FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

mehe võim naise üle

Keili 19.12.2006 19:17
kui palju kontrollib teie mees teie tegevusi? kui suurt võimu omab? minul juhtus nii, et hilinesin koju 2 tundi ja oi,mis sellele järgnes.nagu oleks mingi pubekas,kes peab KÕIGEST aru andma.oma elu üldse ei ole.kõigest pean aru andma.
Kommentaarid: [14]
aafrika päike 30.12.2006 01:43
Ma loodan, et küsijale sai ikka ka vastus antud, mitte ainult külastajatele.
Calleigh Duquesne 29.12.2006 19:37

0 Sa aafrika päike võtad lausa iga teema juures mul sõnad suust:)
aafrika päike 22.12.2006 12:52
Ma leian sellised suhted, kus partnerlust vähe on nagu annukas kirjutab, problemaatilised. Mul oleks raske sellist mängu kaasa mängida. Mina tahan, et asjad selged oleksid.
Täheke 21.12.2006 20:11
Vaata,mulle küll ei meeldi selline asi,kui minu mees mulle ütleks,mis kell ma kodus peaks olema või midagi sarnast. Ja,kui ma lapsed kaasa ka võtan,siis on ta eriti õnnelik,et saab omaette olla. Ja ütleb mulle naljatades,et mida kauem,seda parem.
annukas1 21.12.2006 19:46
meie peres töötab see et annan mehele mõista et tema käes on ohjad, aga tegelikult ikka on minu käes, sellex tuleb mul hoida küll nõks madalamat profiili, kuid see süsteem töötab. aga üldiselt saame ideaalselt läbi mõistame üxteist vastastikku ka hilinemiste puhul.
mammukas 21.12.2006 10:57

0 Seda küll, moblad on maailma parimad vidinad, mis üldse leiutatud. :)
Kitty 20.12.2006 20:11
Kui plaanin kaks või rohkem tundi hiljem koju saabuda, annan tavaliselt ise sellest mehele teada. Omal ju ka ebameeldiv, kui ootad ja kedagi ei tule. Äkki on midagi juhtunud... Olgu jumal kiidetud mobiiltelefonide eest:)
mammukas 20.12.2006 14:38

0 Mul jumal tänatud ei ole sellist meest ja kui oleks saadaks ma ta pikalt. :P
aafrika päike 20.12.2006 13:26
Ma ei hakkaks su meest kohe seaga ühele reale panema. Sulle näib see asi ehk tühine olevat, aga kui su mees ise hilineb, kas ta helsitab sulle ja ütleb, et jääb kauemaks kui plaanitud. Kui jah, siis ta lihtsalt ootab sinult, et sa ka nii teeksid.
Sa aga kirjutad, et sa pead iga asja kohta aru andma- kas oled äkkis sissepoole elav tüüp ja tema selline väljapoole elav? Kui jah, siis pole ime, et sulle tundub, nagu ta sind kontrolliks, sest sa nagunii meelsasti oma asjadest ei lobise ja temal on tunne, et sa temaga asju ei jaga.
Aga kui su mees on töesti kontrolliv, siis tunned selle järgi ära- ta tahab üksikasjalikke kirjeldusi, sorib su asjades, kahtlustab sind, et sa midagi teed, mis talle ei meeldiks jne.Soovitan sul temaga sel teemal rääkida, et sul on tunne, ta kontrollib sind, sul on tunne, et oled nagu pubekas, kelle käest isa küsib, ja kus sa olid niikaua? Küsi, kas ta usaldab sind? Küsi, miks ta alati köike nii täpselt tahab teada- ehk oli ta söbranna varem meestega petja vöi ehk kontrolliti teda kodus- et siis talle öelda, et sina armastad teda ja ei taha sellist elu, nagu tema kodus elas vöi sind isegi solvab see, et ta sind oma ekssöbrannaga ühele pulgale seab.Küsi, kas tal on vahel tunne, et sa teda ei armasta.Ja mis situatsioonides ta seda eriti täpselt tunneb? Küsi, mis sa teaha saaksid, et talle tunde anda, et sa teda usaldada ja et tema sind usaldada saab?
Möistlikud lahendused oleksid näiteks- et teinekord kui hilined, siis annad sellest talle teada, kus ja kellega sa oled- äkki juhtub midagi ja tal on vaja ka sinuga kontakti üles vötta(önnetus), ja on ju absurdne, kui su partner ei tea, kellega sa teel oled.Aga tee talle ka selgeks, kui ta töesti liiga ülimuretseja on, et üksikasju oma könelusest ei pea sa temale edasi rääkima- löppude löpuks on sul ju ka oma privaatsed asjad just selle söbrannaga rääkida.Tee talle ka selgeks, et kuigi teda armastad, tahad sa ka teiste inimestega kohtuda, sest sul on tunne, et muidu ei juhtu sinu elus ja mitte midagi ja aja jooksul on sul tunne, teie suhe hakkab sind lämmatama. Teiste inimestega kohtudes saab sulle iga kord selgemaks, kuidas sa teda armastad.
Loomulik on, et te seate üles reeglid, mis aitavad teie elu reguleerida- aga mitte kontrollida.
Loodan et aitasin paari nöuandega edasi.
Vampiiritar 20.12.2006 12:24

0 Appi, uskumatu. Tüüpilised kontrollifriikidest mehed!!!! Saada põrgu!
Sassa 20.12.2006 11:36
Kus sa siis olid, et 2 tundi hilinesid??? ;)
Stella 20.12.2006 11:01
Hilinesid koju 2 tundi? :D Kas läksid shoppamise v sõbrannatamisega liiale? Sa pead kellapealt kodus olema? :S :D Ohjah jama kyll:S Ma sain noorena peska kodus, kui kauemaks välja jäin, aga fyysiline valu on 1kõik mu jaoks:D Mul mees lubab mind sõbrannadega pidutsema ka, 1i ! Ta ise pole peoloom, tantsida k vist ei oska:S Pole seltskondlik. Ent eks ma ikka pärast annan aru, mis toimus.
Stella 20.12.2006 10:59
Hilinesid koju 2 tundi? :D Kas läksid shoppamise v sõbrannatamisega liiale? Sa pead kellapealt kodus olema? :S :D Ohjah jama kyll:S Ma sain noorena peska kodus, kui kauemaks välja jäin, aga fyysiline valu on 1kõik mu jaoks:D Mul mees lubab mind sõbrannadega pidutsema ka, 1i ! Ta ise pole peoloom, tantsida k vist ei oska:S Pole seltskondlik. Ent eks ma ikka pärast annan aru, mis toimus.
Hellik 20.12.2006 10:53

0 Mnjaa, minul oli ex selline, pärsat tuli välja, et ta oli mind kogueag teistega petnud, mida rohkem pettis, seda hullemini mind kontrollis. Päris hull elu oli!!!
Uus mees vana rahu ise, ei tõmble, ei uuri, ei surgi! Ise on ta rahulik ja usaldusväärne ja selle rahuga nakatab ta mind ka!
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster