FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. september 2019

Foorum

Vaba aeg Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Elumuutus

Cassandra 26.04.2010 01:53

0 Lugu siis selline, et kavatsen oma elu eestis kokku pakkida, kõigi ja kõigega lõpparve teha ja vähemalt paar aastat kusagil mujal mööda saata. Variante on mitu aga raha palju ei ole. Mõnikümmend tuhat krooni taskus, on plaan juulis ära minna. Esialgne plaan oli kõik euroopas olevad sõbrad üle vaadata ja lihtsalt veidi aega võimalikult kokkuhoidlikult ringi reisida ja kusagil siis jalad mingitmoodi alla saada. Nüüd aga tuli ootamatu ja uus võimalus. Sain tuttavaks ühe toreda mehega, kes on laevakapten ja igavesti kõvade paberitega purjetaja ja spordimees. Tal on kariibi meres päris muljetavaldav luksjaht, ning ta rendib seda juba 4 aastat järjest mingitele vene uusrikastest intelligentidele välja ja töötab nende isikliku jahijuhina. Hetkel otsib ta sinna jahi peale nö. perenaist, kes hommikuti a la kohvi ette kannaks, pesu peseks ja poes käiks. Kokk ja koristaja on eraldi olemas. Palka saaks ca 3000 eurot kuus. Prii söök ja elamine seal jahil siis. Otsib sinna erinevaid kandidaate aga mina olen ilmselgelt hetkel tugevas eelisseisus, kuna ta on minust pehmeltöeldes sissevõetud ja püüab igatepidi mind ära võrgutada. Ise-enesest on sümpaatne mees ja igasti usaldusväärne ja tore aga peas on sada kahtlust. Esimene jama on see, et kui minna, siis lepingut, vähem, kui aastaks teha ei saa. Kuidas ma elan kuude viisi seal jahil ja magan siis ühes kajutis mehega, kelle vastu mul mingeid tundeid pole, kes aga mind iga öö põrutada tahaks... ? Kusagile ära ka ei saa põgeneda, sest enamus aega seilaks siis ringi mööda meresid ja ookeane. Neil on isegi plaan üle atlandi minna mingil hetkel. Mõtlen, et seal on üsna tõenäoline variant lolliks minna ja mitte enam taluda, et peab ninapidi koos koguaeg olema. Või mis te arvate? Ehk on see hiilgav võimalus oma elus kardinaalne muutus teha ja enam paremat varianti ei saakski sülle kukkuda?
Kommentaarid: [4]
Mue 20.05.2010 22:38
Ma arvasin kohe,et ega see norm värk pole.Appi,30 aastat.Tegu siis vana merekaruga...Hea,et aru saad,enne kui jama kaelas.
Cassandra 16.05.2010 12:33

0 Nii, oleme temaga nüüd mõnda aega suhelnud ja ta tõeline pale hakkab ilmsiks tulema. Kui alguses oli ta igati gentelman ja pidas end äärmiselt šarmantselt üleval jne, siis nüüd on näha, kui närvis ta on, et mind ühegi nõksuga voodisse ei saa. Vastik kiimakott, ma ütlen! Viimane kord siis ütlesin ka, et mulle tundud, et sulle on sinna jahi peale rohkem isiklikku kiisumiisut vaja, kui asjalikku perenaist. Selle peale kukkus õigustama, et ta on mees ja heitis ette, et talle ei meeldi pirtsakad tüdrukud ja, et miks ma ikka järele ei anna ja temaga ei maga jne. Siis tuli mul ka mõistus pähe... Appikene, ta on must ca 30 aastat vanem ka. Fakt on see, et sinna ma küll tõesti ei lähe!

Mõtlesin, et kirjutan siia ka; ehk on kellelgi sit kunagi midagi õppida.
Ei tohi end maha müüa!
Mue 09.05.2010 23:05
Oi,oi..kui minna ssi ikka rändama.Seal elad nagu vangis ju..ja sa ju ei tea mis sind päriselt ees ootab,,,Tagasitee võib olla suht konarlik...Ära sinna küll mine.
Säuts 04.05.2010 10:04

0 Njaaa.... paras pähkel:) Aga kui aus olla, siis mina isiklikult ei läheks. See "stuck moment" hirmutaks mind liiga palju, ainiti kui tegemist pole kõige tuttavama inimesega!
Kindlasti kunagi kahetsed, et miks miks miks... aga samas...
Euroopa on v-o veel huvitavam, elada siin-seal riikides, siinne ajalugu ja kultuur on ju rohkem möödakarva!

Aga jõudu sulle, loodan, et leiad õige tee ;)
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster