FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kuidas saada mehelt rohkemat tähelepanu ?

lovegyrl 04.01.2009 17:34

0 Kuidas saada mehelt rohkem tähelepanu ? Oleme koos olnud juba 11 kuud. Kõik on enamvähem supper. Ta meeldib mulle väga.Kuid puudub nimelt-USALDUS! Olime suvel ka pidevalt koos ,meil oli täiega tore. Sex on supper,klapime ,Ütleb pidevalt ,et ma olen paganama hea! :) Kuid mulle aina enam hakkab tunduma ,et ma pole talle ainus tüdruk.Ma kahtlustan teda. Ükskord võtsin ta mobiiltelefoni järsult käest ära ja hakkasin vaatama-Mees läks päris närvi,isegi väga,nagu tahaks midagi hullusti varjata! Tõmbas eluhinna eest selle lõpuks tagasi. See selleks.Peale selle ta ei usalda ka mind. Talle ei meeldi mu sõbrad,mu töökoht,mu Boss ( kes on mees ). Arvab ,et ma petan teda koos oma bossiga. Töökoht on selline kus pean ka vahetevahel öiseid vahetusi tegema( baar/hotell, ja toimuvad aegajalt peod ). Ta ei pööra mulle tähelepanu. Aina enam hakkab mulle tunduma ,et ta on minuga ainult sexipärast koos. Viimastel kuudel oleme ainult 1-2x kuus kohtunud,koos olnud maksimum 3 tundi. Mis suhe see selline on ? Peale selle armukadetseb ja kahtlustab. Muidugi , ma tunnistan ,ma ajan ta armukadedaks ja meelega. Sest ta ei pööra mulle piisavalt tähelepanu! Küsib kas teised mehed vahivad mind ? Muidugi ,et vahivad, miks ma peaks talle valetama ,et ei vahi,Ma ju ei saa seda kõikke eirata ma tunnistan ,et jah vahivad. Ta ju näeb seda ise kaa. Ma olen naine ja mulle meeldib tähelepanu-kuid kuidas talle seda kõikke selgeks teha? Et ma armastan teda,ta on mul ainus mees keda ma tõeliselt vajan.
Ma olen tal olemas kui tema seda vajab, kui mina teda vajan-teda ei ole! Ma vajan sõpru,sest nad on mul ALATI olemas-kui teda ei ole. Loomulik ,et kui mees naisele piisavalt tähelepanu ei pööra hakkab naine seda mujalt otsima..
Tunnistan -ma ei maga teiste meestega,ma ei flirdi.. Sõpradega ka ainult suhtlen,nad annavad mulle nõu,toetavad,on olemas! Ja ka temal on SÕBRAD. Ja tal endal ka pidevalt teha? (
Kommentaarid: [3]
Eevatytar 05.01.2009 10:59

0 Armastusega tuleb usaldus :)
kui seda teil ei ole pole kahjuks midagi parata :)
Minu õe poiss oli teie mehe sarnane .Head nahka temast ei saanud minu õde jäi hoopis kannatajaks:( :)
sleeping beauty 05.01.2009 09:18

0 Suhteks vist ei saaks ju nimetada kui kuus ainult 1-2 korda kokku saate?!
Aga sa ütle kui palju sa teda armastad, mitte ära tekita talle veel suuremaid armukadeduspiinu. See tekitab ainult trotsi.
varblaseke 04.01.2009 19:46

0 Sina oled naine ja Sulle meeldib tähelepanu, arvata võib, et oled kaaslaseks saanud samasuguse - tema on mees ja talle meeldib tähelepanna. Naisi. Mis on ka loomulik.

Ma läheks ka närvi, kui keegi mu telefonis sorib, mis sest, et mul pole midagi varjata.

Selle asemel, et meest armukadedaks ajada ja mingeid mänge mängida, olge parem üksteise vastu ausad.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster