FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Mooseluga seotud muutused.

mays 29.11.2008 14:42
Kolisime mehega kokku nüüd juba pool aastat tagasi. Minu küsimus siis on seesugune, et paljuon muutunud sellest asjas, kui te oma mehega kokku koliste... milline on teile pereelu. Kas on vähem õrnust ja hoolitust, kui te veel koos ei elanud. Mul ongi see probleem, et ma ei tunneta seda, et mees armastab mind.Kallistusi, suudlusi praktiliselt nagu ei olegi..Söögist ainult räägiminegi.Loodan, et küsimus väga segane ei ole.
Kommentaarid: [2]
Milaana 01.12.2008 13:33

0 nüüd pean küll Varblasekesele vastu vaidlema,meie elame mehega juba 4. aastat koos ja oleme pool aastat abielus ja ma ei saa öelda,et kallistusi või suudlseid vähemaks on jäänud.kõik on ikka samamoodi nagu alguses,aastatega oleme üksteisele ainult veel lahedasemaks saanud ja tegelikult veelgi rohkem hakanud üksteisega arvestama,nii et ei saa öelda,et kõikdes peredes see rutiin ühtemoodi tuleb.
varblaseke 29.11.2008 15:03

0 Selle nimi on argipäev :) See jõuab kätte igas suhtes, ühes üht- ja teises teistmoodi. Arvasid Sa tõesti, et kõik jääbki nii nagu alguses? See poleks muide ka tervislik, ülimalt armunud olek on teatavasti organismile koormav :)

Igapäevaelus tekib rutiin, kuid näe selles positiivset - kas ta arvestab Sinuga argipäevastes pisiasjades? Mõtleb toidupoes enda omade kõrval ka Sinu maitse-eelistustele; teatab, kui kauemaks tööle jääb; pakub trammis istet jne jne. Armastusest ei pea kogu aeg õhkama, seda lihtsalt kas on või ei ole.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster