FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

mees vóib, naisel keelab

miisu 07.04.2006 09:43
mul on mitu sóbrannat kes on mehe heameeleks suitsetamisele lópu teinud, samas tómbab mees mööda baare suitsupilv särapärjana pea kohal. kommentaare??!! millest keelduksite mehe róómuks?
Kommentaarid: [31]
aafrika päike 09.01.2007 11:13
Jah, Dolly, ma saan aru, et asi on keerulisem kui oletasin.Auto parandamine pole just tegevus, mida ühiseks ajaveetmiseks nimetada saaks.Kui ta ka nädalavahetuse maha magab, siis on jah lugu nii,et see küsimus, millal veedate oma aega koos, annab selle vastuse. Aga mis te siis teete kui puhkusel olete?
Mis mulle ka selgemaks saab, on see, et sa kirjutad kogu aeg: tema on selline ja selline. Ja sa oled tema peale vihane,sest ta selline on.Aga ürita nüüd enda peale möelda. Sa elad ju oma mehega nagunii teineteise körval ja mitte temaga koos (emotsionaalselt). Niisiis küsimus, millele mina sinu olukorras kontsentreeruksin, oleks: mis saan mina teha sellises olukorras? Mis on tösiasjad, mida ma muuta ei saa? (Ma ei saa muuta oma meest, kui tema seda ei taha. Mis on minu vöimalikud käitumismallid (ignorants, mis mehe käitumist puudutab, ohvriroll: vaene mina, pole midagi teha, ma pean niimoodi edasi elama, enesekehtestamine: mina sellise mehega ka enam koos elada ei taha). Kuidas ma omaenda olukorda mehest mitte söltuvalt muuta saan, nagu ma soovin ja unistan.
Mul nimelt söbranna elab ka momendil ühe mehega kaheksa aastat koos ja tal on sarnane aga veel öudsem olukord kui Sinul, sest tema mees peksab lapsi ka veel köigele laiskusele lisaks.Minu jaoks oli situatsioon lihtne: kas ta armastab oma meest? Mis hoiab teda kinni oma mehe juures (lapsed ja finantsiline söltuvus). Mis saab tema teha oma mehest söltumata, et oma olukorda parandada (riigiline toetus lastekasvatusel jms. pere abi esimene lahkuminekufaas üleelada).Mis saab edasi, kui mees otsustab end muuta (erinevad alternatiivid- osaline lahkuelamine, teineteisega uuesti alustamine, reeglite muutmine jne.).Ja köige tähtsam küsimus: vaatamata köigele, mis ülevalpool kirjutatud, kas sa tahad üldse seda situatsiooni muuta? Sest kui sul pole tahtmist, siis ei viitsi ka jantida selliste küsimustega nagu, et mis on minu vastutus selles situatsioonis vöi et mis sina saad situatsiooni muutmisele kaasa aidata.Mehe kritiseerimine ei aita- ega teine end muuda. Ka sinu kritisseerimine ei aitaks mind, kui ma ütleksin, no on naine, mina seda janti kaasa ei teeks.Mina sind muuta ei saa ja sinu veendumusi, ma ei saa ka aidata sind edasi, kui sa end ise aidata ei taha.Nii jah.
Täheke 09.01.2007 01:31
Dolly,ega see kerge ei ole sulle,või mis?! Kahju,et mõni mees ei väärtusta peret! Väärtustab,kuid omamoodi.
Dolly 08.01.2007 14:12
aafrika päike....vastan sinu küsimustele..
*Ei ole ma mitte kunagi olnud närvis...ainultkui ma pean kuhugi nt.arstile,või mujale tundmatusse kohta minema....
*Me ei tee peaaegu mitte midagi koos...väljaarvatud see,et ma aitasin tal autot parandada...temal on hea ainult oma sõpradga koos olla,isegi kui sünnipäevad on,siis minul ei käi kedagi,vaid temal tulevad sõbrad kokku(neid oli tema sünnal pea 25)....
*Ma ei tunne ennast mitte kunagi,et mind on unarusse jäetud...milleks ma seda peaks tundma...
*Nädalavahetustel ei tule ta voodistki välja,kui...siis ainult vetsu ja sööma ja kõik.Magab lihtsalt nädalavahetuse maha.
Mina siis olen lastega väljas jalutamas...
*Me ei nääguta kunagi,sest mu ei ole kellegiga rääkida,kui ta magab...
Kui ta on lubanud eelmine õhtu,et lähme sinna ja sinna...siis ma olen juba harjunud,et ta seda ei täida,mis ta lubanud on.Lapsed juba hommikul ootavad,kuna issi üles tuleb,et ölinna peale minna või kuhugi,kuhu ta lubas minna autoga.Siis kui ma hommikul küsin ta käest,et kas sa kohvi ja võileibu tahad ennem linna minekut,siis ta keerab külge ja magab edasi.
ootame siis lastega pool tunnikest ja siis küsin,et kas sa ülesse ka tuled,siis ta suvatseb vastata,et "Oh,ma ei viitsigi täna minna,lähme homme".
Kas ei tee tigedaks,või siis lähen ära poiste tuppa ja nutan seal peatäie.Või kolma varjant,et panen lapsed riidesse ja lähme bussiga linna,käime oma käimised ära ja kui tagasi tuleme,siis on ta voodi ära teinud ja riidesse pannud ja ikka magab.Kui üles ärkab,siis tean juba mis ta ütleb,et "Ma oleks võinud ju teid autoga linna viia!" Vo nii.
*Oleme rääkinud,aga sest ei ole kasu tema puhul.
Vanemad peaks lastele ka eeskuju andma,aga issi meil ei anna.Näiteks söömisega....Mina söön üksi köögis ja mees ja lapsed telekatoas.Nüüd olen saanud lapsed ka kööki,aga mees ütles selle peale,et "Mina söön seal kus mina tahan ja olen eluaeg toas söönud."Vimtis peaga sööb isegi krõpse voodis,nii et voodi on krõpse pärast täis,siis kui lapsed midagi maha ajavd,siis karjub lolliks ennast,et nii ikka ei tohi ja kaduge kööki.ON SEE NORMAALNE????
aafrika päike 08.01.2007 12:39
Jah, Dolly, ma ka küsin vahel, et kuidas olukord üldse nii kaugele minna saab. Sinul paistab olevat vähemalt terve tosin probleeme: 1. sa oled närvis, et mees ei lase sul asju üksinda teha, kuigi sa paistad ka asjalik olevat ja nagunii köike üksinda tegevat- mis mehele probleemiks olla vöib, et ta on asendatatav.Minu küsimus sinule oleks, et mis sa oma mehega koos teed, kus teil mölemil on hea olla ja kus te ühisel meelel olete?
2. sa tunned end natuke unarusse jäetuna, kirjutad, et mees on alati väsinud, kodus midagi ei tee ja magab kohe, kui koju jöuab jne.See pole mingi ime, kui ta kaua töötab. Minu küsimus sinule on aga, et mis ta nädalavahetusel teeb ja oma vabadel päevadel? Mis te teete koos, kus mees on rahul ja sina önnelik, et löpuks ometi ka tema midagi sinuga teeb?
3. Ma tahaksin teada,mis sina oled ette vötnud, seda olukorda, mis sulle ei meeldi, muuta? Ära unusta, et suhtes on ikka ka kaks poolt. Ma muidugi tean, et mehed on enamasti sellised tüübid, kes unustavad, mis tähendab armastuse eest hoolitseda kui taime eest. Aga ma olen ka veendunud, et see, kes märkab, et suhtes on midagi viltu, see utsitab teist niikaua taga, kuni teine ka oma tagumiku püsti ajab ja suhte üle järele mötleb.Mölemad pooled kannavad vastutust. Kas te olete omavahel nende probleemide üle rääkinud ja töepoolest ilma näägutamata rääkinud, et mis tahab üks pool ja mis tahab teine pool, reeglid teinud, nendest kinni pidanud ja suhe uuesti disainitud.Sest olete ka juba nii kaua koos olnud, et see on normaalne, kui probleemid tekivad.Köike head sulle.
Betty Boo 08.01.2007 10:27

0 Aga, oli siis ka põhjust, miks ta haiglast tulles niimoodi ära pööras? Eks sa vast oled ta ära ka hellitanud ja võimalikud süümekad ehk sul, et ainult tema käib tööl....nii sa lõhudki kodus tööd teha ja mees lebotab.
aafrika päike 06.01.2007 20:03
Köik on ka enda teha, anna 12, kui sa mehel keelata lased, siis mötle selle peale- tavaliselt keelavad vanemad oma lapsi. Tema aga on su partner- niisiis, kas arutatakse asjad läbi vöi üks "keelab" midagi.Kui sa järgi annad, aktsepteerid teie suhtes jaotatud vöimu: tema otsustab ja sina oled järelejooksja. Kui see sind önnelikuks teeb, pasitte ju suurepäraselt, aga kui see sind segab, siis peaksid ka enda öiguste eest seisma.
anna12 03.01.2007 11:28
minul on umbes nii.
et ta on nagu suht ette lugenud mida mina teha ei tohi.ja kui ma midagi teen mida ta just ära keelas sis saab ta pahaseks.
kui mina ütlen et ära tee seda ja teist.
siis läheb ja teeb ta seda ikka.kasvõi jonni pärast.ja pärast pean ikka mina vabandust paluma.et vihastasin ta peale vms.
tema palub minu käest harva vabandust.
Kady 26.12.2006 03:33

0 Minu arust ka, liiga palju üritatakse inimest muuta kui olllakse temaga suhtesse astunud..peaks ikka võtma teda nii nagu ta on! Kui ei meeldi..palun keegi teine! Mina mitte mingi kuti pärast ei hakkaks näiteks loobuma oma sõbrannadest ja nendega väljas käimisest või endale meelepäraste riiete kandmisest. Selle esimese keelamine on veel eriti absurdne! Kahju on ühest sõbrannast, kelle mees just seda keelab, tuues põhjuseks taolisi asju et ''te teete koos alati igasuguseid lolluseid'' või ''kindlasti räägite koos taga kui paha ma olen''. Lõpetage naljad ;)
aafrika päike 22.12.2006 12:10
Minul olid oma abikaasaga ka erinevad teemad, millest loobuda. Tösiasi on, et ega kooseolemine ei tähenda, et sa oma isiksusest ja hobidest loobud.Mina loobusin hääletamisest- hääletasin läbi Euroopa ja elasin natuke röömsat elu- jätsin hääletamise ära, kui mu mees mulle ütles- kui sa minu juurest Shveitsist koju Saksamaale söidad ja sinuga midagi juhtuma peaks,siis sureb ta murest ära.Ja seda ma ei tahtnud.Ma ei läinud ka enam igasuguste kuttidega tantsima, kellega varem nurga taga ameletud sai.Ma ei olnud iga Jumalapäev kontaktis oma ekskuttidega, kuigi minu jaoks olid nad mu köige paremad söbrad- sest ma leian ise selle imelik olevat, et oma endiste kepivendadega sama hästi läbi saad kui sellega, kellega oma elu koos veeta tahad- minig perversne tunne tuli mul endal peale.Ärgu jäägu aga muljet, et ainult mina köigest loobusin, mis varem iseenenesestmöistetav- tema loobus hilinemisest, ei tansinud mingil seletamatul pöhjusel enam vööraste naistega, vaid ainult minuga, oma ekssöbrannadega löpetas osaliselt isegi igasugused suhted, ka telefoneerimised- aga vist armukadedusest, sest minul oli ju igalpool austajad ja muidu mehed, tal vist sai nendest körini ja siis ta salamisi ootas, et ka mina midagi ette vötaksin. Minu mees loobus ka sellest, et iga kell ja iga aeg ta oma söpradega tundide kaupa kneipes istub ja seal öllet pruulib.Nüüd on ta paipoiss,teeb mulle kogu aeg röömu.Vahel kui mingid loobumise asjad mängu tulevad,siis arutleme ka omavahel, et kas ja kuidas see meie isiksust puudutab ja äkki on see hoopis käitumisega seotud. Nt, see suitsetamise probleem- miks mees peaks tahtma, et mina ei suitseta ja ise tömbab edasi. See on käitumise ja mitte isiksuse küsimus.See väärkäitumine on vöimalik muuta. Kui inimene kiirelt vihastuv on, seda on raskem muuta, aga sellele vaatamata on teisel poolel öigus nöuda, et vähemalt viisakalt käitutakse.Joomine on ka väärkäitumine, seal ei saa öelda, ah, ta ongi selline, ta ei muutu.Aga enne kui sellistesse inimestesse üldse ära armuda, tuleks ka endalt küsida, mis ma saan aktsepteerida ja mis mitte. Kui ikka suitsetamine ei meeldi, ära tule suitsetajaga kokku- ega need oma käitumist nii lihtsalt muuda- see on ikkagi söltuvuskäitumine.
tiigrike25 22.12.2006 09:49
Minu mehe venna praegune:) naine jättis ka nn suitsetamise maha.Aga ükspäev teist teed pidi koju minnes-pime oli- nägin teda trepi peal suitsetamas.Ta pani küll kiirelt jooksu aga ikkagi nägin:)
No tsiisas,täiskasvanud inimesed!!!!Milleks sellised tobedad mängud?
Rachela 22.12.2006 01:52
minu mehel samuti usaldust ei ole:(eks ma tema nimel olen paljustki loobunud ja samas andestanud ka,kuid suhte alguses suitsetamise jättis ta minu pärast maha küll:)
escadaly 05.12.2006 20:22

0 Minu arvates ei sobigi naistele suitsetamine. Las mehed teevad kui nad ilma selleta olla ei saa. Hea on, kui on selliseid mehi, kes oma naisi selle koha pealt keelavad:)

*Mina oma noormehega küll käin tantsimas. Mul on vedanud-talle see meeldib:D Usaldus on ka olemas:))
Mooni26 05.12.2006 18:14
Aga meil oli suhte algul vastupidi:olin mina see,kes nii ümber nurga mainis,et mulle ei meeldi suitsuhais. Ja ei olegi meil peres ühtegi suitsetajat.
NB!Minu teinepool ka jube armukade.Jah,tantsimisest me ei räägigi.
leedi 05.12.2006 15:44
mina ei loobux millestki
clory 05.12.2006 12:41

0 Minu mees on armukade ja kui mul üle tüki aja on peotuju sees siis ta selle ka mul välja juurib. Teeb nii maatasa,et ma ikka ei saa ilma pidudetta ja ilma sõbrannadeta. Oleme koos üle aasta ja väljas käin harva. Talle ei meeldi klubid ja tantsimine. Ei käi ise ja minul ka ei lase. Suht jama värk. Olen juba lasnud endale pähe istuda. Aga vahest ikka tahaks käia kuskil...see on see et ei ole usaldust...kuigi minu poolt pole mingeid takistusi, kui ta tahab kuhugile minna...see on kurb..:(
Kitty 11.09.2006 17:37
Just, kui juba leivad ühte kappi pandud,siis ikka koos plusside ja miinustega.
Tuulepea 11.09.2006 14:21

0 ketlin46 õigus kui armastab siis armastab koos vigadega.Mina isiklikult pole millestki pidanud loobuma.
ketlin46 11.09.2006 12:26
Oh jummal...mul oli kunagi sama jama...ma olen isegi ühe kutiga suitsetamise pärast lahku läinud...ja on olnud weel enne seda selliseid jamasid,et õudne..Kui üx inimene armastab teist,sis wõtab ta seda inimest sellisena nagu ta on..
Triinu 05.05.2006 23:46
Oleneb mehest. Kui mees väärt on, siis loobuksin paljust, kui pole, siis mitte millestki.
flicha 05.05.2006 17:49

0 Pole selliseid asju, millest peaks loobuma.
Bearly 05.05.2006 11:26
ka mina ei suhtle enam meessõpradega nii tihti sest mees hakkab kohe mingit jura ajama ja ilmaasjata kahtlustama.miks siis mehes ei saa aru et naine ja mees võivad ka ainult sõbrad olla ega pea kohe voodilinade vahel nahistama
Vampiiritar 05.05.2006 10:03

0 Ei tea ka, millest peaksin loobuma.........tema peab oma pahedest loobuma, tal neid rohkem :))
seljoonuska 18.04.2006 16:42
milleks ma peaks mehe rõõmuks millegist loobuma?mees loobugu ise minu rõõmuks asjadest, mis mulle ei meeldi, sest MINA ju tahan
Fergie 17.04.2006 09:50
Kuna mu mehele ei meeldi, et ma väga lühikesi seelikuid ja sügavat dekolteed kannan....olen nendest loobunud :( Aga ta on seda väärt
Deisi 09.04.2006 14:48
las ma mõtlen...oma vabaduse andsin juba ära, see ongi kõigest loobumine :(
beauty06 08.04.2006 15:20
Oleneb täiesti, kui on väärt mees siis võibolla mingitest pisematest pahedest.. aga ei usu et hakkaksin millestki loobuma..
Greta 07.04.2006 19:20

0 mitte millestki ei loobuks.
lased endale korraks tal pähe istuda, siis ta enam sealt peast ei tõusegi sul..
mango 07.04.2006 13:32
teistest meestest:)
viivukas 07.04.2006 13:29

0 mina näiteks ei suhtle enam nii tihedalt oma meessoost sõpradega. ma suhtlen nendega küll, aga enam mitte nii tihedalt
Citty 07.04.2006 11:58
Sai veitsa segane jutt aga mõte on selles, et olen loobunud oma meest lipsust igale poole kaasa vedamast!
Citty 07.04.2006 11:55
Sugulaste-tuttavate juurde ei vea teda kogu aeg kaasa - ütleb, et on jube igav. Kui on ikka suurem sündmus, jõulud, juubel, pulmad jne - tuleb ikka:)
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster