FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
20. september 2019

Foorum

Tervise heaks Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Toitumis - ja treeningkava

Fitness28 14.12.2009 18:21
Tere!
Muretsesin endale kunagi fitnessi kodulehelt toitumis-ja treeningkava, mille koostas mulle Ott Kiivikas isiklikult. See on mõeldud naisele, kes on suhteliselt väheliikuva eluviisiga, 165 - 170 cm ning maadlevad ülekaalu ja kaalu pideva kõikumisega. Järgisin tema soovitusi ülima usinusega kuni kaotasin kaalu 65 - 54 le!! olen superõnnelik siiani. See kava läks maksma mulle 1000.- krooni aga ajad on edasi läinud ja masu rõhub kõiki ning kuna minul seda kava enam vaja ei lähe (nii peas kui Mõmmi Aabits :)), siis mõtlesin,et aitan mõnda samade probleemide käes vaevlevat naist. Päris tasuta aga ära anda ei tahaks, ise sai ju ikka plekitud selle éest, aga ´rohkem ei küsiks kui 400 krooni. Kui keegi on huvitatud siis saab kirjutada mulle maili.
Toitumiskavas on toodud ära ka alternatiivsed toidud juhuks, kui miski ei maitse ja kindlasti on see kasulik ka toitumise mitmekesisemaks muutmiseks.
Treeningkava on Kiivikasel välja töötatud siiski jõusaalis tegemiseks aga mina kohandasin need harjutused nii, et saab neid ka kodus teha, vaja vaid matti ja hantleid 2 x 2 kg. Mul on kenasti kõikide harjutuste kirjeldused ka paberil olemas arvutis ja selle annan kah kaasa kuna siis saab ka kodus kõiki lihasgruppe treenida.
Mina tahan kah saavutada 49 kg ja pingutan selle nimel. Juba olen tänu sellele kavale kaotanud 10 kg ja 5 on veel jäänud :)!
Tulemus ei tule küll üle öö nagu igasuguste kiirdieetidega, kuid se eest on see püsiv ning tervislik moodus ennast vormis hoida. ei aegu
Kommentaarid: [0]
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster