FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
20. september 2019

Foorum

Tervise heaks Uus teema
Tagasi |  Foorumid

küüneseen?

acorus 06.07.2009 14:09
Avastasin, et varbaküüs on servast pehme ja kollakaks muutunud :(
Kas seene kahtlusega tuleks nahaarstile päärduda? On kellegil kogemusi, palun vastake.
Kommentaarid: [4]
Guido500 06.12.2009 23:27

0 Panin pH tilko peale, igal õhtul kuni suure varba liiges hakkas valutama, aga seen läks väiksemaks. Peaaegu polegi seda enam. Praegu niisutan AloeFirst'iga.Eks näis, mis saab, suuremaks ei ole läinud. Aga raske juhus sellegipoolest see küüneseen...
marinhaven 09.11.2009 10:38
Tegelikult tuleb sellele tõsist tähelepanu pöörata, sest asi ei ole ainult varbaküünes. Seene ei hakka külge kui immuunsüsteem on tugev - seega tuleb jälgida ka nüüd rohme jalgade hooldust. Trenni-basseini minnes pihusta jalad eelnevalt üle Gutaseptiga (kuivata, kaitseb ca 3 h), kindlasti kuivata hästi jalad/hoia kuivad (kasuta head kreemi, mina kasutan looduslikku Weleda jalakreemi - aga endale sobiv tuleks leida), sokid pesta pahupidi ja kuuma veega (vähemalt 60C), jalatseid desinfitseeri seest ikka saam gutaseptiga. Küünt tuleks alt puhastada (seal on paks pläga), töötle ravimiga (esialgu võib proovida kodusel moel ehk apteegist Lamisil vm - küsi apteekrilt). Jälgi mis toimub, kui kahjustatud ala ei vähene,siis tuleks nahaarsti juurde minna - halvimal juhul ootab ees tabletiravi, aga seda tuleks teha!!! Kindlasti ravi välja - see nõuab kannatlikkust. Aga tegemata ei tohiks kindlasti jätta. Püüa tugevdada organismi- seen ei hakka külge/ei kujune välja kui immuunsüsteem on tugev. Räägitakse ka, et aitab PH-muutus ehk siis aluselise toidu söömine-joomine, pidi seene paljunemise pärssima. Aga viimast peab ise juba uurima - ei tea kinnitada ega ümber lükata.
smileface 23.07.2009 22:07
Mine apteeki ja ütle, et sul on vaja ravamit.
acorus 06.07.2009 14:09
vabandust...pöörduda.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster