FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. oktoober 2019

Foorum

Seks ja suhted Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kas usute armastusse esimesest silmapilgust?

Anni 11.09.2006 17:27
Minuga on nii, et ootan sellist erilist tunnet mõne kutiga esimestkorda kohtudes, et tahan teda veel ja veel näha, et tekiks huvi. Samas kõik sõbrannad räägivad et seda "erilist tunnet" ehk siis armumist esimesest silmapilgust ootama jäädes võin kõik head võimalused maha magada ja nii jäängi üksikuks. Kuidas Teil on olnud oma mehe/kutiga kohtudes, kas teadsite kohe et temaga võiks midagi rohkemat olla?
Kommentaarid: [29]
Vanillacola 20.06.2013 15:24
Usun:)
Alissa 17.05.2011 01:33

0 Ei .
Jenna*** 28.04.2010 14:47
Usun armastusse esimesest silmapilgust. Kõik juhtus umbes 4 aastat tagasi kui hakkasime netis suhtlema. Väidetavalt siis minu noormees minuga. Jutt klapis algusest peale ja siis tekkis mul tahtmine temaga kokku saada. Ma ei oska seda tunnet kirjeldada aga midagi jäi sellest kohtumisest minu sisse ja korrutasin endale, et mulle ei meeldi see noormees. Tegelikult olid meil mõlemal tol ajal kaaslased olemas ja see viis meie teed lahku kuna tema otsustas oma neiu kasuks, sest mina hakkasin tema mõtetes, tema suhet segama. Läks mööda umbes 1.5 aastat kui ta naases mu ellu. Selle aja peale olin ma juba lapse saanud ja tema mängis endiselt õnneliku peret, kuni meil mõlemal enne eelmisi jõule suhted karile jooksid, sest me polnud sinnani suutnud teineteist unustada. Nüüd käitume ja oleme mõnda aega paar. Koos veel ei ela aga tean, et tema on see õige. Parim minu jaoks.
immi 05.12.2009 21:02
ma ei tea kas see oli armumine esimesest silmapilgust, aga äratundmine oli küll. kui esimest korda teda nägin, ehmatasin, sest tekkis tunne nagu oleksin teda 100 aastat v veel kauem teadnud ja nüüd lõpuks saime kokku. ta on ainuke inimene keda olen kohe usaldama hakanud. olime poolteist aastat enne head sõbrad kui koos hakkasime olema. see oli kuidagi sujuv üleminek suhteks. sain juba esimene silmapilk aru et ta on mulle keegi aga ei teadnud kes. ka tema on mulle öelnud et tal on selline tunne nagu me pidimegi kokku saama. nüüd oleme koos olnud juba kolm aastat.
karumömm 19.11.2009 23:10

0 Võib-olla isegi, et usun armastusse esimesest silmapilgust, kuid ise pole seda küll kogenud. Meeldimist esimesest silmapilgus - jaa! Aga see ongi nii, et see silmapilk möödub ja siis näed inimese tõelist palet ning olen pidanud pettuma.
Minu jaoks on armastus välja kasvanud alati pikemast suhtlemisest ehk isegi mingil määral sõprusest :)
Olen enne näinud ära palju inimesi häid ja halbu omadusi ning siis võtan ta rohkem omaks.
Aga siiski.. ma ei väidagi, et armastust esimesest silmapilgust poleks olemas.. kindlasti kusagil on :)

(tavaliselt on need lihtsalt mehhiko seebikas ja taustamuusikaga... ok ok)
Jaquline 28.07.2009 13:08

0 Kui mina oma poisiga tutvusin, siis esimesel korral kui kokku saime, oli selline tunne nagu oleksime vanad tuttavad. Hästi soe tunne oli sees. Varem kardsin alguses poisse, kui esimest korda nägin, aga temaga oli kõik teisiti. Ja see oli armastus esimesest silmapilgust :))
olen1 14.07.2009 17:43
usun...kindlasti usun..nägin teda esimest korda mingi pool aastat tagasi ja armusin kohe nii kohutavalt ära.. aga tema tahab mind nii nagu sõpra :( vahet pole- tema on ikkagi minu armastus esimesest silmapilgust ja jääb selleks ka edasi..alati kui talle mõtlen tulevad külmavärinad peale..kui räägin temaga lähvad sõnad suus sassi...ma ei suuda talle otsa vaadatagi, ilma et ma punastama hakkaks...ausõna ta võtab mul põlved nõrgaks..mitte ei saa üle temast
beautiful 02.07.2007 13:11
minu ja minu poisiga oli lugu nii, et meie esmakohtumisel tundsime juba mõlemad, et meid mõlemat haarab sygav tõmme. see oli suvel, 5 aastat tagasi, yhel peol....oeh :))
ta tuli minu poole ja palus mind tantsima ja mõne hetke pärast me juba suudlesime...ning lõpetasime WC-s;) mm..see oli nii hea:)
oleme nüüdsest 5 aastat juba koos olnud:)) ma ytleks nii, et vot see oli kyll armastus esimesest silmapilgust! ;)
joan 18.06.2007 18:21
Täiesti raudselt usun ja sõna otseses mõttes. Vaatasin talle otsa ja oli kohe aru saada, et klapime :) Vb see on mingi naistele omane kõhutunne ka, aga see pole veel valetanud :P
fennek 18.06.2007 15:13

0 Ega ennem ei uskunud kui ise ära armusin...
See armumine juhtus ka sedasi, et ta tuli meie kooli ja kõik vaatasid ja rääkisid et ta mingi imelik aga ma ei julgend öelda et ta mulle meeldib ja ma pidevalt jälgisin ja vaatasin teda ja pyydsin temaga samadesse kohtsdsse sattuda :)
Algul ma ei näinud Temas muud kui head ja ilusat inimest aga nyyd olen tähelepenema hakkanud ka Tema vigu ja eximusi...
Ja yks asi on veel see ka et tema ex tahab teda tegasi ja ma ei tea mis ta teeb:(
Aga ma mõtlen ja mõistatan...ja kunagi saan ehk aru mis ta mõtleb ja mis teeb, kui selle aja peale tunne muidugi yle ole läinud...
Aga see tunne on mul olnud juba yle poole aasta ja temaga on mitmeid asju ära tehtud aga paar me pole... veel x)
Mopi 19.05.2007 16:29
Ma olin üsna pikka aega arvamusel et armastus esimest pilgust on täielik jama aga võta näpust. Juhtus nii.. et sõber pidi mind autoga koju viima aga enne läks ja võttis oma tuttava ka peale. Istusin taga ja siis see tema tuttav tuli ja istus minu kõrvale. Kui pead pöörasin ja talle otsa vaatasin, teadsin kohe et nüüd on jama majas :DD Armusin totaalselt ära.. Kohutavalt kena noormees. Õnneks oli tunne vastastikune ja see ilus aeg jääb mulle alatiseks meelde.
kersti1981 09.03.2007 11:43

0 On küll olemas armastus esimesest silmapilgust.
Mina tutvusin enda noormehega augustis 2005 ( interneti teel ) Meil saab koos olnud peagi 2 a .Meil on ühine tütar ( 10 kuune) . ja 1 juunil on meil pulmad .
cream 09.03.2007 11:34

0 Vahest oleks siis õigem, et armumine esimesest silmapilgust?
Fergie 08.03.2007 15:18
nõup! ega see siis kohe armastus pole!
Diants 07.03.2007 22:17
minul oli küll esimesest pilgust armumine..kui ma teda seal nägin seismas (ta oli mu sõbra sõber), siis ma küll mõtlesin et tema ongi see õige..ja ma armusin temasse kohe..ja oleme juba 4 aastat koos olnud..ja ikka oleme sellised armunud,kui mitte rohkem,nagu suhte alguseski..usun armastusse esimesest pilgust
cream 02.03.2007 11:02

0 ma ei mäelta, millal oma armastust esimest korda nägin, aga eks mulle siis meeldima hakkas ka:D Samas ei usu, et tänaval näiteks keegi kõnnib vastu, vaatad korra silma ja oled läinud... Ei usu :)
Julia 02.03.2007 10:30

0 ei kujuta ette...ma pean ikka inimest enne tundma, enne ei teki mingit erilist sidet....välimuse pärast ma kedagi armastama ei hakka...see on ma arvan niisama sõnakõlks.
Lisandra 26.12.2006 16:12

0 Õigete inimeste vahel on kõik võimalik. Nimetagem seda kuidasiganes. See lihtsalt tuleb ise su juurde, ilma otsimata-siis oled leidnud selle õige!
Täheke 22.12.2006 14:44
Ei ole vist seda armastust esimesest silmapilgust.
aafrika päike 22.12.2006 12:23
Mina naeran ainult selle esimesest pilgust armastuse üle- mina usun, et on saatuslikke kohtumisi. Mul oli ka kunagi pea kolm aastat üks noormees, kui teda esimest korda nägin,siis arvasin, et see ongi see- mul oli temaga kohtudes omal kutt. Ma jätsin selle kuti maha, minutipealt, sest ma teadsin,et see, kes mu ees seisab, on mu unelmate mees.Nojah, ma kolisin kohe tema juurde, olime mölemad veendunud, et nii see on- armastus esimesest pilgust. Ja mis juhtus- tasapisi muutus mulle köik see, mis ma alguses tema juures imetlesin, vastuvöetamatuks. Seetöttu ütlen ma, et see oli saatuslik suhe- köik millesse armusin, seda ma pärast ei suutnud välja kannatada nt. tema tugevus ja visadus oli karjäärihimu ja tahe elus vöimalikult ruttu rikkaks saada- üleüldse oli materiaalne huvi esikohal. Tema armumine ja team hoolitsus tundus mulle närviajav- mul oli tunne, ta kohtleb mind nagu väikset tüdrukut ja mitte nagu naist.Ta ei teinud kompromisse, kui jutt käis vägivallast peres jne., mis mind algusest peale muljet avaldas- tema öiglusmeel, aga kunagi muutus ta ka nöudlikuks minu vastu- kompromissitult.Minu praeguse mehega oli aga nii, et ma ei möelnud mitte midagi erilist, imelik tunne oli ainult siis, kui tamind esimest korda suudles, ma nimelt arvasin,et möistus jookseb ajudest välja, et olen purupurjus ilma viinata ja nii ma siis kukkusin tema käte vahel lihtsalt kokku.Ja meil oli üheöö suhe,ma arvasin ka, et see jääbki afääriks, aga see afäär kestis ja kestis ja nüüd oleme neli aastat koos ja ikka veel kestab ja ma ikka vöin veel purupurjus olla ilam viinata.Aga ma arvan, et ma poleks teda ära "tundnud", nagu see esimese armastuse teooria räägib- see lihtsalt juhtus, et nii läks.
Tõruke 22.12.2006 09:33

0 Mida pole olnud, seda ei usu kah...aga küllap mõnedel veab. Vaevalt et see kohe nii armastuse nime alla käib...
Rachela 22.12.2006 02:48
Veider on see,et ma ei salli joobes võõraid mehi,ning pealetükkivaid mehi.Pole iial sallinud kuid oma meest kohates oli ta mul veidike vindine,ning samuti hiljem pealetükkiv oma muside norimisega.Sellinne käitumine on väga vastuvõetamatu võõra inimese poolt,aga tema võttis mul esimesest pilgust jalust nõrgaks,ei häirinud mind see,et ta napsune oli,ei häirinud tema muside norimine.Tagandjärgi veider mõelda kuna endiselt selliseid inimesi ei salli,aga sellel õhtul oli kõik teisiti ja eriline:)
Ning tavaliselt võõrast inimest kohates ei tule iial mõttesse,et teda tahaks veel ja veel kohata kuid tema puhul ma seda mõtlesin ja saatus seda ka võimaldas...kolm kohtumist ühel õhtul,erinevates kohtades:)
mann 05.10.2006 10:57

0 Pole kunagu juhtunud, ainult raamatutest lugenud :)...sümpaatia võib küll tekkida, agamingit hullu keemiat kohe...ei tea!
jenny 04.10.2006 21:30
Ka ei uskunud seda jama naersin sobrannade ule et armunud lollikesed,aga siis see juhtus,istusime uhises seltskonnas ja kui uksteisele otsa vaatasime vottis kohus oonsaks ja umbrust ka enam ei marganud nagu oleks puuga pahe saanud.Nuud usun kull seda esimesest silmapilgust armumist.
rynette 14.09.2006 14:41
Esimesse silmapilku ei uskunud kuni hetkeni, mil see lihtsalt juhtus...
ei ega see tegelikult polnudki esimesest silmapilgust. Peale esimest pilku mõtlesin hirmuga, et ma teda enam kunagi ei näeks, ta oli mulle vastuvõetamatu. Aga siis läks nädalake mööda ja ma avastasin, et üha rohkem ja rohkem mõtles talle ja ootan , et me kohtuksime.
Saatus aga maängibki meiega kummalist mängu, mille lõppu veel aimata ei oska.
Tuulepea 13.09.2006 16:18

0 Mul nagu oli küll midagi aga nii et kohe oh selle mehe ma võtaks ei olnud.Mingi tunne küll südames kripeldas.
Hellik 12.09.2006 09:42

0 Meil ka sama lugu, ma ei ütleks, et kui teda esimest korda nägin siis mingi värin oli või võttis silmi eest mustaks aga miskit oli küll, nagu alatedvuses oleks midagi liigutanud või... äratundmise tunne või midagi sellist. Nagu magnetiga tõmbas teineteise poole, kummaline tunne...
Calleigh Duquesne 11.09.2006 18:52

0 Usun. Mul oli kohe selline vägev värin sees, kui oma tulevast meest nägin. Mingi aastakese jamasime niisama ja nüüd kolm aastat hiljem oleme ikka sama õhevil teineteisest kui alguses.
Kitty 11.09.2006 17:48
Ei olnud mitte mingisugust mõtet ka , et kokku jääme. Isegi, kui olime paar aastat koos elanud ei uskunud. Nüüd juba 10 aastat abielus ja ei taha me kumbki kuskile mujale.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster