FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

neegriga voodis

britney 13.10.2006 17:18
Kas keegi on proovinud?
Millised on muljed?
Kommentaarid: [28]
Meespilk 07.02.2007 13:53
Küsimus niisiis, kui erutav on olend, kellega seksida... Et kui on neeger, siis on ka asjalik varustus loomulikult... Ja iseenesest pole ju oluline, kas sul selle hingega mingit sidet on või mitte... ?
Vampiiritar 07.02.2007 12:54

0 Seda vaidlust on kohe vahva lugeda....kui inimene OMA KOGEMUSE põhjal väidab, et magas neegriga ta kehalõhn oli teistsugune, siis keegi ju ei ole väitnud, et kõigi neegritega on nii.
Ja jumala pärast, et uut vaidlust ei tule......neeger kirjutan sellepärast, et mustanahaline on pikem sõna :)).......rassist ei ole.....mulle meeldivad kõik rahvused ja rassid :))
MARIKE 02.02.2007 09:34
Aafrika Päike läks minu arvates ka liiga hoogu... igal ühel on ju õigust avaldada arvamust, isegi kui tal kogemusi on vaid yks... keegi pole ju teind mingeid halvustavaid märkuseid
Citty 02.02.2007 09:20
kui oma meest (valge) poleks, prooviks ära küll...:)
juicy 17.01.2007 23:03

0 Once you go black, you never go back ;)
aafrika päike 17.01.2007 19:10

0 Palju önne , eks siis arvake edasi, et "neegriga" seklsimine vöi ka venelastega voodis jookseb teistmoodi. Ja unustage see täiesti ära, mis ma öelda tahtsin- et iga mees ja naine kepib oma partnberit/ vöi mitmeid täpselt samamoodi erinevalt. Köik on muidugi sellest söltuv, kas ta on neeger, venelane, prantslane (nad pidavat ainult suuseksi kusjuures eelistama "juttude" järgi, itaallanne "üliosav" voodis jne. Väljendage aga oma ühte- kahte kogemust ja tehke sellest üldistus. Selliste kogemuste järgi on siis eesti mehed mu silmis suured äpud ja egositid, kelle puudub fantaasia ja kes oma fantaasia endale ette kujutavad- ja ma mötlen siisn KÖIKI eesti mehi, mis sest et ma ainult mönega ringi lasnud.Ma tahaks aga nüüd loota, nii nagu köik siin loodavad minu suhtes, et ma eesti mehi ei solavanud. Spiess umdrehen, nennen es die Deutschen.
mesimymm 16.01.2007 00:00

0 Kulla aafrika päike!

Mullegi on mulje jäänud, et Sa nii meeletult üritad oma teistpoolt kaitsta. Igaühel on siiski õigus oma arvamusele. Ole oma mehega õnnelik ja ära nii väga püüa maailma muuta, igaüks arvab ikka seda, mida tahab ja oma arvamust kellegi jutu järgi küll ei muuda. Selleks on ikka vaja ise järele proovida, et oma arvamustest/eelarvamustest lahti saada!
Jokker 15.01.2007 08:48

0 Jääb täiesti arusaamatuks mille üle te kallid foorumlased siin sõdite!? Klassikaliselt eeldaks antud situatsiooni lahendamine esmalt kuulamist/aru saamist ja seejärel enda seisukohtade selgitamist, mida siit kahjuks aga välja ei paista. Ehk ärge pahandage aga asi meenutab pigem naistekaklust kantuna emotsioonidest, parajal hulgal argumenteerimata väiteid vaheldumisi mõistmist ähmastavate tunnetega.
Arukas inimene teab millal lõpetada, loodan et te minu peale ei pahanda kui käesolevaga seda teha üritan:)
Calleigh Duquesne 12.01.2007 18:31

0 Vastavalt rassile ju ka kultuuriline taust erinev, ehk sealt need võrdlused tulevadki.
Doryan 12.01.2007 17:55
Aafrika päike- ma saan sinust väga hästi aru. Küsimus on nivoos,olen nöus.Kui need ülevamalpool olijad aru ei ole saanud, et mis tähendab diferentseeritult asjadele läheneda ja teisalt umbropsu lollusi väita, siis seda ei saa sina ka neile selgeks teha.Kuna sa oled töenäoliselt ka iga päev selliste asjadega seotud nagu, et miks sa üldse "neegriga" abielus oled jne. siis ma möistan ka seda, kust tulevad su diferentsseritud mötted.Huvitav oleks neilt veel teada,et kes on neeger ja kes on mustlane- ma olen kindel, et isegi seal ei oska nad diferentseerida ja ajalooline tähendus jääb neile arusaamatuks.Nii et ära pahanda, rumalaid kohtab eriti internetis.
aafrika päike 12.01.2007 17:32

0 Aga mina ei jookse ringi ja ei räägi, et näe, olin iisraelasega voodis ja ta oli selline ja selline- sest et ta iisraelane on, sellel pole löppkokkuvöttes mingit tähendust. Teie aga räägite, olin selle ja sellega ja oli selline kogemus- ja kui keegi sellise nahavärviga vöi rahvusega selliseid asju loeb, siis on ta ka solvunud. Kas sellest on siis nii raske aru saada? Ka kogemustest rääkides tuleb olla peenetundeline ja et me anonüümselt siin köik oma asjad välja rääkida saame, ei tähenda, et me nivootult rääkima peaksime.JA muidugi on igaühe enda asi, mis ta oma nivoo kohaselt oma kogemustest räägib- sellega olen ma nöus.
Katike2 12.01.2007 14:28
aafrika päike, me kõik räägime omadest kogemustest siin, kellel nii kellel naa, sellega ei ole me keegi teinud põhjapanevaid järeldusi et KÕIK on sellised ja ALATI on nii. Ei ole, need on meie endi kogemused. Sest kui me enamus siin eestimaal toimetame valgete meestega ja kellegil on kehv kogemus siis me ju ei mõtle sinna juurde et järelikult kõik eesti mehed on sitat seksijad, lihtsalt kehv variant sattus või oli viga meis endis. Kogu lugu:)
Katike2 12.01.2007 14:22
kulla aafrika päike, minule tundub et sa oled pisut üle reageerinud, sest ei kaike12 öelnud et mustanahalised lõhnavad halvasti ega ka mina öelnud et musta naha pärast oli nii või naa. Rääkisin samamoodi nagu kaike12 OMAST KOGEMUSEST, mingeid üldistusi tegemata, lihtsalt kaike12 ütles et lõhnab teisiti ja mina ütlesin et ei suutnud ennast lõdvaks lasta. Aga kumbki me ju ei solvanud ega öelnud midagi paha, onju!? Samamoodi võiks ju olla kui keegi ütleb et ta ei suuda oma mehega seksida (ja kui too valge on siis valgeid mehi süüdistada, tema kogemus ja elu on see lihtsalt)
Nii et oleme ikka vahvad edasi ja ärme sõdi siin foorumis:))
aafrika päike 12.01.2007 14:08

0 Aga kaike12, see et teistmoodi löhnab, ei olene ikkagi sellest kas tumedanahaline vöi heledanahaline, vaid ikka ka sellest, kuidas sul loomulik nahalöhn on. Sest kui sa ka muidu meestega koos oled, siis mingid mehed löhnavad meeldivamalt vaatamata nende hügieenist kui teised. Mis mind lihtsalt närvi ajab, et alati pöhjendatakse sellieseid asju nahavärvi ja/vöi rahvusega.Minu ema nahk näiteks löhnab nii, et ma seda löhna üldse ei salli, aga ta ju vaeseke ei saa midagi selle vastu teha- see on temale omane löhn, aga mulle vastumeelne- ja ta pole mustanahaline.Ja Katike2, varustusest rääkides- on ka mustasi, kes pole nii hästi varustatud kui sinu oma- vöi oled köik järgi proovinud? Ja mis lödvestumisse puutub- eks see olene ikka ka sinu ja tema omavahelisest suhtest, ja ma olen ka veendunud, must, asiaat vöi muumaalane- sellise kogemuse mis sina tegid, selle on teinud paljud naised- aga köik ei pöhjenda seda jällegi mustanahalise OLEMUSEGA, et nii ongi nad.Nagu ma juba varasemates könelustes ütlen- ÜKS KOGEMUS EI ISELOOMUSTA ÜHTE RAHVUST/NAHAVÄRVI jms.Vöi mis sa arvad, kui tore oleks sul kuulda, et tema sind litsiks pidas ja seda siis kuskil edasi kuulutab ja siis veel väidab, et tüüpiline eesti tüdruk...kepib nii ja naa, laseb end käänata, aga iseseisvalt ei tee midagi- köik nad ongi sellised.
kaike12 12.01.2007 14:01
Ja kui sulle aafrika päike sellised asjad närvidele käivad(et vahet tehakse) mis sa rõhud siis nendele.Kui sul pole vahet kas must või valge.Me oleme ka abielus ega rõhu sellele et eurooplasega või ameeriklasega või hiinlasega...
kaike12 12.01.2007 13:58
Vabandust!Ma ei tahtnud kedagi solvata.Ma ei väitnud ju et tumedanahalised haisevad.Lihtsalt on neil minu meelest teistsugune lõhn kui valgetel meestel.Ja ma ei ütelnud,et pesemata või puhas.Selge see,et iga inimene lõhnab ja tajub lõhnasid erinevalt.Lihtsalt lisasin oma kommentaari.Vabandan veel kord!
Katike2 12.01.2007 13:40
Ütlen ausalt mina proovisin pikalt eestist ära olles selle asja järgi rohkem nagu huvi või uudishimu pärast. Varustus oli küll mega hea aga tehke mis tahate natukenegi lõdvestuda suutsin ma vaid siis kui silmad kinni olid või tagant võeti. Juu siis mingi kramp või asi sees selles suhtes, mis teha.
aafrika päike 12.01.2007 12:14

0 Löhn on teine- igal mehel on teine löhn.Ka sina vöid haiseda, kui end ei pese vöi löhnada, kui värskelt parfümeeritud.Tunnen küllaga mehi, kelle löhn ka vaatamata kehahügieenile mulle algusest peale vastumeelne on- ja et aafriklased teistmoodi löhnaksid, seda pole ma küll tähele pannud.Meil oli ka jöulude ajal viisteist aafriklast külas, aga keegi ei löhnanud teistmoodi kui näiteks sina, kaike12- ja ma olen kindel, et kui ma sind kohtaksin ja teaksin, mis sa mötleksid, ¨küll ma leiutaksin ka igasuguseid uusi eelarvamusi, et sind alandada, nii nagu sina teisi arvustad ja alandad ja OMA SUURE JA AINULAADSE KOGEMUSE JàRGI 100 PROTSENTI TEAD.Ära unusta, et kui keegi tahab ka sinu vastu midagi leida, siis ei olene see sinu nahavärvist vöi hoolitsetud soengust, vaid ainult inimestest, kellega sa suhtled.Igalühel on meil kogemusi, kus keegi meile midagi meie välimuses vöi olemuses ette heidab vöi VEENDUNUD ON OMA ARVAMUSE ÖIGSUSES. Aktsepteerige differentse, ärge leiutage neid!!! See et aafriklased teistmoodi löhnavad, seda sa kindlasti kuskilt köigepealt ise lugesid ja siis tahtsid veenduda ja veendusidki. Psühholoogias on sellisel tähelepanekul isegi oma nimi.
Stella 12.01.2007 09:41
mm..mis lõhn oli? Šokolaadi? xD :P
Igal inimesel on ju erinev ihulõhn.
kaike12 11.01.2007 22:06
lõhn on küll teine
aafrika päike 11.01.2007 12:02

0 Mina olen aafriklasega abielus. Ausalt öeldes käivad mulle sellised asjad jube närvidele, et alati hinnatakse inimest selle järgi, kust nad tulevad ja kuskilt loetud eelarvamuste järgi jne.See on sama, mis ma juba "eestlane vöi venelane" rubriigis???
pillow 11.01.2007 09:56
mina kelliga nõus!
jenny 02.11.2006 20:31
Ei ole proovinud ega vist vahet ei ole must voi valge mees jaab meheks.
joan 02.11.2006 18:59
Ja see peaks nüüd olema tõestus, et valgete kõrval võib ainult magada?
kelli 02.11.2006 14:54
minul on. mmm, no hyperaktiivne, liiga hyper. Tegi igasugu monusaid ja huvitavaid asju, mida enne pole kogenud, igatpidi poose jne. Aga jah marksona on: igatpidi aktiivne voodis:)
bibi 23.10.2006 16:38
ja kogu lugu, rohkem polegi kellelgi kogemusi...?
Märtsijänes 16.10.2006 10:19

0 Kui Rootsis õppisin, siis üks mu klassivend (must nagu öö Lõuna -Aafrikast) püüdis sebida, aga ei läinud ma õnge, nad on ikka nii teistsugused.
Kitty 15.10.2006 15:02
Imelik küsimus. Kas nahavärv teeb asja kuidagi eriliseks?
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster