FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
15. september 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Hellahingeline??

pirtsu 12.09.2008 13:30
Kas ainult minul on halvad kogemused Pelgulinna naistenõuandlaga?
Ma pole seal küll sage külastaja kuid praktiliselt iga kord saan ebameeldiva kogemuse,alates registratuurist.Pole kunagi käitunud ega suhelnud seal üleolevalt ega ebaviisakalt et mulle samaga vastataks.Ega käi seal niisama igavusest tülitamas.Rasedus on naisele nii eriline aeg,aga nõuandlat külastades satub tõrva meepotti.Tekib küsimus,kas need inimesed töötavad seal vastu tahtmist?.
Kommentaarid: [2]
merx 24.01.2009 13:12

0 usu mind ega tallinnas ei ole ainult ebaviisakaid inimesi.kuressaare haiglas on ka neid.synnitasin kuressaare haiglas.sorry tõesti aga nii ebaviisakaid inimesi ei ole ma veel kohanud.ma ei saa aru, kui inimene läheb synnitama.ta ju ei tea mis teda ees ootab, võiks siis ikka sõbralikum olla.arstidel on see tava asi et igapäev keegi synnitab aga ega naine igapäev ei synnita.selline asi peaks ikka meeldivalt meelde jääma.vähemalt pärast on mida meenutada.
Fergie 12.09.2008 13:54
Mina ei mäleta, et oleks olnud ebameeldiv suhtumine. Arst oli ka ülitore ja kah parasjagu rase:) Võimalik, et ma olin ise oma rasedusest nii eufoorias, et kogu maailm tundus lilleline, aga mul on ainult head kogemused Pelgulinna naistekast.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster