FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
23. oktoober 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Lootusetu...

Sinner 01.11.2007 01:49
Olin kaks ja pool aastat ühele mehele armukeseks. Seda kõige klassikalisemas variandis. Vahepeal oli ka endal mingeid suhteid aga temaga ei muutunud midagi. Sel suvel lõpetasime asja ära ja ei ole siiamaani suhelnudki. Korras.
Aga nüüd, kui olen otsustanud korralik olla ja enda põhimõtetele kindlaks jääda jne on täpselt uus samasugune situatsioon ees. Mehel naine olemas aga tahab mind konkreetselt armukeseks. Mida teha? Ta tõmbab mind meeletult enda poole ning on suutnud mind totaalselt ära võrgutada...
Mina ei tea... nii ei ole ju õige!
Vajan lihtsalt tuge ja jõudu...või ma ka ei tea mida...
Kommentaarid: [20]
Epu Trilla 09.11.2007 17:10

0 Otsi endale ka armuke!
pähklike 05.11.2007 19:32
ütlesid et oled otsustanud oma põhimõtetele kindlaks jääda...tee siis seda!...naise pildi põletamine on odav ja pilkupüüdev trikk...ära selle õnge küll mine...ta kas jätab oma naise kohe maha või sa lihtsalt lepi sellega et jääd armukeserolli....ja võibolla kauakas vb mitte....mõtle kõvasti järele, kas sa tahad et mees keda sa vb armastad peab kedagi tegelikult esmajoones sinust tähtsamaks...minu ego küll ei lubaks mul armukeserollis eldada...mõtle enda väärtusele! minumeelest on selline teema üleüldse õõvastav et mees istub autos öösel ja üritab mingisuguseid kriise telefoniteel kompenseerida..äkki on asi vanuses, küpsuses, nokamütsis?....Mõtle järgi...kui ta päristegelikult ongi siuke mees...ja teeb samamoodi tulevikus sinuga nagu oma naisega kelle ta üksinda magamistuppa jättis..
varblaseke 05.11.2007 19:21

0 See pildi põletamine nüüd küll teab mis mehe tegu polnud. Nagu oleks keegi talle selle naise peale surunud, aga küllap ta ikka ise vabatahtlikult end temaga sidus ja seda, mis olnud, võiks suuta austada.
Sinner 05.11.2007 15:28
Niih...
Käisin laupäeval tema pool. Oli eriti efektse õhtusöögi teinud ja laua katnud. Küünlad jne...
Tegin siis juttu, et enne ärgu midagi lootku, kui naise maha jätab . Ja kujutate ette, võttis naise foto rahakoti vahelt ja põletas sealsamas küünlaleegis ära.
Samas, pärast ütles, et eks näis, mis neist saab ikkagi...
-G- 05.11.2007 09:38

0 to Kätu.. ma olin hirmus lugu..:D
Hellik 02.11.2007 11:57

0 Olin ka kunagi armukese rollis enda teadmata, sain mehe endale ja see oli täielik jubedus.
Ei läinud kaua kui mehel ka minu kõrvalt armuke oli ja sai see armuke selle mehe endale jne.
Mina võin küll öelda, et mina ei võta kunagi enam enda voodisse meest kellel naine/suhe olemas, vot selline naine olen küll!!! Pean seda enesest lugupidamiseks.
Mehed käigu mängigu omasugustega, kellel savi kus kes teda paneb.
Kätu 02.11.2007 09:47

0 to -G- jessas kell 03.40 ja magama ei saa...tunnen kaasa, ma näen juba unenägusid sel ajal :)
-G- 02.11.2007 03:40

0 Jah lihtne on öelda et mis sa piinad ennast ja saada pikalt ja mõttetu suhe jne.. eks ekstreemsused ja pingelised hetked teevad elu huvitavaks, kuid paratamatult on mees SIGA.. endal naine olemas ja vaatab teist no jätku maha siis. Asi lihtsalt selles et paratamatult armukesed on teisejärgulised ja haiget saab nii armuke kui ka oma naine.. mehed lihtsalt mängivad..ja armukesed on lihtsalt üks kapriis.. niiet naised peame ennast siiski kokku võtma.. Tglt mai tea kas jutust aru saite.. ma veic segast panen magama ei saa veel nii pea..:D
pähklike 01.11.2007 21:37
tee nii nagu sa tahad et sulle tehtaks...ja siis kui sa alustaksgi suhet tema armukesena??....ja siis kui sul õnnestubki mees üle lüüa mis siis...?...siis sa saad ju sellise mehe naiseks kelle elus mängivad rolli armukesed...ja kas sa tahad seda et sinu mees samade labaste võtetega sinult ära võetakse...mõtle hoolikalt mida sa tahad-.ja kas see mees on sind ikka väärt...mingil määral läbi elatud teema ja õnneks said minu otsused tookord õiges suunas tehtud!
Vampiiritar 01.11.2007 15:28

0 Selleste teemadega.........ja tegelikult väga paljude teemadega on ju ikkagi nii, et niikaua, kui sa ise asjas sees ei ole, siis on hea kõrvalt, kas takka kiita või näpuga näidata. Kui omal parajasti liblikad kõhus, siis ei tule enda õpetussõnad kuidagi meelde.....aga kõrvalt on hea targutada :))
Sinner 01.11.2007 14:43
Ei ole lapsi. Ja selle nö. naisega abielus ka ei ole... ja nad kuskil kaks aastat koos olnud.
Getter 01.11.2007 14:23
kas mehel lapsi ei ole oma naisega? Kui on, siis Sa trügid ikka päris teiste peresse sisse... ja see võiks ikka eneseuhkuse pihta käia. Kui mees Sind tahab, siis olgu oma naisega kõigepealt aus ja lõpetagu see suhe ära...
kribil 01.11.2007 12:47

0 just nimelt, kaks osapoolt!
pead siis sina see lõdva moraaliga naine olema?
see lits mees leiab omale armukese nii ehk teisiti.

ja kuigi juhtub seda, et mees armukese valib, on see vist üsna harv nähtus.
aga mõtle nüüd kui mingi ime läbi too mees tõesti sinu valib, kas tahaksid sellise mehe naine olla? pettis eelmist nais, petab sindki...

kui olla armuke ongi sinu soov ja see sinu sisemise moraaliga vastuollu ei lähe, siis miks mitte?!!
aga kui sa tahad päris suhet ja päris oma meest, siis küllap leiad ka vallalise mehe, kes ennast sinule jäägitult pühendab.

edu!
Cassandra 01.11.2007 12:44

0 No täpselt
varblaseke 01.11.2007 12:42

0 Olen Vampiiritariga täiesti nõus, ükski armuke ei saa trügida sinna, kus talle ruumi pole.
Cassandra 01.11.2007 12:39
Aga tõepoolest - vaata siis mis saab. Ja kui Sa noor oled ja elustiil lubab, siis miks mitte. Kui mõlemad seda tahate, siis milleks seda endale keelata ja mõlemad kodus passida ja taga nutta. Olgu tal pealegi see naine ja ehk tekib Sul kah suhe kõrvale või õnnestub just tema Sul endale saada.

Elu on elamiseks, ja kui Sul süümekaid ei teki ja ennast bitchiks ei pea, ongi kõik korras.
Teiste arvamus ei tohiks Sulle korda minna - pealegi, varjake seda hoolega ja keegi ei hakka iial kedagi poriga loopima.
Mida pole näinud, seda pole olnud!

Aga mõtle enda isikliku eneseuhkuse peale ka ja ära ole talle kergeks saagiks.
Sinner 01.11.2007 12:14
Aitäh, Vampiiritar.
Aga fakt on see, et ega ma ise ka ennast hästi ei tunne... ja samas, kurb on seda tunnistada aga ma ei tea ega tunne ega ole iial näinud seda tsikki, kellega mees koos on, niiet mul puudub tema suhtes vähimgi kaastunne vms...
Ehk õnnestub üle lüüa? Appii, mis minuga lahti on..?!
Igatahes, mees helistas mulle eile öösel - rääkisime mitu tundi - tüüp istus nagu akna all autos, samal ajal kui naine magamistoas magas... Smsis smside otsa.
Jah, oleks õige tõesti tegelikult öelda, et enne kui naine silmapiirilt kadunud pole, mind ei saa...

Vihjamisi on sellele juba vastanud, ütleb, et eks näis, mis saab...
Vampiiritar 01.11.2007 11:10

0 Ja ikkagi ma ei saa aru, et miks on süüdi armuke, kui mehel püksid jalas ei seisa.....huvitav suhtumine. Sel asjal ikka 2 osapoolt.
Sinner: kui oled ikkagi otsustanud, et tahad elada oma mehega ja korralikku suhet, siis leiad sa lõpuks ka selle. Aga kui hetkel uuele armukesele kuidagi vastu ei suuda panna, siis anna minna, südsant ei saa käskida ega keelata :))
Maddy 01.11.2007 11:03

0 mis küsimus, et mida teha??? Endale ju teed haiget ja teistele ka, sest tead ju et selline suhe kestma ei jää! Pealegi lõhud ju teiste kooselu, sellest peaksid juba süümekad olema.
tiigrike25 01.11.2007 09:58
Endal üks jama seljataga aga juba plaanid uut??!!Ei saa ma aru millega sa mõtled.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster