FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. oktoober 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Mis nipiga?

Cessuke 23.11.2007 09:57

0 Olen siis see ema,kes nö. kaua oma last rinnaga toitnud on,laps nüüd 1a ja 8kuud.
Hakkan nüüd vaikselt võõrutamisele mõtlema,tahaks enne kaheseks saamist ära lõpetada.Kuna mul on küll kaks suuremat last ka,kuid neile mul kahjuks ei olnud võimalik üle kuu aja anda,ei tea ma eriti neid võtteid,kuidas last rinnast võõrutada.Niisiis pöördungi teie poole,kes te olete selle läbi teinud.Rääkige kõigest,kuidas käitusite,mis lapsele ütlesite,kuidas laps reageeris ja kaua aega võttis ning kui vana teie laps sel hetkel oli.
Ootan siis põnevusega vastuseid.
Kommentaarid: [5]
Cessuke 23.11.2007 10:19

0 Ok,eks ma proovi jah! ;)
Betty Boo 23.11.2007 10:16

0 süda tuleb lihtsalt kõvaks teha ja mitte järele anda. Otsus olgu kindel. Muidu laps leiab, et küll suure nurumise peale ikka saab jne. Raske on, aga tegema peab ära. Esiti vast lõpeta ära tissitamisega magama panek. Ja püüa nädalavahetusel sellega peale hakata, siis saavad perekonnaliikmed vähemalt hommikul magada kui öösel suuremaks trjangliks läheb.
Cessuke 23.11.2007 10:11

0 No minu tibu ikka VÄGA tahab tissi,õhtul jääb peale imemist tuttu ja korra öösel ka ikka tahab ja päeval paar korda,ta kohe nagu vajab sellist lähedust,poeb kaissu ja vaatab oma armsate sõstrasilmadega otsa mulle;)
Ma arvan ka,et eks see mulle omalegi jube raske,nagu lahutatakse meid pojaga üksteisest.Aga kodust ma ei tahaks küll ööseks ära minna,abikaasa läheb varakult tööle ja usun,et magamata öö oleks sel juhul kindlustatud ja vanaemadega ta ka kaua ei lepi,sihuke emme-issikas on.no ta meil pesamuna ju ja eks me ole ise ka ta liiga ära hellitanud.Muidu on hästi tubli poiss,titast saadik nutmist ja jonnimist pole olnud,ainult see emme tiss on jube tähtis,kui see on olemas,siis tal kõik ok.Aga ega nüüd on ka tagumine aeg hakata imetamise lõpetamisele mõtlema,eks näis kuidas minema hakkab.
Aga ootan ikka igasugu luhusid ses asjus.
Betty Boo 23.11.2007 10:10

0 mina ka sama mis prissilla. mul oli veel jube palju piima. Rinnad ikka paar päeva valutasid koledasti. Kapsalehed pane aga varakult külma valmis!!!! Mõnel võib muidugi põletik ka tekkida. mul õnneks mitte.
prissilla 23.11.2007 10:05

0 just kirjutasin teisele küsijale:)
Mina lõpetasin päeva pealt ise rinnaga söötmise. Kaks esimest päeva oli kohutav, rinnad läksid piimast paiste ja valutasid. Natukese haaval pumpasin ise välja ja siis kadus vaikselt ära. aga külmanud kapsalehed läksid ikka käiku jne:) Laps ei teinud numbrit. Läksin ise üheks ööks kodust ära, nii et ta ei saanud nuruda ka:) Pärast ei taht enam ise. Minul olid pigem paanika hood, et nüüd laps ei vaja mind enam nii ja nutt tuli peale:((( aga üle läks.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster