FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kas olete seksides vahele jäänud:)

Delicious 06.11.2008 08:54

0 Rääkige oma piinlikest hetkedest...
Ise oleme ühe korra eriti tobedalt vahele jäänud.....noormehe emale. Keset päeva. teades, et kedagi mehe juures kodus pole seksisime nagu nugised suure toa põrandal. Ei kuulnud ka kuidas ema sisse oli tulnud, juu siis olime nii ametis. Pärast ei julgenud mitu kuud sinna elamisse nägu näidata, nii häbi oli:)
Kommentaarid: [9]
-MustIngel-2000 29.12.2008 02:06

0 Vahele jäänud ei ole, kuid tahals. Ekstreemsed kohad on nii erutavad;)
Margit26 09.11.2008 21:45
Olime elukaaslase vanemate juures ja vaatasime elutoas telekat. Teisi külalisi oli veel ja päise päeva ajal liikusid nad ka elutoas. Meie vaatasime koos teki all telekat. Järsku tuli tal mõte ja ta hakkas asjaga peale. Olime peaaegu lõpetanud kui ta vend sisse astus. Tegime näo, et vaatame koos telekat, ei tea, kas ta sai aru:)
Marusja 09.11.2008 18:28
Selliseid väga hulle vahelejäämiseid ei ole olnud, oleme jõudnud ka teki haarata peale või midagi sellist, aga sellised olukorrad on väga ebameeldivad, kus keegi ebasobival momendil sisse astub :)
Olen ka ise inimsetele peale juhtunud, see on isegi kohati ebamugavam veel,kui see kui sulle peale satutakse, selline nõutu olukord.Aga ikka juhtub !
Milaana 06.11.2008 19:33

0 ise vahele jäänud ei ole,vähemalt enda teada mitte,aga oli ükskord hoopis selline lugu,et olime mehe sõbra juures tartus ja pidime sinna ööseks jääma. niisiis olime nende juurse,õhtu juba käes,meie mehega pikutasime suures toas teleka ees ja sõber oma tüdrukuga olid magamistoas,vaatasid ka telekat.äkki tuli meil mehega mõte,et võiks poes ära käia,midagi joodavat tuua,pood oli täpselt maja taga ja sinna poole olid ainult magamistoa aknad,kuna aga kell oli juba nii palju,et poe sulgemiseni mingi 10min.aega jäänud,siis mõtlesin ma,et lähen vaatan kõigepealt magamistoa aknast kas pood üldse on veel lahti.läksin siis ja marssisin magamistoa uksest sisse ja otse akna juurde,ise veel kommenteerisin,et vaatan kas pood lahti,tooks juua miskit.toas oli hämar ka,ainult telekas mängis ja voodi oli aknast hoopis teisel pool,nii et ma esialgu absoluutselt isegi ei märganud mis seal voodis toimub. nägin,et pood lahti ja keerasin siis teiste poole,et küsida kas nad ka midagi tahavad ja kuidas ma siis ehmusin,neil nimelt oli vahepeal asjaks läinud.ma ei teagi kes meist rohkem ehmatas,kas nemad või mina,igal juhul katsin näo kätega ja vaatasin kuidas kähku toast minema saaks. väga piinlik lugu,aga õnneks sai asi pärst naljaks keeratud,et noh pole hullu juhtub ikka,aga no pärast seda lugu ma igal juhul ei lähe enam kunagi ühestiki magamistoa uksest ilma koputamata sisse.
mays 06.11.2008 17:43
Päris seksimisel me vahele ei jäänud aga noh. Minu story siis...Olime sõpradega saunapeol. Segasaun oli meeil ja kaks pesuruumi. Seltskonnas oli ka üks selline sõber kes oli natukene ka enamat, kui sõber. (paar korda olime voodisse jõudnud. Aga keegi ei teadnud meie "suhtest").Niisiis, ma läksin end pesema ja siis see noormees teadis, et ma olen pesemas ja ta järgnes mulle. Olgu, alguses oli siis mõlemad erinevate duššide all aga siis ta tuli minu juurde. Saime siis natukene seal vallatleda/pesta üksteist. JA siis astus üks sõber sisse. Mina lipsasin siis dušširuumist välja ja "sõber" jäi siis meeldivas olukorras sinna dušši alla.Tal võis ikka parajalt piinlik olla.
Mussu 06.11.2008 14:57

0 Oi kui hea teema :D
Õnneks pole sattunud veel sihukesse olukorda.
Norelle 06.11.2008 14:43

0 Oleme vahele jäänud ja mitte ainult korra. Oleme vahel jäänud nii mu õele ja ta mehele kui ka mu mehe emale ja ühika toanaabrile. Alati oleme jõudnud kuidagi peituda (no nt teki alla vms). See on olnud nii piinlik kui ka naljakas.
Janzu 06.11.2008 10:27
Mul oli üks hea seik, mis jääb eluks ajaks meelde. Võtsime mehega hotelli toa ja olime seal neljakes. Õhtul läksime välja ja tagasi tulime kahekesi. Ütlein talle, et valigu ükskõik milline koht, kus me kohe seksima hakkame. Tema valis aknalaua. Olime ametis ja vaatasin aknast välja. All oli suur rahvahulk noori kogunenud, kes elasid kaasa ja plaksutasid...Olid juba pikemat aega seal olnud. Aknalaualt saime maha kibekiirelt:D..Hea!
Siilike 06.11.2008 09:11

0 ei ole.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster