FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. oktoober 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Kas võtta mees sünnitusele kaasa?

bamby 22.05.2006 11:42
Kes on poolt, kes vastu? Kas soovite, et mees on sünnitusel toeks?
Kommentaarid: [35]
Strawberry 06.02.2008 11:01

0 Minu mees oli koguaeg mu kõrval ja ma tundsin end küll palju paremini,oli kellegi peale karjuda jne :))
Temata ma polekski vist hakkama saanud,kuna mina ei jaganud miskit sellest uuuuuu...tegemisest,nii me siis koos uuuuu-tasime seal :)
Ketuke18 19.11.2007 11:48

0 minul oli mees mõlema sünnituse juures ja ta oli suureks toeks ilma temata oleksin ikka hätta jäänud,võta kindlast mees kaasa see teie mõnema jaoks erline kogemus
Pärlike79 19.11.2007 11:41
See oleneb ikka mehest ka. Minu mees oli kohe nõus kohal olema. Isegi kui oleks keisrilõige käiku lastud. Mehest on suur abi... ntx kui liguned vannis- saab ta sulle seljale dušist vett lasta või valuhoogude ajal tal kõvasti käest kinni võtta ja pigistada. Kindlam tunne oli küll kui ta kohal oli, sest arst ja ämmaemand ajasid vahel ka muid asju ja kui ma tundsin et asi hakkab imelikuks muutuma, siis jooksis ta ja kutsus kõik kohale.
saarekanarbik 13.09.2007 00:16

0 Kindlasti mees kaasa.minu mees oli väga suureks toeks.Kusjuures sünnitusmajas suhtumine poole parem,kui neisse naistesse kes üksi olid.
beautiful 19.07.2007 20:14
kuna mul endal nüüd oktoobris esimne laps tulemas siis mõtlen ma sellele tihti. ma olen kyll poolt, et mees viibiks kogu see aeg minuga ja oleks mulle sel ajal toeks. on teada, et mõned naised aga ei taha et nende enda mees siis sel ajal seal viibiks kuid mina arvan, et asi toimib siis palju turvalisemalt, kuna sinu armastatu on sulle lähedal"!!
mango 17.07.2007 12:42
ukse taga võiks ta vähemalt oodata
Christal 12.03.2007 16:47
Minul käis mees kaasas,kuna esimene sünnitus ja aega läks ikka 16h siis nii tore oli kahekesi jutustada ja itsitada enne,kui need õiged valuhood pihta hakkasid... Ja kui juba aeg peaaegu käes oli,siis oli ka nii hea teada,et ma üksi/võõraste tädidega koos ei pea kõike läbi elama :) Siiamaani kahekesi naerame/arutame,mis kõik toimus ja kui naljakas kõik tagantjärele mõeldes ikkagi oli... Meie jaoks siis üks väga positiivne ühine kogemus.. =)
Aga eks see oleneb mehest ka ikka,kui ta kaasa tulla ei taha ega siis sundida ka ei saa...
SIPELGAS 27.01.2007 22:11
Enamus teist pooldab mehe kohalolu sünnitusel, aga mina küll ei taha, et mees näeks mind sel hetkel sellise koleda ja rahutuna ja nõrgana. Olen oma lapsed kõik üksi sünnitanud ja ei vajanud ma ka ämmaemanda või mõne kolmanda isiku silitusi. Mis seals ikka sünnitus on ju nii loomulik ja teiste inimeste sebimine segaks mind keskendumast.
tiigrike25 27.01.2007 09:34
:).....lahe lugemine siin.
Mul oli ka mees juures aga sõbranna oli ka. Selle pärast kutsusin, et tema oli juba sünnitanud ja oma mees oli nagu ta oli. Sünnitamise hetkeks kihutasin ta palatist välja ja tema läks ka koju ja ütles et on nii väsinud nagu oleks ise sünnitanud:)
Kutsu kaasa, on vähemalt keda kamandada ja kui tahad kurjustada,siis mees sobib selleks suurepäraselt:)
aafrika päike 26.01.2007 22:58
Aga mina ei käi perekoolis ja ei kavatse ka minna- sellised trendid ja moeasjad pole minu jaoks. Mina räägin naistega, kes juba sünnitanud on ja tahan lihtsal ja normaalsel teel oma rasedust nautida- kogu see tants raseduse ümber ja muu selline kraam- kui kellegile meeldib, palun väga, aga mina ei tee oma olukorrast mingi erilist seisukorda, et lähen seetöttu veel ekstra kooli ja kursustele ja vean omamehe ka kaasa.Kellele sobib- palun väga.Ja seetöttu ka möistan mehi, kes sinna vabatahtlikult kaasa minna ei taha. JA ikkagi- eks sünnitus ja sellega seotud on vaatamata sellele shokk mehe jaoks. Mu mees rääkis- kuna pea kolmsada last ilmale toonud- et naistel on nii, et üks häbememokk veab end ühte kaardu ja teine teise kaardu ja kui oma mees seda näeb, siis kohe kukub pabistama, et kas pärast ikka köik normaalne välja näeb... vöi kui vaja löigata, hüüab mees, mis te teete, issand jumal ja segavad kogu aeg sünnitust- ja arstid on enamasti närvis, kui mees juures, sest mees on närvipundal- nii on see siis arstide vaatenurgast.Sarnaseid jutte kuulen tihti ka teistelt arstidelt, kellega mu mees koos töötab.
Dolly 26.01.2007 17:48

0 Miks ei valmstata ette mehi...kui sa ise käid perekoolis,siis võid ju mehe ka kaasa võtta.Seal ta saabki teada,mis see on ja millega tegu.
Ei ta ei peagi sinna jalgevahele vahtima,kui ta ei taha.Aga käest kinni võiks ikka tulla hoidma.
aafrika päike 22.01.2007 09:13
Pean tunnistama, et see on raskem vastata, kui ma ise arvasin. Kuna minul on oma printsiibid, siis ma tean, millist meest ma tahan ja sain. Aga ma olen nüüd möned artiklid läbi lugenud ja pean ütlema, et mehi ei valmistata sellise asja jaoks alati ette, nii et möned vöivad töesti eluaegse shoki saada ja oma naiega enam mitte magada tahtma.Nii et on väga tähtis, et mehega enne sünnitamisele minekut ikka küsitakse, et kas sa ka tead, mis seal ühe naisega juhtub. Saksamaal on isegi paar juhtnööri välja antud, et mehed vöivad küll sünnituse juures olla, aga mitte jalge vahele vaatama, sest see pilt pole just köige toredam.Nii et igale oma.
Dolly 19.01.2007 09:30

0 No,mis jutud meeste kohta....ei ole need mehed mitte nõrgukesed.Mul mees 40 ja tuli ka kaasa,aga pärast tuli välja,et laps ei taha korralikult välja tulla ja peab tegema keisri...ja muide mu mees tuli sinna ka kaasa.Ei kukkunud ta pikali,ega lasknud jalga.
Mehe peab kaasa võtma,sest siis ta saab ka aru mis se tegelikult on.
Mina hoidsin mehel käest ennem kui mulle öeldi,et keiser tuleb.Nii kui valud hakkasid,nii ma pigistasin kätt ja kui ma pärast vaatasin,siis oli tal käsi katki,sest küüned on mul alati pikad olnud ja seekord ka olid.Aga mees kes ikka oma naid?t armastab on valmis minema oma naisega kasvõi pärapõrgusse kaasa.
aafrika päike 20.12.2006 11:40
mina lähen ka aprillis sünnitama ja minu mees tuleb kaasa. Meil nagu sellieid probleeme pole, et kas tuleb kaasa vöi mitte, sest mina ei olekski sellise mehega abiellunud, kes ühte normaalset asja nagu sünnitus üle ei ela.Mul oli kunagi söber, kes väitis, et peale seda ei saa ta enam naisega magada, kui ta sellist asja näeks nagu sünnitus.Ma leian selle ebaöiglase. Ka menstruatsioon jms. on loomulikud nähtused. Anaalseksiks on mehed enamsti valmis,kuigi see ju ka esteetiline välja ei näe.Niisiis ma jätsin selle söbrakese maha ja otsustasin, et kui mingi mees mulle ütlema tuleb, et ta leiab sünnitsuse jäleda olevat ja naise ka, siis mingu pörgusse. Ma tahan meest, kes mulle IGAS situatsioonis toeks on- kui mehed sünnitaksid, oleskin mina ka juures.Aga ma muidugi möistan ka, et ega igal naisel sellist kuldset meest pole nagu mul.
Täheke 19.12.2006 17:05
Jah,mina oleks ka ta kaasa kutsunud,tähendab,kutsusingi,kuid ta ei tulnud. Ja mina soovitaks küll võtta. Üksi olles haiglas sain ise suurepäraselt hakkama.
tytrik 19.12.2006 10:34

0 Mina võtaks küll kaasa, kui ta ise muidugi megalt vastu ei oleks:)
kzzkzz 18.12.2006 14:34
Kui mina oma mehelt kysisin, kas siis kui me kunagi lapse saame, tahaks ta synnitusel kaasas olla, vastas ta, et muidugi tahab.
Uurisin, et äkki viskad pildi tasku, aga ei, tema olevat tugev :))
Minu meelest see ka lähendab inimesi omavahel ja mehel uus kogemus. Ja ega ta jah ju jalgevahel seisma pea.. Ikka k6rval. ;)
lyly 11.12.2006 13:18

0 kindlasti võta!
Rachela 11.12.2006 05:12
mul mees võttis kolm vaba päeva haigla jaoks..võtsime perepalati ja teisiti ei kujutaks ettegi,kuidas ma oleks üksi hakkama saanud?peale sünnitust kohe kukkusin kokku,kõndida ei suutnud...vetsu minnes mees talutas mind mõned meetrid eemale asuvasse vetsu..teisel päeval proovisin last sülle võtta,aga sama kiiresti karjusin,et mees ära võtaks sest nii nõrk olin,et tundsin et kohe ta kukub...
neil päevadel oli mu mees mulle unustamatuks abiks...ma tõesti ei tea kuidas temata oleksin seal hakkama saanud sest ma ei suutnud veel kõndidagi korralikult..alles kuu peale sünnitamist sain ennast tunda inimesena...kes sai istuda,kõndida ilma et valus poleks olnud.
leedi 09.12.2006 15:07
minu mes oli kyll kaasas minuga hoidis mu pead ja ytles et armastab mind ja k6ik on korras. mul oli kerge synnitus ja mindagi jubedat pold. suurex toex oli mulle oli hommiul kella 5 haiglas mu juures ja siis l2x veel ommikul t66le ka
Rachela 09.12.2006 03:59
vot ma ei tea minu mees oli juures ja nagu ta ütles,et ei olnud hullu.ma lihtsalt ei kujuta ette kuidas on võõimalik naine peale sünnitamist maha jätta kuna ta sünnitas...ta sünnitas ju ikka nende kahe mõlema lapse siia ilma...
Mees ei saa sul neid valusid seal ära võtta,aga see,et ta on sinu juures see on tohutult abiks sel raskel hetkel,kui on valud siis mees on see kes kutsub arsti,silitab pead ja on olemas.
Samas ma tean,et paljud mehed hakkavad oma naisi veel tuhandeid kordi rohkem hindama kui näevad oma naist sünnitamas,nad mõistavad rohkem ja teavad täpselt mida naine sel hetkel läbi elas..neid mehi on päris palju muideks;)
aga bambylt tahtsin küsida kas oma mehega oled sel teemal rääkinud?kas ta tahab tulla?
mann 28.11.2006 10:06

0 No kui ninapidi sinna juurde passima või filmima minna, siis ajaks vist seksiisu minema küll!
Hellik 27.11.2006 17:06
Mina tean ka juhust, kus mees ei taha oma naisega enam seksida, sest peale sünnituse nägemist on oma naine vastik! Kohe päris tõsiselt.
kribil 23.11.2006 21:48
ikka võta mees kaasa!
valu palju väikesem kui sul keegi kaasas on kelle peale karjuda ;P
kribil 23.11.2006 21:47

0 he-hee...
kui mees ikka naise maha jätab,siis on seal muid põhjuseid.
see oli ainult ettekääne!

võibolla erahaiglates on teisiti aga pelgus peksab ämmaemand mehe voodi peatsisse kui asjaks läheb.
seal ta siis silitab su pead vaikselt ja hoiab kätt...
egas ta suurt midagi näe.
ja kui laps sündinud ja tikkimiseks läheb lüüakse mees hoopis kõrval ruumi last kaaluma ja mõõtma.

omast kogemusest võin öelda,et mees läks peale sünnitust koju magama. nii läbi oli!
ja pärast ütles, et ei mäleta midagi - nii pabinas oli sel hetkel olnud :D
Alice Imedemaalt 23.11.2006 21:17

0 Imelik küll aga see, kas mees "talub" sünnitust või mitte, sõltub minu meelest mehe vanusest. Noored mehed (20ndates)hüppavad rõõmust lakke, teevad sünnitustoas pilte ja poetavad pisara. Samas vanemad mehed (hilistes 30ndates, varastes 40ndates)võivad küll shoki saada, kui näevad sünnitavat naist.Ometi peaks vanematel meestel olema rohkem tarkust ja elukogemust aga ilmselt istub nõukaaegne kasvatus nii sügavalt sees,et... Tean oma tutvusringkonnas kolme meest, kes konkreetselt on oma naise maha jätnud, sest nägid sünnitust pealt.Just nii nad on öelnudki, sest pärast sünnituse nägemist olevat võimatu naisega seksida, sealt saavadki suured tülid ja probleemid alguse,mis lõppevad lahkuminekuga. Ei tahaks üldistada, aga jah, noored mehed on kohe varmalt nõus kaasa tulema ja ei karda midagi aga vanema mehe võib sünnitus küll ära ehmatada.
clory 23.11.2006 11:17

0 Mina võtsin ikka mehe kaasa ja arvan,et tegin õige otsuse. See lähendab neid omavahel. Kui poja ära sündis siis mees hakkas nutma...päris liigutav hetk.
Mina ikka soovitan mees kaasa võtta.
Kitty 29.09.2006 22:21
Loomulikult mees kaasa! Ega ta pea jalgevahel olema, ikka kätt hoidma ja pead silitama.
britney 29.09.2006 10:12
Kes sulle siis toeks peaks olema, ema või?
Kaisu 29.05.2006 12:15
Mina soovitaks ka mehe kaasa võtta,sest pikad ootetunnid üksinduses veeta,on jubedad.Ega arst ei istu terve see aeg su voodiserval.Valutad üksi ja vahest tullakse ja vaadatakse üle.Mina suuremas hädas saatsin juba meest arsti järele,sest ise enam ei suutnud.Ja see sõltub muidugi mehest,kes kuidas kannatab,kuid minu mees ütles,et see polnud midagi nii hullu.Pealegi püsis ta terve aja mu pea juures.
kessi 27.05.2006 15:46
Ikka kaasa,siis hea kätt pigistada mehel
merca 26.05.2006 09:08
Mina pigem ka kaldun arvama, et nii kaua kui valud, siis oleks mees vägagi teretulnud kätt hoidma, aga kui see sünnitamise hetk käes, siis ei tahaks et mees seda pealt vaataks. Pärast seksi ajal näebki ainult seda kuidas last sünnitasid....rrr
Täpp 23.05.2006 11:03
No mul on mõnel sõbrannal käinud kaasas, suurt abi neist sünnitusel küll ei olevat olnud. Üks oli vapsee jalga lasknud kui tegevus pihta hakkas ;) Mehed on ju nõrgad, vuzzzid!
kaisukaisa 22.05.2006 14:09
Ikka kaasa, kas kellegi oma passib siis sel ajal kodus?
Maddy 22.05.2006 11:48
Toeks küll, aga siis kui sünnituseks läheb, lööksin mehe toast välja.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster