FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
22. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

petmine..:S

athama 04.09.2007 14:31
kas teie olete oma mehele andestanud kui ta on teid petnud...?ja kui hullult ta petnud on???kas selline asi on yltse andestatav voi on kindel et kui mees juba yhe korra on petnud siis ta j22bki petma?
miks yltse mehed petavad??
ja kas vabandus, et ma olin toesti nii purjus ja ei andnud endale aru mida teen...aitab alati???
kirjutage oma kogemustest palun...

t2nan
Kommentaarid: [29]
kerlyke 18.08.2009 15:36

0 Leidsin oma mehe teise naisega voodist. päris suur löök oli. pikkamööda andestasin, kuid ei unustanud- l&puks läksime siiski lahku. raske on edasi minna, selline pilt silme ees. olime koos 5 aastat.nyydseks see mees yksik ja minul uus ning tita tulemas.
Salmiakki 10.08.2009 01:40
See "alati" paraku ei kehti. Mina nt ei peta oma tüdrukut, saatus võib tuua mida iganes. Mõned põhimõtted elus tulevad kasuks.
jasa 10.05.2009 23:59

0 Andeks andmine oleneb inimesest. aga noh.. mida seal andestada on. Karm reaalsus, et ideaalsust olemas ei ole. Samas ei saa keegi kindlalt öelda, et tema ise never-ever ei petaks-kunagi ei tea, mis saatus ette toob. Alati on kuskil keegi parem, keda rohkem tahetakse.ALATI. kui selliseid asju kardetakse, siis ei tasu kokku elama hakata. Tuleb olla iseseisev.
littlechick 09.05.2009 16:20

0 no samas jällegi petmisel ja petmisel on väga suur vahe. mõne jaoks on juba kerge flirt petmine, teise jaoks aga hoopis alles see, kui nö voodisse juba ronitakse. ma leian, et mehed ja naised on küllaltki sarnased, selles suhtes, et mõlemad nad flirdivad aeg ajalt, kes vähem, kes rohekm. mina ise nt olen oma kutti petnud nii, et suudlesin teisega ja seda üsna mitu korda, lõpuks tunnistasin talle siiski üles. aga mai teagi, kas siin konkreetses teemas suudlust üldse petmiseks peetakse?
Guhka 05.05.2009 18:20

0 Muidugi lisan, et kahetsen, mida tegin, kuid samas mis siin salata, hea oli. Kuid sellist viga enam ei tee, tahan ikka temaga koos olla:)
Guhka 05.05.2009 18:19

0 Mul on hoopis vastupidi olnud.. petsin teda ise, ja veel 2 korda sama kutiga, varjasin päris pikka aega seda tema eest, kuni mu "parim sõbranna" otsustas sellest talle ise rääkida, sest tal hakkas mu kutist nö kahju. Samas tegi ta õigesti, enam pole midagi südamel, ja ta ei suut mind ikka maha jätta, ja ütles, et armastab mind, ja oleme siiani koos. Loomulikult seda sõbrannat mul enam pole, sest ta suutis ikka päris kõvasti mind altvedada, aga mees on mul hea, ei peta, ja räägime alati probleemid rahulikult läbi, ei ole vaja karjumist jms:)
DzeijLaos 17.03.2009 20:42
alkohol ple mitte mingi arvestatav vabandus . . .
tertsik 16.03.2009 19:09
Mina olen Grishaga 100% nõus.
Lipsy 15.01.2009 11:34
Mina leidsin oma mehe telefonist aasta tagasi ühele naisele saadetud sõnumi, sisu ei hakka kirjeldama...Olen selle pärast ikka kõvasti kannatanud ja temaga tülitsenud. Tema aga ütles, et see oli viga, seda enam ei kordu ja et ta ei suhtle enam tolle naisega. Minu nähes murdis oma SIM kaardigi katki ja võttis uue telefoninumbri endale. Ütleb, et armastab mind ja tahab minuga olla. Olen ikka temaga koos aga see asi vahel meenub mulle ja valus on. Kuid ma ei suuda temata elada ja loodan, et ta räägib tõtt.
-MustIngel-2000 29.12.2008 01:45

0 Ma ei suudaks elada mehega koos teadmises, et ta on mind petnud. Usaldada ei saa ju enam. Ja mis suhe see ilma usalduseta on?? Njah, mehed petavad.. Aga miks nad arvavad, et naised petavad??
Jaquline 15.12.2008 01:36

0 Ahvatlusi on igal pool palju, aga mis see petmine meile annab? Suurim tõenäosus on see, et minnakse lahku, aga kui poiss/mees on nii lähedane ja kallis, siis oleks kurb ju lahku minna. Aga ahvatlused on need, mis inimesi petma meelitavad. Mida peaksid tegema inimesed, kes on kahe vahel?
Massu 30.11.2008 17:30

0 Minu mees ka ainult 1 korra petnud, aga rohkem pole seda juhtunud, pärast seda asjad muuutusid...loodame, et jääbki nii, aga kunagi ei või teada
Mj2uka1 29.11.2008 15:06

0 Njahh, mu eelmine kutt pettis mind lausa kaks korda, ja mina idioot, andestasin.. Poleks pidanud andestama, sest peale seda kadus mul tema vastu täielikult usaldus, ma olin nagu närvihaige, kontrollisin iga tema käiku, nokkisin ta kallal, et noh,petsid jälle jah.. Lõpuks olid meil mõlemil närvid täiesti läbi ja tagajärjeks olin see, et tems jättis mu ikkagi maha, kuigi mina oleksin pidanud ta kohe alguses maha jätma.. sain ise vastu pükse:S Ma ei usu, et andestamine kuhugi viib:( Minu eelmine suhe lagunes igatahes nii..
Lihtsalt Miisu 20.11.2008 12:30
raske on vastata sellisele küsimusele kui ise selles jamas sees pole. Inimesed on erinevad ja situatsioonid on erinevad.
apache 20.01.2008 05:25

0 mis ajast süütu flirt petmine on.kas see kui ma unes näen et seksin teise naisega -on ka petmine;-)
Ideia 16.12.2007 11:16

0 Mina kaldun ka arvama, et ei saa üldistusi tuua. Olen ise üle piiri läinud, aga ka sellega oma vitsad saanud. Minu mees on oma varasemas suhtes seda teinud, kuid mõistan teda, sest see oli ainus viis tal üldse lähedust leida. Seega on iga suhe ikkagi omamoodi. Loomulikult on neid, kes täiesti süüdimatult kõiki ja kõike petavad, nii naiste kui meeste hulgas, aga nende järgi ei saa kogu inimkonda mõõta. Mina isiklikult tunnen, et ei suudaks petmist andestada, aga tean inimesi, kes on juba aastakümneid koos elanud ning kes on seda suutnud. Pidades eelkõige silmas oma lapsi ja kodu ning kes on suutnud abikaasaga asjad läbi rääkida. Seega ei saa küll 100% milleski kindel olla. Elu on selline.
ilona 16.12.2007 00:45

0 mina ei suudax seda andestada kunagi!
Mu mees on oma endisi naisi niipalju petnud et see jube lausa ja ma pole ka yldse kindel et ta seda minuga ei tee ja siis ongi Kõik!!!!
Kõige hullem on see kui mees ise räägib sulle kuidas ja mismoodi ta on oma endisi naisi petnud....mina olen seda korduvalt kuulnud jube lausa..!!Igaljuhul mina ei andesta!
Tsiika 15.12.2007 21:47

0 Petmine on Petmine!
Seda ei andestata...
pillow 06.12.2007 10:35

0 Ilmselt muidugi on asi minus (seega ärge solvuge), aga selline jutt, et kui mees sind ikka tõesti armastab, siis ta ei tee seda ja toda ja kui ta sind ikka tõesti armastab, siis ta käitub sinuga nii ja naa...see tundub suhteliselt muinasjuturaamatu tekst. Vähemalt minu jaoks. Võib-olla sellepärast, et kui ma kujutan endale silmade ette sellise mehe, siis on see kujutluspilt suhteliselt imal ja ahistav ja ma ei suudaks sellise mehega elu sees koos olla.
Samas muidugi, kui suhe on mõlemale poolele 100% rahuldust ja pinget pakkuv, siis neid ahvatlusi nii palju ei teki, mõnel juhul võib-olla tõesti üldse mitte. Aga truudus on juhuse puudus ja nii nukker, kui see ka ei ole..siis ma olen igasuguse usu igavesse truudusesse kaotanud...ja ma ei ole sellepärast ei kurb ega rõõmus..lihtsalt..ka minuga võib seda juhtuda ja on juhtunud...samas, you never know,äkki keegi suudab mu meelt muutma panna;))..
Ja selles osas ka veel..omadest kogemustest: on tõesti nii, et kui oled ühes suhtes korra juba petnud, on tunduvalt tunduvalt kergem ja suurem ahvatlus seda uuesti teha..
Vampiiritar 05.12.2007 16:04

0 Oleneb kui kõrge kellegi "valulävi" on. Mõned elavadki kokku-lahku...vahepeal teise naisega ja siis jälle vana naisega edasi. Või siis on mehel näiteks igal suvel uus "hargivahe", kus käia, aga elatakse ikka rõõmsalt koos edasi.
Need, kes petmist ei salli on lihtsalt väga madala valulävega :P
saiaemand 04.12.2007 16:38

0 Olen Milaanaga nõus!:) Minagi olen kindlal seisukohal, et kui mees Sind TÕESTI ja päriselt armastab, ei tuleks tal eluseeski pähe Sind petta. Kui ta kusagil lähebki alkoholiga veidi liiale, tahab ta ikkagi võimalikult ruttu koju oma armsama juurde, mitte kusagil tundmatus ringi aeleda. Ja mehed käituvad oma naisega täpselt nii nagu naine endaga käituda laseb!
Ise ma ei suudaks ilmselt andestada petmist. Ja see on minu arust lausa tobe, teha vahet, kas oli füüsiline või vaimne petmine. Naiivne lausa. Veel enam kui petmine on füüsiline, ei saaks ma ealeski õhtul selle mehe kõrval uinuda, kujutades ette, et keegi libu oli palju ahvatlevam ning huvitavam. Muidugi igaühe enda asi see andestamine. Aga kui suur on siis teie eneseväärikus ning uhkus tüdrukud?
Milaana 04.12.2007 11:18

0 ei noh,sorry,aga see jutt,et mehed ongi sellised ja see on paratamatus on nüüd küll ikka kohe hästi rumal!!!midagi nad ei ole sellised kui meie,naised, ei lase neil sellised olla.aga kui ta on juba korduvalt sedasi käitunud ja sina muudkui andestad, siis küll ei maksa enam paremat käitumist oodata,seda lihtsat ei tule. ja päris kindlasti ei armasta see mees sind, sest kui mees sind toesti armastab ja austab,siis ta peol teiste tüdrukutega ei flirdi,seda enam,et veel korduvalt!
Missie 03.12.2007 18:15

0 Mul sama mure, poiss tunnistas üles, et flirtis peol teise tüdrukuga ja on seda ennegi teinud, kuid tema jutu järgi hoidis ta piiri ja asjad kaugele ei läinud. Rääkis kuidas ta kahetseb ja armastab ikkagi mind. Ma ei teagi, kas peaksin talle andestama või mitte. Samas leian, et mehed ongi sellised, see on paratamatus.
pillow 06.09.2007 16:42

0 Andestaksin, kui on puhtalt füüsiline petmine
MARIKE 06.09.2007 16:27
Ma arvan et mina ei suudaks andestada. See et oli purjus ja juhtus ei ole mingi vabandus, kui sul on oma naine siis peaks kõikidele teistele suutma ei öelda... nuh aga inimene võib ju ennast parandada aga mälestustesse jääb ju ikka see et ta on sind petnud.
Hellik 06.09.2007 15:42

0 minu mees räägib nii, et kui korra petnud jäädki, seda siis oma sõprade näol. Samas räägib temagi, et ei maksa juua ennast nii täis jne et asjad käest läheksid, alkohol on tarkade inimeste jook ja ega ta ennast täis tõmbagi.
Aga alti on erandeid, võib juhtuda ka nii, et enam ei peta, võib juhtuda ka nii, et enam ei jää vahele.
Mina ei andestaks, ma võib-olla tahaks aga tean et ei suudaks, nagunii jääb kripeldama, sama arvab ka mu mees, et ei suudaks siis enam koos jätkata.
athama 05.09.2007 14:31
minu mees ytles nii et tuleb ostata neid olukordi v2ltida...aga jh ega ta ei saagi ju lubada kindlalt et seda enam ei juhtu...
j2lle natuke jooki ja mingi soodne w2rk ja siis juhtub see uuesti...
Deisi 05.09.2007 12:36

0 minu eelmine mees pettis nii, et mina ei teadnud jupp aega midagi ja samas kõik tuttavad teadsid. Olin siis nii sinisilmne, et uskusin kõike mida ta rääkis. Naiivitar noh! tal ei olnud armukest, aga pidudel käis ja sealt neid sebitigi. Kui teada sain, et ta mind ju nii pikalt petnud, siis võtsin lihtsalt oma kimpsud-kompsud ja läksin tagasi vanemate juurde elama.
Teine kooselu läks ka laiali sellepärast. Aga siis ma olin juba ise vanem ja targem ja tabasin ära. Kah vabandus, et olin täis ja soodne värk jne. See kooselu ka läks ja laulis. Kes on ikka petnud, petab hiljem ka kui soodne võimalus tekib. tegelt ei usugi enam, et on selliseid musterperekondi, kus mingil põhjusel üksteist ei peteta. Mingil ajal juhtub ikkagi, siis on juba sinu enda otsus see, kas andestad või mitte. Armukest ma ei andestaks kunagi!
Grisha 04.09.2007 14:39

0 vot ei teagi, kas keegi mind petnud on, sest ma ei tunne selliste asjade vastu huvi. Petab ju iseennast, mitte mind.
Siis vist vihastaks kui purjus peaga kuskil koledat mõrda paneks. Ilusate inimeste vastu pole miskit. Isegi petnud, aga mitte vaimselt vaid füüsiliselt ja see pole minu silmis petmine.
Tuli isu, oma meest polnud käepärast ja nii see läks. Süümepiinu ei tunne. me oleme oma mehega sellest niipalju rääkinud....mul puudub armukadedus kui selline. mu mees muidugi minu vaateid päris ei poolda, aga seda rohkem ripub minus kinni. ma isegi ei usu, et ta mind petnud on!
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster