FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. september 2019

Foorum

Vaba aeg Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Test

Miake 02.09.2008 12:27

0 Mind nimelt väga huvitaks inimeste eelistus teatud valiku korral. Et mitte segadust tekitada ja eelarvamusi külvata püüdsin ma välja mõelda äärmiselt suletud süsteemi, et just konkreetselt mind huvitav küsimus võimalikult õigetsi väljenduks.
ma ei tea kui hästi õnnestus aga proovime:

Kujutage ette et teid on eluks ajaks vangi mõistetud. Üksikkongi. Elulõpuni. Mingit muud tegevust, naudingut, ootusi, peale söögi, teie elus pole.(ma saan aru et mõnel võib suht raske olla ainsa naudinguna elus sööki ette kujutada, aga püüdke vähemalt:)
Ja teile pakutakse toitumiseks kahte varianti:

a) Kaks päeva nädalas saate tellida täpselt sellise hõrgutava roa nagu ise soovite. ja see on üli maitsev. Ülejäänud päevad peate kahjuks näljasena veetma. Ehk siis mõndadel päevadel saate tunda kuninglikku naudingut, kuid ülejäänud aeg on ootus, nälg ja piin...

b) Saate iga päev süüa. Kuid ainult jahukörti, või mõnda muud maitsetut toitu, mis lihtsalt toidab, et nälga tundma ei pea...aga mitte mingeid naudinguid seejuures ka ei tunne. Pole ka ootusi ega piinu, samas pole ekstaasi ja mõnu tunnet.

Kumma variandi valiksite?
Kommentaarid: [5]
Kadrella 11.10.2008 22:14

0 ma valiksin esimese. kui mingit muud tegevust nagunii ei oleks, siis oleks vähemalt ootamine, et süüa saaks.Samas on ka eine õige, kuna süües tuleb uni ja saaks enamus ajast maha magada. Aga mis testi point on?
Miisu-Kitty 05.10.2008 13:27

0 Mina valiksin teise variandi, kuna see oleks tõesti tõeline piin olla söömata 5 päeva. Kes sööb pea et kõiki sööke ei pelga ära ka jahukörti, mis annab kehale ikka energiat:D
Delicious 03.09.2008 10:40

0 Päris kindlasti esimese. Jutt Vampiiritaril jummala kohane. Vähemalt saad menüüd kokku panna ja mõttes juba süüa niikaua:DDD
Vampiiritar 02.09.2008 14:00

0 Ka vist ikkagi esimese variandi....näljapäevad täidab uue toidu valimine ja ootusärevus. Jahukördi najal vegeteerida......no see pole ju kellegi elu :)
Fergie 02.09.2008 12:36
hmm esimese ikka. siis on mida oodata. kes see ikka tahab helpida mingit körti päevast päeva, siis kaob ootus ka ära.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster