FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Jama pesumasinaga :S

LeiLu 29.11.2008 15:25
Pesumasin hakkas just tsentrifuukima, kui kuulsin, et käis KÕVA pauk. Läksin siis vaatama, et mis juhtus. Masina kaane vahelt tuli palju suitsu, aga töötas edasi. Ma ühendasin kiiresti vooluvõrgust välja ja asusin kaant lahti tegema.Et masinat õhutada/jahutada. Tegin muidugi ka aknad lahti, et suits välja läheks.See oli nii kõvasti kinni, et pidin tükk aega kangutama enne kui lahti sain. Seejärel nägin, et sisemisest kaanest olid lausa tükid välja lennanud. Trummel ringi ei käi ja pesu ka enam kätte ei saa.
Helistasin tehnikule, rääkisin loo ära ja kutsusin teda masinat üle vaatama. Aga tema ei saa tulla kuna ta ei ole tartus ja täna on ikkagi ju laupäev. Lubas siis teisipäeval läbi astuda ja ütles et las pesu jääb sisse ega sellega midagi ei juhtu seal.
Tehnik väitis, et me ei olevat korralikult mõlemat kaant kinni pannud ja kui masin tsentrifuukima hakkas lõi ta kaane lahti. Aga kas siis selle pärast peaks kohe masin kärrsama hakkama?
Ei teagi nüüd mida teha või kuhu pöörduda??
Garantiilehel on et garantii on vaid küttekehale, trummlile ja mingile muule asjale. Ülejäänud garantii on läbi.

Nüüd tuli pikk jutt, aga loodan, et keegi viitsib läbi ka lugedav :D
Kommentaarid: [1]
LeiLu 30.11.2008 13:47
Nüüd sai trummel lahti kangutatud ja pesu ka kätte :d
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster