FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
19. oktoober 2019

Foorum

Pere ja järeltulija Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Mure tütre söömise pärast

Siilike 08.11.2006 09:41

0 Muud ei söögi enam kui ainult pasta sööke. Lasteaias pirtsutatakse, kui koju tuleb on ära nälginud. Täitsa mure kohe. Samas tean, et neil lasteaias üks poiss sööb ainult leiba ja piima. Kas teil ka selliseid muresid?
Kommentaarid: [16]
signe25 11.01.2009 21:35
Meil oli tütrege sama mure, aga see oli mööduv nähtus. Praegu on kuuene ja sööb peaaegu kõike.
Hellik 24.04.2008 12:47

0 mul poeg sööb jälle pidevalt, kogueag anna aina juurde. külmkapi uks ei seisa kinni üldse ja sööb ka söögiajal kõik ära. aga enam söögikordade vahepeal näksimist ei luba, aitab.
prissilla 24.04.2008 11:51

0 Meil on nii, et kui ei söö, siis olgu näljas. Muid asju söömise vaheaegadel lihtsalt ei saa. Ja küll sööma hakkab. Polegi vaja sundida.
hellrider 22.04.2008 17:50
kuulsin, et kui lapsele mingit toitu tutvustada, siis hakkab ta seda sööma/see meeldima alles 10-12 korra pärast, niiet jõudu :p
stuffy 11.02.2008 11:39
minul enda tytrega oli kuni lasteaiani porbleemid söömisega. kord sõi, kord ei söönud.. tegin seda tema tahtis hoopis toda. söögitaldrik ees pandi lauast jugama kommivaagna poole. see ajas naeru peale lausa.. aga ega ma ei sundind ei keeland. kui sõi kartuli asemel õuna. no kui isu las sööb. see oli kuni lasteaiani. seal on kindlatel kellaaegadel ju söömised. hommikul laps ärkab on tavaliselt hommikuse tee kõrvale kas poest ostetud kohupiimakreem kisselliga v kohuke v actimel v võileib. siis vups lasteaeda söömine.. lasteaias sööb 3 korda kui ei söö, siis kyll saab aru et tyhja kõhuga pole hea olla ja hakkab korralikult sööma. õhtul teeme alati kodus veel midagi syya peale tööpäeva ja siis ka tema valik kas sööb v ei taha. laps sööb ise niipalju kui tal vaja. sundida ei saa. ja nälga ei jäta nad end kunagi. need tema otsused ju, ta ju inimene ta ise teab mis temale parim on, hoolimata meie paanitsemistest v sundimistest:)
aafrika päike 03.03.2007 22:16
Mina selles tegelikult probleemi ei näe. Ma tean küllat lapsi, kes ainult makaroni vöiga söövad- ja nii aastaid.Ja haigeks nad ei jäänud. Vahel lapsed funktsioneerivad nii. Aga ma soovitan, et sa vöimalikult palju erinevaid variante söömisi talle ikkagi pakuksid- ehk on ka nii, et sina ju su mees söövad selliseid asju, mida laps ei taha. Ma tean omast käst, et meil kodus söödi kogu aeg tatraputru ja ketsupiga tehtud asju ja praeliha. Ma pidin ka sööma ja oksendasin kogu aeg ja see sundimine mind ei aidanud. Aga mu vanaema oli selline kaval naine, tema proovis nii kaua, kuni leidis ka teisi toiduaineid, mida ma süüa sain.Sundida ei maksa igal juhul mitte, aga valikulvöimalusi pead sellegipoolest andma.
seliin dioon 27.02.2007 10:21

0 Meil seda probleemi eriti ei ole. Lasteaias pidavat pirtsutama, sest kui üks poistekambast mingit asja ei söö, siis teised ka mõtlevad, et ju siis on paha...kodus paneb enamus asju nahka. Peale hapukapsa....ja tomatit ja kurki ka miskipärast ei söö.
Täheke 25.02.2007 02:46
Meil ka nii,et lasteaias sööb ilusti,kuid kodus mitte. Õhtusöökidest loobub ta mul. Ja enne magamaminekut on tal alati nälg platsis! Ja hommikust sööb ka siis,kui teised juba lõunasöögiga alustavad.
Vampiiritar 23.02.2007 12:56

0 Ega see ei tähenda, et tal midagi viga oleks. Ma saan aru, et laps võtab kaalus alla ja ei jaksa enam midagi teah, siis on põhjust muretsema hakata. Mul poiss ei söönud ka.....nädalaid ja kuid. Ainult mõni kuiv saia viil või midagi sellist. Kui haige on, siis ka ei söö 2 nädalat. Vahel kui vaatan, kuidas mõnele teisele lapsele sisse söödetakse ja lapsed söövad, siis tundub, et ma tõesti näljutan oma last. Aga ega sundida ei saa ju, sööma ei tohi sundida!!!!
Hetkel lastekas ta sööb suht korralikult, kodus sööb üle paari päeva.
Cat 22.02.2007 15:24

0 Ka minul on lapse söömisega suur probleem. Juba aastaid ei söö eriti midagi, ja kui sööb siis ka suure sundimise peale. Kogu aeg räägib, et kõht ei ole tühi. Saaks veel aru, kui mingi periood , aga see on tal juba aastaid. Praegu on ta 6 aastane. Oleme käinud arstide juures, spetsialistide juure, perearsti juures. Kõik väidavad, et tal ei ole midagi viga. Kas see on normaalne, et laps ei tunneta kõhu tühjust???? Minu arust mitte. Niisiis sunningi teda vähemalt iga õhtu sööma taldrikutäit ilusti lõpuni.
kytana 15.11.2006 10:31

0 minu tytrke s66b,k6ike mis ette j22b
k2ib alaja isegi koera toito varastamas kui ma n2e
v2ga hea isuga on
Siilike 10.11.2006 09:49

0 Mul on tast nii kahju ja eks ma siis annan jälle järele. Aga eks ma pean midagi ette võtma jah. Arvate, et kui ta makaronidest ilma jätan, hakkab suurest näljast norm. sööki ka sööma? Ühe päeva olen ma nii proovinud ja see ei andnud tulemusi, siis läks hing jälle haledaks.
Kitty 09.11.2006 20:03
See läheb üle. Minu poja nõudis kunagi ainult makarone viineritega, nüüd ei taha tea neid nähagi.
Fergie 08.11.2006 15:33
Meil on ka lemmikud makaronid, tean et need maitsevad talle kõige rohkem, aga lihtsalt ei tee...ülepäeviti teen, sest endale maitsevad ka :) Ära kohe alla anna, küll siis hakkab kõike sööma.
Vampiiritar 08.11.2006 11:01

0 Laps sööb seda, mida talle antakse. Kui sa ikka iga ninakirtsutamise peale pastat jooksed keetma, siis nii ongi, et muud ei söö. Laps ei jäta ennast kunagi nälga, va siis kui tõesti süüa ei ole. Niikaua kui söök laual, siis sööb küll, kui kõht tõesti tühjaks läheb. Ja ma arvan, et jutt lasteaias ära nälgimisest on liialdatud. Mul ka poiss üldse ei söö. Aga kui lõpetasin tema dressuurile allumise, siis sööb küll kui kõht tühi. Ja niipalju olen targemaks saanud, et enne sööki taldrikusse ei pane kui ise küsib, muidu pean alati minema viskama. Kui ei taha, ärgu söögu. Kui küsib, saab alati!
mann 08.11.2006 09:51

0 Pole hullu läheb üle. Mul ka poiss vahepeal tegi oma trikke, aga kui kõht ikka tühi, küll siis sööb teisi asju ka, pead lihtsalt vähe kannatlikum olema. Las jonnib. Hakkab kahju küll, aga ainult makaronide peal elamine...ta ei saa ju vajalikke vitamiine kätte.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster