FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

vot selline suhe..

Minime 07.12.2008 21:40
mis te arvate sellisest suhtest:
koos on oldud ca 5-6 aastat. Mees suhtub minusse/suhtesse suhteliselt ükskõikselt ja ilma pingutamata, vähemalt mulle tundub. Ja kui tüli on, siis ütleb vihastades, et ta enam ei jõua, et läheme lahku. Ja samas kui lepime ja kõik jälle hästi on ning mina näiteks ütlen, et ta on nii kallis mulle, ütleb tema vastu, et mina ka ja kallistab. Aga selliseid asju, et a la... oled kallis või armatan sind, ütleb ainult siis kui mina ütlen. Ja komplimentidest ei ole mõtet rääkidagi. Nende kohta ütleb ta ma peaksin ju ise teadma, et ma olen tema arvates ilus, armas jne.
Vaba aja veetmise kohta teen tavaliselt mina ettepanekuid, mis aga kunagi ei sobi. Mina teeksin koos ükskõik mida, alates jalutamisest, kuni spordi, kino, teatri ja külaskäikudeni välja. Temal on aga miljon vabandust miks üht või teist teha ei saa. Kuid mitte alati. Vahel ta teeb seda mida mina tahan, aga siis tundub mulle et see on justkui kaastundest. Samas on tal endal mingid hobid mida ta viitsib ja tahab teha (ntx motosport). Aga kas tõesti saavad need ülejäänud tegevused talle vastumeelsed olla või on põhjus et ta ei viitsi minuga neid asju teha...?
Muidugi on tekkinud tal ka mitmeid uusi tutvusi..minule on öeldud siis, kui ma ise enda abiga kõik teada olen saanud ja talle võimaluse andnud rääkida, et need on lihtsalt uued tuttavad ja ta ei ole jõudnud mulle neist rääkida. Ja lõpuks olen ikka mina lolliks jäänud, sest mina ju uurisin..
Ma ei ole siiani, terve selle koosoldud aja jooksul saanud aru, mis inimesega tegemist on...Tõesti hästi kinnine ja endasse hoidev inimene.
Tunnen, et ma armastan teda ja tahaks et kõik hästi oleks. Aga samas tunnen end nii jõuetuna, sest üksi ei tee suhte jaoks midagi, ka teine pool peab pingutama...!?
Oleme kord ka lahku läinud, võtsin ennast eelmise aasta jõulude eel kokku, pakkisin asjad ja kolisin ära. Teda ei olnud sel õhtul kodus ja alles mitme päeva pärast sain sõnumi, et miks sa nii tegid, et kodu on nii tühi ilma sinuta.
Muidugi, enda nõrkusest, kolisin paari kuu pärast tagasi. Midagi eriti aga ei muutunud, püsivalt küll mitte. Õigemini, põhjus miks ma ära kolisin, oli tema kanepi lembus. Ja minu arvamus selle kohte teda ei huvitanud. Alguses peale tagasi kolimist lubas ta selle jätta. Aga läks aeg mööda ja varsti oli kõik jälle endine.
Öelge lihtsalt, mis te arvate sellest suhtest, minu ja tema käitumisest, nii palju kui see kiri üldse arvata laseb..
Kommentaarid: [8]
Lipsy 15.01.2009 11:21
Mina arvan ka, et võta midagi ette. Sa võid ju teda armastada, kui ikka ta sulle koguaeg oma ükskõiksusega haiget teeb siis pole ju mõtet koos olla, see piinab ju sind. Mõtle, kui veel lapsed tulevad, ta ei hakka nendest ka välja tegema...Sellisel suhtel pole minu arust mõtet, kus üks pool peab teisel järgi jooksma nagu kutsikas...
Nimetu 15.01.2009 10:23
Kui ma seda lugesin, hakkasin juba arvama, et kas see on minu enda kirjutatud 3-4 aastat tagasi. Mul oli täpselt samasugune suhe, kui ainult kanep välja arvata. Ma venitasin suhet veel poolteist aastat, aga siis sai siiber ja läksime lahku. Nõustun teistega, et pole mõtet ennast piinata. Kas suudaksid niimoodi elada järgnevad 10-20 aastat. Kui jah, siis võid suhet jätkata. Kui ei, siis tuleb suhe lõpetada juba esimesel võimalusel. Ma oleksin ise ka pidanud lõpetama, kui 5-6 aastat täis sai.
-MustIngel-2000 29.12.2008 01:42

0 Mehed!!
Jaquline 15.12.2008 01:47

0 Nii kaua koos oldud ju, mõistan, et raske eemalduda, ära minna. Aga vaata tõele näkku, kui ta selline on viimased ajad old, siis vaevalt ta muutuma hakkab. Kanepisõltlastel üks asi ka jama, kui lapsi tahad siis, temaga ei pruugi saada. Nimelt kanep vähendab meeste viljakust.Aga tõsi see on, toredaid mehi leidub igal pool :)
Nuustik 11.12.2008 11:11
tegemist on suhteliselt tavalise Eesti mehega! Kurb aga tõsi:(
Becy 10.12.2008 18:18

0 mina vist ei suudaks ka sellist asja taluda.Olen lihtsalt selline inimene kes vajab palju tähelepanu ja kui seda oma mehelt piisavalt ei saaks siis lihtsalt tunneks vajadust seda kuskilt mujalt otsida.
Kart 08.12.2008 20:49

0 Ma arvan sama.Kuidas sa üldse suutsid 6 aastat sellisega koos elda?Ka sul tõesti enesehinnang nii madal,et arvad , et sa paremat ei leia.Jäta see oma tüüp maha ja tee silmad lahti nii toredaid mehi on ümberringi.Miks raisata oma aega inimesele ,kes ei viitsi sinuga koos midagi teha.Leia inimene ,kes armastab sind ja viitsib sinuga jalutada ja kinos käija.Kes hindab sind.Ära ole tasuta koristaja ja madrats mingile tolgusele.Otsi inimene ,kes armastab sind.
Delicious 08.12.2008 09:05

0 tuttav stsenaarium. Üks mu sõbranna läks just pool aastat tagasi oma mehest lahku just samadel põhjustel. kanepisõltlased muutuvadki apaatseks. Võta ise midagi ette, milleks üksi pingutada. Kui sa tunned, et sinust ei hoolita nii palju kui sinul oleks vaja, siis korralda oma elu ümber. Ega tema ei muutu. Tal on ju kõik mugav, ei pea pingutama, kodus on kõik korras, söök laual...Nii on ka jube elada, et ainult üksi pingutad suhte nimel, mida tegelikult peaaegu nagu polegi. Lihtsalt elate koos. Ei tasu oma elukest raisata,pärast ise ka kahetsed, et nii kaua kummi venitasid. Nii palju toredaid inimesi on ümberringi, milleks ennast ühe kanepisõltlasest tolguse peale raisata.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster