FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
13. oktoober 2019

Foorum

Raha ja karjäär Uus teema
Tagasi |  Foorumid

rahast ja kulutamisest

Mirjam 21.04.2009 10:20

0 Mille peale teil raha kõige rohkem kulub? Kas Hoiate igaksjuhuks mustadeks päevadeks ka kontol midagi?
Küsin sellepärast, et ma ise olen hakanud koguma. Ja oma perel läheb söögi ja bensiini peale kuus kõige rohkem raha....kui just mõni reis ette ei tule.
Kommentaarid: [4]
Tõruke 04.05.2009 11:24

0 mingeid erilisi suuri oste pole juba ammu teinud. Viimane suurem kulutus oli üks reis. Aga enamus pappi lähebki elamiseks sh maksud, söök, transport, vahel tahaks ka uut hilpu ja väljas käia....nii see raha otsa saab. Kuigi olen suht kokkuhoidlik.
Fergie 21.04.2009 14:24
ei teagi. olen mitu korda mõelnud, et peaks kirja panema kuu kulutused, siis saaks mingi pildi. Karta on, et enamus raha kulub igapäevaseks eluks, maksudeks, söögiks...aga mis kõige enam raha võtab...ei oskagi öelda. Rahakoguja ei ole, kui raha on, siis leian kiirelt rakenduse:)...reisima
varblaseke 21.04.2009 14:10

0 Kõige rohkem raha kulub maksudele (laen ja kommunaalid), seejärel söögile. Transport on mul odav, sest sõidan bussiga. Mehel kulub bensiinile küll vist väga palju. Laristamiseks kasutan seda raha, mis palgapäeval eelmisest üle on jäänud.
Märtsijänes 21.04.2009 10:55

0 raha ei kogu, kõik läheb ära. Eks söögi ja maksude ja liisingute peale läheb. Varem läks päris palju raha lõbustuste ja vaba aja peale nagu reisid ja mööda eestit ringi hulkumised. väljas söömised on suht harvaks jäänud.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster