FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

hingevalu kuidas üle saada??

Baby-Pinkie 30.03.2008 14:16
oli selline lugu, et kutile hakkas teine tüdruk meeldim, lõpuks tegi valiku ja valis ikkagi minu;D mis on ka väga hea....aga kui ma sain teada mis kõik minu seljataga toimunud oli..mitte midagi erilist(seks, suudlused?) lihtsalt kirjad ja helistamised...siis hinges on nii valus, kutiga on kõik räägitud, et ta ütles et selle tsikiga on kõik läbi, et ta armastab mind jne...aga sees ikkagi valutab ja teeb haiget:S kas see paranemine võtab kaua aega? kellelgi on olnud sarnaseid kogemusi äkki? oskate aidata? mis teie tegite sellises situatsioonis???
Kommentaarid: [22]
Kart 18.01.2009 18:15

0 Appikene miks end ohverdada.Kui on hea mees ja suhtes kõik korras ei vaata mees teisi naisi.Ilus armastus on olemas kui seda ise hoida ja kui selle heaks teevad mõlemad tööd.Naised tavaliselt ripuvad ainult oma meeste küljes ja ei lase elada.Leidke endale hobi ja andke suhtes teineteisele hingamisruumi.Ei pea koguaeg ju ninapidid koos olema.Ja naine peab koguaeg mehe jaoks huvitav olema .Inimestel peab huvitav olema ja ühine soov rajada kindel suhe.Aga sina Baby-pinki jäta mees maha.pole mõtet elada mehega , kes sind ei austa.Petmist mina ei andestaks kunagi.Sest olen näinud ilusaid suhteid ja ka mul endal on mees kodus , kes tõesti hoolib ja hoiab.Vähe on meh ,kes oskavad naisi kätel kanda.Kingitused ja raha pole tähtis vaid inimene , kes ei peta vaid armastab.
Lipsy 18.01.2009 12:33
Minu hingevalu põhjusest saab varsti aasta aga ikka vahel mõtlen sellele ja pisargi tuleb veel silma. Ei tea kuna mööda läheb. Eks aja möödudes ma arvan.
LiisuKiisu 26.06.2008 20:47

0 Kuidas hingevalust yle saada kuti k6rval kes seda p6hjustas, ei oska ma täpselt öelda, aga kui minu eelmine kutt mulle samamoodi lubas et nn. armukesega on k6ik läbi ja ma aja jooksul teada sain et ei olnud midqgi tal läbi, oli asi veel hullem,m ja l6puks olin ikkagi maha jäetud ja veel hullemas hingevalus. Eks aeg parandab haavad.
Margit26 04.06.2008 11:38
Jah, üks väheseid,kes armastuse tähendust mõistab, on Varblaseke. Isegi tunnistan, et see enesearmastus kipub vahel ülekaalus olema ja sealt tulevad need solvumised.
Kia 04.06.2008 11:20

0 Nagu loeks muinasjuttu, nii ilus varblaseke.
varblaseke 04.06.2008 11:09

0 Minu jaoks on armastus midagi hoopis suuremat ja juba see tunne iseenesest on kingitus, hoolimata sellest, kas armastatu ka ise vastu armastab. See, mis haiget teeb, on enesearmastus - tahaks olla väljavalitu poolt hoitud ja hellitatud, tahaks olla tema läheduses jne. Loomulikult oleksin ma ääretult kurb, kui minu mees mind maha peaks jätma, sest loomulikult tahan ka mina kõike seda, mida enesearmastus kaasa toob, kuid seda ilusat tunnet minu seest ei saa võtta miski, see on ja jääb, rikastab ja õpetab.
Vampiiritar 04.06.2008 10:11

0 Mida noorem oled seda suurema emotsiooniga see "armastus" tuleb ja läheb. Natuke vanemaks saades peaks asjad paika loksuma.....aga eks see oleneb igast inimesest endast.
Baby-Pinkie 04.06.2008 08:43
omg ja mina arvasin, et minu lugu on kõige hullem, olen ikka naiivitar...
aga mulle jääb selline tunne ,et seda juhtub kõigiga suhetes:S
ja kes see loll oli kes ütles et Armastus on ilus asi??? On aga mitte alati..algul ilus pärast valus:S Miks nii? Mis teie sellest arvate??? !
Hellik 22.05.2008 12:25

0 tubi oled hellrider, et lõpu sellele tegid. paistab, et ega su kutt mingi kingitus ei ole.
hellrider 22.05.2008 12:11
ja nüüd üks päris uskumatu lugu: mu nüüdseks ekskutt hakkas selle tüdrukuga uuesti suhtlema ja sõnumeid saatma, kuigi ma ütlesin, et ma pole asjast üle saanud ja ei tahaks, et nad suhtleks... ja mis veelgi uskumatum, ta valetas mulle selle kohta mitu korda ja lõpuks see oligi üks suur vale kõik... lisaks veel see, et üritas seda minu kaela ajada... kaks korda ikka ühte ämbrisse ei astuks!!!
hellrider 05.05.2008 18:38
minu üks parim sõbranna tuli minu ja kuti vahele.Läksime lahku, vb olin ise kaa süüdi, et talle tähelepanu piisavalt ei osutanud, aga minu meelest nii lihtsalt ei tehta. See muutis mind päris hullult... 10 kuu pärast kutt avastas, et armastab mind ikka. Saime siis jälle paariks. Ma ei teinud valust välja, sest armastasin teda samuti, kuid nüüd tuleb see kõik tagasi pähe...
Baby-Pinkie 04.04.2008 12:20
aga nüüd on mees nagu ära vahetatud:) tahab kogu-aeg minuga koos olla, käime paljupalju nüüd koos väljas ja ta pöörab mulle palju tähelepanu:)
aga ei tea jah, eks ta ise tea mis teeb?
ja enam pole sellest teisest tüdrukust juttugi olnud:)
ja ma ise pole kah enam sellele vahejuhtumile mõelnud;)
ma andestasin talle selle, sest ma tõesti armastan teda...ja tema ütles et tema armastab mind kaa!(L)
Epu Trilla 03.04.2008 09:15

0 Rõve lugu! Ära ennast ohverda niimoodi!
Margit26 03.04.2008 00:33
Mehed vahel kelgivad ka lihtsalt sellega, et räägivad teistest tüdrukutest õhkaval toonil. Siin soovitus sulle...õhka vastu. Kui ta kiidab seda tüdrukut või lobiseb temaga telefonitsi, siis tea, et kurtmine ja tema keelamine ei aita. Kui ta teeb juttu temast, ütle, et jah, on tõesti üks vahva tüdruk. Ja siis tee mõne aja pärast ise kellestki juttu, olgu see või vana seik. Või ära pööra talle nii palju tähelepanu. Kui ta muutub valvsaks, siis ole muretu, see tüdruk teie suhet ei ohusta, nii et võid ta olemasoluga rahulikult leppida. Kord oli omal ka sama lugu. Kui poiss temast rääkis, kiitsin ikka takka ja kui aus olla, siis eks mul oli sellest tüdrukust ka omal kahju ja vahepeal ma isegi mõtlesin, et ah, las nad siis olla ja tegin ettepaneku suhe lõpetada. Poiss ei olnud sellega mingil juhul nõus. Nüüd nad saavad üsna tihti kokku, kuna on peretuttavad. Ja see ei lähe mulle korda. Kuigi see tüdruk on minust palju ilusam , suudan ma temasse siiralt hästi suhtuda.
Vampiiritar 01.04.2008 09:14

0 Kartus suur, et kas mees jääb su juurde või mitte???? Kas te naised teate kui eemaletõukav on selline käitumine/suhtumine meeste jaoks. Mehed ju loomult jahipidajad.....aga kui sa ta küljes ripud, siis kaob jahi võlu ära. Olge iseseisvad ja uhked, paistate meestele ka ahvatlevamad.
Piilu 31.03.2008 18:45

0 Asjale võiks läheneda teisest vinklist. Mul on üks sõbranna, kellel oli samasugune olukord. Tema puhul ma tean isegi, et väike suudlus oli toimunud. Aga no nende suhe on nii supper lihtsalt, et mees kohe rääkis ka sellest ja rääkis, et tal on tunded teise naise vastu samuti. Kuid lähenemisest siis... sõbranna ütles, et tema just ootaski, et selline juhus tal tuleks. Sest lõppude lõpuks peab mees kellegi valima ja kui ta jääb Sinu juurde, siis on kindel, et ta armastab Sind!
Minul oli ka väga tihti aegu, mil ma vaatasin teisi kutte (tegusid siis küll ei olnud, aga pilk jäi korduvalt kellelegi kinni). Praegu on see küll lubatud, sest olen nüüd vaba! :D
-G- 31.03.2008 18:12

0 hmm.. valu võib sul ajapikku yle minna .. kuid mõtle kas sa suudad teda ylejäänd aja usaldada????võibolla oled nii tugev.. mina tean et mina ei ole.. aga sa võiksid poisilt kysida et mis see põhjus oli miks ta nii tegi et kõrvalt habas kaa teist.. võibolla oli see ka natuke sinu syy.. ei pöörand tähelepanu jne.. ah tead kurat saa siis nendest meestest aru :D ja naised kaa krt kes teavad et mehel on naine olemas.., KURI OLEN :P
tiigrike25 31.03.2008 14:57
Ei lähe kunagi üle.Ja see käitumine mehe puhul hakkab korduma.Algul ajab sind närvi, siis mõne aasta pärast võtad seda kui paratamatust, sest lapsel on ju ikkagi isa ka vaja.......uhhhhhrrrr.Mine ära, kui kohustusi pole.Nagu keegi ennem juba mainis, võid hiljem kahetseda, et seda õigel ajal ei teinud.Mina kahetsen ka.
Säuts 30.03.2008 21:02

0 aga kas see pigem enese piinamine ei ole?
et kardad koguaeg?
Baby-Pinkie 30.03.2008 21:00
Õnneks jäi ka tema minu juurde, aga kartus on ikagi suur, et äkki läheb ta mu juurest ära, mis ma siis teen??:O ma nii kardan:S sest armastus on ikkagi liiga suur:!
ing100 30.03.2008 19:06
Mind peteti juba2,5 aastat tagasi. Selle kohta öeldakse, et naine andestab aga ei unusta.... ja nii see ka on. Kui väga kripldab tasub parem ära minna.... mul pole see halb tunne siiani üle läinud ja kahetsen, et oma mehe juurest kohe ära ei läinud!
Becy 30.03.2008 17:01

0 Mina olen ka midagi taolist läbi elanud.Kuigi sellest mingi 2 aastat möödas,teeb sellele mõtlemine siiamaani haiget.Ei teagi millal see üle läheb.Kõige parem ehk sellele mitte möelda kuigi ega see lihtne pole.Aga vähemalt mees jäi minu juurde...ja nüüd oleme õnnelikult koos,ning üritan minevikust mitte möelda
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster