga arvan seda, et kui Sul endal ikka miski sees kripeldab ja tunned, et midagi on justkui puudu või valesti, siis miski peab seda ka tekitama. Ehk püüad üles leida selle, mis puudu jääb ja otseselt leitud probleemi kallal töötama hakata. Võibolla aga on lihtsalt selline periood ja muretsemiseks pole põhjust. Tuleb kevad, tulevad puhkused, romantilised jalutuskäigud ja päike - need kõik võivad ka liblikad tagasi tuua. Mina näiteks olen ilmast ja keskkonnast hästi kergesti mõjutatav ja kui praegu aknast välja vaadata, midagi rõõmustavat seal ei näe. Ime siis pole, kui endal kah selline nö. lörtsisegune tuju ja arusaam maailmast peale tuleb.
Püüa rahulik olla ja kõik, mis vähegi pähe tuleb, räägi ka talle. Kui ta Sinust hoolib, siis on Sinu tühi tunne talle suureks probleemiks ja pingutab rohkem, et seda ei tekiks enam.
Eliza 20.01.2009 18:39
Ma ei usu et ma teda ei armasta või ta ei meeldi mulle enam, sest muidu oleks ammu maha jätnud. mul on mingid kahe kuused suhted olnud, kus lõpuks poiss viskab üle või siis asi pole see ja siis jätsin kohe ja lihtsalt maha. Aga nüüd ma ei suuda ja ei taha seda kuidagi teha.
lihtsalt väga imelik, sees on vahel selline tühi tunne ja siis ma nutan ja sada häda veel...
Nuustik 20.01.2009 09:45
see on argipäev, see on see koht kus tuleb hakata vaeva nägema, sest reaalsus on tuppa tulnud... tehke midagi eritlist, teistsugust üllatage teinetesit... vaata kas siis on mõnusam tunne... :):)
Tõruke 20.01.2009 08:38

0 ära mõtle nii palju:D
varblaseke 20.01.2009 07:46

0 Kõik läheb nii nagu peab. Ole rahulik ja ära põe. Kui tahad temaga koos olla, siis lihtsalt olegi. Kui enam ei taha, siis....

Mis puutub armastusse, siis minu, väikese inimese, tagasihoidlik arvamus on see, et see ei saa kaduda, teda kas on või ei ole. Armumine on see, mis üle läheb ja seda ei maksa armastusega segi ajada.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster