FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

keeruline olukord.

kiisuke13 02.01.2009 15:46

0 niisiis.. tegelikult on siin päris mitu erinevat probleemi. pigem lihtsalt üks stoori, erinevate muret tekitavate olukordadega.
Alustan siis sellest, et pea 2 aastat tagasi oli mul suhe ühe poisiga, tol hetkel arvasin ikka, et tema ongi mu elu armastus jne. nagu ikka.( mainin siinkohal ära, et olen praegu 16 ). Ehk siis, oli poisiga suhe ja asi läks selleni, et algul olin jah niisama tema kaisus, suudlesime jms, ning äärepealt oleksin temaga maganud. . kuidas seda nüüd kirjeldadagi. kohekohe oli ''see'' sisse minemas, aga mul hakkas niii valus, et ma ei suutnud enam. võimalik, et tagasi mõeldes oli eelmängu liiga vähe.. sest see suudlemine ei erutanud mind. korraga hakkas ta mult riideid seljast võtma ja siis kohe ''sisse panema''.. ja nagu, kuna see oleks olnud mu esimene kord, ei teadnud ma mida teha, olin suhteliselt paanikas ja lisaks kõigele mitte-erutatud, ja mul oli valus. .. see oligi pooleldi sees, aga me lõpetasime selle ära. ja me otseselt ei seksinud. ja teate mis? sellest ajast saadik on mulle jäänud ei midagi muud,kui kartus. nende kahe aasta jooksul on olnud mitmeid selliseid poisse, kellega on olnud see meeldimine janii.. on viidud ka asja selleni, et on hakatud riideid seljast ära võtma.. aga iga kord, kui hakkab asi täiesti selleni välja minema, lööb mu pähe seik, kus mul nii valus ja mõistmatu olukord oli, ja see nagu.. kaotab kogu mu olemasoleva erutuse ja paneb mind kartma, et äkki mul on jälle valus ja ma rikun kõik ära. ja siis ma lihtsalt ütlen ''ei, ärme teeme seda.'' kuigi .. tegelikult ma ju tahaksin, aga hirm on minust vist võitu saanud. kujutan ette, et teie jaoks piisavalt ebanormaalne olukord, aga otsustasin siia kirjutada sellest. ehk saan kuidagi teilt nõu.. ja asja point, miks üldse sellest rääkima hakkasin, on see, et hiljuti oli üks pidu, kohtasin üht väga nägusat poissi, ilmselt paljude tüdrukute unistus, .. aga ta ei ole selline naistemees, nagu paljud. (ta on 18)tegelikult, nägupidi tean ma teda juba mitu kuud. aga just sel peol hakkasime me rohkem suhtlema, rääkisime maast ja ilmast ja jäime öösel üksteise kaisus tuttu. suudlesime ka. .. KUI peaks tekkima olukord, mis viib seksini.. siis ma tõesti ei taha, et hirm mind jälle tabaks.. mida teha? :/ hea ,kui keegi üldse selle teksti muidugi läbi viitsis lugeda.. aitäh neile, kes aidata oskavad.. sest mul oleks väga abi vaja.
Kommentaarid: [4]
sleeping beauty 05.01.2009 09:25

0 Süütuse võiks ikka kaotada inimesele, kellega oled juba kauem käinud ja kes sind tunneb, mitte igaühele kes torkima hakkab pärast paari suudlust. Parim on see kui suudad seda inimest juba usaldada ja ta oskab sinuga käituda. Rohkem enne hellitusi kui seksiks läheb.
kiisuke13 03.01.2009 10:47

0 Sul on kindlasti väga õigus.. igaljuhul, suured tänud nõu eest. :)
Sinner 02.01.2009 20:12
Jube keeruline postitus oli aga mu mõte seisnes siis selles, et sa pead enda hirmust üle saama ja seda kergemalt see käib, mida kindlamalt sa oled veendnud, et sa seda just selle kutiga teha tahad. Ja kui see valus mälestus meelde tuleb, vaata enda partnerit, veendu ihas tema vastu ja siis läheb kõik hästi!
Sinner 02.01.2009 20:08
Ole rahulik ja ära mõtle selle peale üleliia, sest teoorias lahenduse otsimine ei vii kusagile. Ei ole olemas retsepti, mis muudaks ühe või teise süütusekaotamise meeldivamaks. Fakt on aga see, et varem või hiljem tuleb Sul sellest hirmust üle saada ja isegi, kui nö. asjaks läheb ja tunned, et on valus, see mõru pill lihtsalt alla neelata. Minu esimene seks ei olnud ka kaugeltki mitte nauditav aga see oli sellegipoolest vajalik, et kõiki järgmisi nautima hakata. Olin ka hirmul aga surusin huuled kokku ja pigistasin silmad kinni ja lasin ta enda sisse. Ja õigesti tegin, sest siis oli see tehtud viimaks ja ma nii tahtsin tema omaks saada. See tunne tohutult leevendas seda hirmu ja valu! Ja usu, kui tuleb see õige, kellega Sa tõesti tahad selle ära teha ja seda tema enda pärast mitte konkreetslt seksi pärast, siis on kõik ka poole lihtsam.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster