FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

tahan teda tagasi!!! :(

tillu 01.12.2006 19:37
olime olnud pool aastat kihlatud ja mina kolmandat kuud rase kui lahku läksime...põhjusel et mees ei pysinud enam kodus ja ta vanemad ei suhunud kuigi soosivalt minusse.
nyyd olen yheksandat kuud rase ja soovin veelgi oma kaasat tagasi. vahepeal yritasin teiseg akoos olla aga sellest ei tulnud midagi kuna pikapele taipasin et tahan vana tagasi ...
mida nyyd ette võtma peaks ja kuidas eluga edasi minna???
Kommentaarid: [5]
aafrika päike 22.12.2006 23:04
Ei ta enam tule. Vähestel on seda önne, et vana kutt tuleb tagasi.Parem on lootused vöimalikult varakult maha matta.Ei aita siin laps, ei kunagine seotus.Keskendu oma elule lapsega ja püüa olla ka üksind önnelik, siis tuleb keegi teine ja sa armud uuesti. Ütlesid ju ise, et sellest uuest läksid lahku, sest tahtsid vanat tagasi saada.Kui su haavad paranenud, siis küll tulevad uued mehed. Mötle enda peale.Ära keskendu nendele ilusatele hetkedele suhtes. Parem analüüsi, kus said vead tehtud, mis sa ootasid tol ajal oma kutilt, mis ootas tema- miks üldse juhtus, et köik katki läks. Ära otsi süüd endas- kunagi pole keegi üksinda süüdi.Keskendu enda ilusamatele pooltele, tegele spordiga, see aitab väga hästi hingevalu vastu. Kui minul kord armuprobleem oli, ma hakkasi^n jooksmas käima. Jooksin nii palju kuni kokku kukkusin ja nutsin siis hirmsasti. Aga ajapikku kadus lein ära, jäi natuke kurbust ja hea keha. Jooksen siiani, vötsin isegi kaks aastat tagasi maratonist osa- 40 kilomeetrit.
tillu 22.12.2006 17:13
olen sellele isegi mõelnud..tean mis vead ise tegin ja yritan vähemalt ennast parandada ja samu vigu mitte korrata.äkki taipab temagi..
Rachela 22.12.2006 01:49
mina arvan samuti et oota;)sul pisike kohe käes,ehk siis kõik selgineb.oletame,et isegi saad ta tagasi.oled sa valmis uuesti selleks,et ta ei püsi endiselt kodus,ning tema vanemad ei soosi sind endiselt?
Kitty 19.12.2006 19:41
Sünnita ära ja vaata siis, mida oma eluga edasi teha. Rase naine-tunded keevad. Lase endal pisut puhata ja siis otsusta. Ole tubli.
Keili 19.12.2006 19:38
keskendu oma lapsele ja tema heaolule.küll saab kõik korda. kui see mees on sinu jaoks loodud,tuleb ta varem või hiljem tagasi, kuid kui ei,siis on sinu jaoks kindlasti keegi palju parem!!väärid kedagi paremat! niiet jaksu ja päikest!!!
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster