FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Eelmäng..?

Kerny 06.08.2008 14:10

0 Ehk, kui tähtsat rolli mängib teile eelmäng? Kas vahel on tunne, et mees tahab ruttu asja kallale asuda või te hoopis arvate ise samamoodi? Ma arvan isiklikult, et ilma hea eelmänguta ei tule ka head seksi. Samas eelmäng aitab naisel tunda end ihaldusväärsena..
Kommentaarid: [8]
Lotte 30.12.2008 23:05

0 Osta mõni libestus vahend voodi kõrvale sahtlisse et kähku võtta oleks....Vahest võib ju teisele vastu tulla,ise saamata....a liig tihe selline suhtumine võib tunduda ärakasutamisena.Maha istuda ja rääkida.........
Jaquline 15.12.2008 14:14

0 maya mul samat asja juhtunud vahel, aga kui ma ütlen, et valus, siis ikka arvestatakse minuga ega tehta vastutahtmist midagi.
varblaseke 15.12.2008 14:12

0 See võib aidata, kui pillidega pausi pidada. Sel ajal saab kasutada alternatiivseid vahendeid - kondoom, rasestumisvastased küünlad (käsimüügis) jms. Probleem on teil aga tõsisem, seda enam, kui mees teab, et Sul valus on. Ma olen üldiselt sedatüüpi naisterahvas, kes ennekõike püüab meest mõista kui hakkab hukka mõistab, kuid siinkohal lõpeb ka minu taluvuse piir ning samuti ettekujutusvõime - ma ei suuda kujutleda oma meest jõhkralt edasi tegutsemas, kui ta teab, et mul on valus! Sedasi kaob ju viimnegi seksiisu, hoolimistundest ja haavumisest ei maksa vist hetkel kõneldagi.

Ma ei oska Sulle nõu anda, Sa tunned ise oma meest ja iseennast paremini (mina ju ei tunne teid üldse) ja Sa pead ise leidma tee, kuidas oma mure lahendada. Kerge see ei ole, seda ma ei väidagi, kuid kas see vaeva väärt on, seda saad ainult Sina öelda.
mays 15.12.2008 14:00
Varblaseke kasutan pille juba üle aasta ja mehega ka suhted viltused. Aga jah, ma olen õelnud, et valus on.
varblaseke 15.12.2008 13:48

0 Mays, oled talle öelnud, et Sul valus on?

Seks peaks ikka mõlemale poolele naudingut pakkuma ja peate leidma mõlemaid rahuldava kompromissi. Väikese abivahendina võite libestit kasutada, aitab ehk kiiremini võimalikest krampmõtetest, mis Sind lõdvestumast segavad, vabaneda.

Sinu seisukohalt on aga tähtsaim see, miks Sa enam märjaks ei lähe? Kas oled pikalt pille kasutanud või on suhtes mehega midagi viltu? Põhjuseid võib veel teisigi olla, otsi nad üles ja saa neist lahti.
mays 15.12.2008 12:09
Mure siis selline, et ma ei taha viimasel ajal märjaks minna. Mees ei viitsi eelmängu teha ja siis lükkabki kuivalt mulle sisse. Ei hooli sellest, et mul valus ja ebamugav on. Ei viitsi noh. Ei lähe, siis tuleb jõuga lükata.
Tsheburaska 07.08.2008 11:22

0 Tavaliselt ikka eelmänguga:), aga mulle meeldivad ka sellised spontaalsed hommikused kähkukad enne tööle minekut.
Betty Boo 06.08.2008 14:54

0 mõlemat moodi on hea, oleneb situatsioonist. mõnikord on kähkukas väga teretulnud:)
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster