FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. oktoober 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Laps poole aasta pärast.

Janzu 06.11.2008 11:03
Tere.
Elan mehega koos, mina olen 18 ja tema on 27.
Eile küsisin ta käest, et millal tema tahab last saada, ütles, et tegelt oleks tal aeg, tema juba tahab. Aga umb pool aastat veel, kui oleme veel vabat elu eland(st.ilma lapseta). Mida teha..vahepeal mõtlen et ma tahan kaa last nii väga, mu õel on laps kaheaastane..nii armas väike tüdrukutirts..kui vaatan kuidas emad oma lastega tegelevad, tuleb endale kh lapseigatsus peale. kuid vahest mõtlen et liiga vara..ma ju alles 18! Lubasin endale, et enne last ei tee, kui olen 21-23..:P
Olen terve oma elu laste sealtsis ju üles kasvanud, valvan koguaeg lapsi. Jumaldan neid!..
Kuid asi mida kardan on selline: kui olen koguaeg lastega niapidi koos, valvan neid..mängin, jalutan..midaiganes..tean kuidas toita, kui palju..Kõike!..Kas sii kui oma laspe süünitan võib tulla tagasilöök, et kuna olen lastega nii palju koos olnud, et enda lapsesse samamoodi ei suhtu, olen tõrjuv ta vastu?
Kommentaarid: [2]
-MustIngel-2000 29.12.2008 02:11

0 Mina olen 16 ja kutt on 22 ning me saame um. kahe kuu pärast lapse. Mõlemal on hea meel. ja kusjuures ei ole mina kunagi lastega tegelenud, eriti veel beebidega ja kardan vahest, et ei saa hakkama. Mul oleks hea meel, kui oleks varasemaid kogemusi.
varblaseke 06.11.2008 14:24

0 See hirm on Sul arvatavasti sellepärast, et Sa lihtsalt veel ei taha last. Sinu vanuses on Sul ka aega emakssaamist edasi lükata.

Poole aasta pärast on olukord võib-olla muutunud, Sina oled ehk juba mõttega harjunud ja last tahtma hakanud või mõtleb hoopiski mees, et lükkaks selle siiski edasi. Sellega tahan ma seda öelda, et praegu pole mõtet põdeda, sillad ületatakse siis, kui nendeni jõutakse.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster