FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. september 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

raske dilemma

DK 28.09.2006 19:59

0 mulle pole elu sees üks inimene nii palju meeldinud,kui meeldib praegu üks kutt, probleem seisneb siis sellest, et ma kardan, et asi ei liigugi selleks vaiksest ,,flirtimisest''kaugemale.see on kestnud ju juba 2nädalat.no ma olen juna täheldanud, et ta mind ka nii ,,külma''pilguga ei vaata. ootan tema poolset sammu, sest mina juba saatsin üsna otsese sms(sa meeldid mulle),kuid ei saa ju igavesti ootama jääda.mis teha, kas püüda ise või siis lihtsalt tunded alla suruda ja sõbraks jääda?
Kommentaarid: [2]
merca 02.10.2006 10:38
Rohkem flirti sinu poolt kah, võibolla noormehele just meeldibki selline pikk eelmäng...teeb asja huvitavaks. Kui kohe kätte saab, siis pole ju nii huvitav, kui pikalt piidlemine :))
Brit 29.09.2006 09:23

0 Alla anda ei ole mõtet. On lihtsalt mehi, kes oma tundeid eriti sõnadesse ei pane. Endalgi selline, kelle ees pugesin nahast välja, et oma tundeid näidata ja kui ta midagi vastu ei öelnud, siis arvasin, et ta ei tunnegi mu vastu midagi. Tema aga ütles, et kõike ei peagi välja ütlema, loe mu tundeid minu tegudest.
Seega, kui ta on välja näidanud, et sa talle korda lähed, siis tõenäoliselt see nii ongi. Aga sina võid talle ikka mõnikord mainida, mida tema vastu tunned (aga mitte ülevoolavalt palju), siis on lootust, et kunagi kuuled seda tema suust ka. Ära ainult alla anna!!!
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster