FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
12. november 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kas teie emad, ämmad hoiavad teie lapsi?

Viktooria 09.10.2008 10:12
Mul on 5 ja 2a laps ja nii kopp juba ees, sest ei minu ema ega ämm taha lapsi hoida. Pole kuhugile neid jätta kui tahaks kasvõi kuus korra mehega omavahel olla....kasvõi paariks tunniks restorani minna vms. Peale ka ei taha nagu suruda, kui ei taheta siis ei taheta. Aga jube kahju on, muidu plutitatakse lapsi ja räägitakse kui lahe on vanaema olla, aga et korra kasvõi hoida paar tundi, vot seda ei ole. Hakatakse vaid tobedaid vabandusi välja mõtlema, miks ei saa hoida:(
Kommentaarid: [7]
Cassandrake 17.02.2010 13:33
Ei hoia.Ema elab samas linnas aga nädala sees käib tööl ja nädalavahetusel on vaja maale minna-alati!Ämm elab kaugel,40 km.Seal pole midagi teha.Õhtuti ega nädalavahetustel pole mingit lootust väljas käia.Päeval ehk saab paar tundi vabaks-mõni sõbranna hoiab.Aga kui tahaks klubisse minna-kord aastas-siis ei saa minna...Kahju!
fille19 28.03.2009 22:50
ei hoia!minu ema oli siis juba nii vihane kui esimest last ootasin!ütles kohe ära et tema ei hoia:(kuigi kurb on see!aga nohh...eks ta ise teab!kunagi peaks tal abi vaja minema siis unustagu kh ära!
Milaana 20.11.2008 08:02

0 endal lapsi veel ei ole ja ei tahagi kiirustada selle asjaga,tunnen,et ei ole veel päris valmis seda kohustust kandma.mehe õel on 4aastane poiss ja vahel toob meile hoida ja siis saab mul juba paari tunniga isu täis,eks muidugi võõras laps ei ole ikka see ka mis oma,aga jah,tunnen,et tahaks veel väljas käia ja enda jaoks elada.ema on mul alles noor inimene,käib tööl,vabal ajal teatris,sõbrannade juures,tegeleb maalimisega jne.ei usu,et ta eriti suure rõõmuga lapsehoidjaks hakkaks,ämm elab hoopis välismaal ja kui käibki eestis,siis juba mehe õe lapse järgi näen,et ega ta eriti tegeleda ei viitsi,toob kommi ja teeb korra pluti-pluti ja sellega tema vanaemaks olemine piirdubki,nii et tema peale ei saaks kohe kindlasti loota.nii siis olengi otsustanud,et ootan veel selle lapsesaamisega natsa.
Cessuke 19.11.2008 20:04

0 Kahjuks eriti ei hoia.See vist tänapäeva vanaemade viga,mulle tundub.Räägitakse uhkusega,et oi,ma olen vanaema,aga jah,kui palun,et äkki saaks hoida,siis on tuhat vabandust või nõustutakse,aga kohe näha,et mitte just meeleldi.Niiet,kui just tapvat vajadust ei ole,siis ma pigem ei jäta lapsi hoida..
Kusjuures lapsed ei ole sugugi tüütud ega raskesti hoitavad (tüdrukud 10 ja 8 a,poiss 3-ne)Põhimõtteliselt hoiavad plixid poissi.Aga jh,ega kuhugi minna mehega kahekesti ei saa jh,eriti,maksimaalselt korra kaks aastas...
Sirle 09.10.2008 10:59
ema ikka hoiab aeg-ajalt. Aga plika juba nii suur, et saavad kahekesi ka paar tundi ise hakkama.
Vampiiritar 09.10.2008 10:17

0 Pole probleemi. Ema võtab hea meelega, poiss ise ei taha nii tihti minna, kui ema tahaks. Ja mu vend on superlapsehoidja. Ämmaga pole ka probleemi.....kui vaja võtab alati, pole kunagi jorisenud.
Vahel on loomulikult ära ka öeldud, aga no juhtub ju, et ei saa võtta......arusaadav.
sleeping beauty 09.10.2008 10:16

0 Mitte just eriti tihti. Mu vanemad elavad kaugemal, aga mehe ema on selline aktiivne pensiokas, kes leegib ringi mingisugustes ringides ja reisudel jne. Aga mõned korrad kuus ikka vaatab. Tegelikult on mul ämmaga ikka väga vedanud.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster