FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
13. oktoober 2019

Foorum

Raha ja karjäär Uus teema
Tagasi |  Foorumid

LISATÖÖ TEISE TÖÖ KÕRVALT!

Sander48 27.12.2010 14:47
Paljud meist soovivad end arendada, õppida uusi asju ja oma elukvaliteeti parandada. Soomes loodud rahvusvaheline turundusettevõte Blintnetworks soovib motiveerida inimesi tegutsema oma unistuste ja eesmärkide saavutamise nimel. Blint VÕIMALDAB sul teenida raha selle pealt, kui teised säästavad, nimelt on tegemist põhimõtteliselt reklaamitööga.
Eestisse jõudis Blintnetworks 2010 aasta alguses, korralikult läks süsteem tööle aasta teises pooles ja praeguseks hetkeks on liitunud üle 5000nde inimese.

Raha teenimise võimalusi on kaks:
Esimine on meeskonna ehitamine
Teine veebipõhise internetikaubamaja toodete reklaamimine(kõiki tooteid müüakse odavama hinnaga, kui on tema nimiväärtus)

Kui sul on piisavalt suur tahtmine tegutseda koos Better Life'ga, on meil pakkuda kõik vajalikud vahendid, mis tagavad sinu edukuse.


Meiega koos tegutsema ootame inimesi alates 19 eluaastast. Kasuks tuleb hea suhtlemis oskus ja aktiivne sõprusringkond.

Kui oled huvitatud rohkemast infost ja soovid teada, kuidas asi töötab, võta meiega ühendust email: sanderkullamaa@gmail.com ja me lepime kokku aja ja koha, kus me esitluse läbi viime!

Kommentaarid: [0]
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster