FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
18. september 2019

Foorum

Vaba aeg Uus teema
Tagasi |  Foorumid

tähtkujude sobivusest

Mirjam 11.07.2007 10:11

0 Kas Teie ususte, et mõned tähtkujud sobivad paremini kui teistega? Et näiteks, kui koos on Scorpion ja kala, siis nad sobivad imehästi ja kaks jäära näiteks koos elada ei saa!
Mul ema on hirmus horoskoopidega jändaja. Kunagi kui sai peikasid vahetatud, siis alati uuris, et mis tähtkujust jne. Tegelt olen seda päris palju täheldanud, et kui keegi kellegagi koos hakkab elama, võetakse ka kindlasti tähtkujude värk ülesse ja näritakse läbi :)
Mulle endae näiteks tundub, et ma ei saa üldse läbi sarvikutega, mul pole ühtegi sõpra sarvikutest ja ühtegi peikat ega alukaaslast olnud.
Mis te sellest tähtkujudevärgist arvate.
Kommentaarid: [6]
LuvYou4ever 04.12.2009 00:46

0 kaksikuteha ma ei saa peaaegu üldse läbi ja jääradega ka mitte...sõnnidega on ka mõningaid raskusi
BeYu. 02.09.2007 18:10

0 Vähk olen, ja nagu palju on räägitud igas kohas, et skorpion ja vähk sobivad super hästi kokku, et ma ei oska siis öelda kas sobin või mitte, sest mul praegu küll ette ei tule, et keegi tuttav oleks skorpion. Ja on ka räägitud, et vähk ja ambur ei sobi mitte ültse kokku, ja minu jaoks on see päris tõsi, ei sobi mitte ühegi amburiga kokku, lähme tihti tülli ja mina proovin ikka igas asjas proovin ikka peale jääda ja jumala kade olen ka ! :( :D
Siilike 23.07.2007 12:21

0 ei usu eriti, aga.....mu kaks parimat sõbrannat on kaksikute tähtkujus sündinud ja mees ka :)
aga see lõhnab paljalt juhuse järgi.
joan 14.07.2007 17:06
Horoskoop on inimese välja mõeldud ja peab paika täpselt nii palju, kui palju sa ise sellesse usud.
Mina olen mingeid sobivusi täheldanud, aga need "mittesobivused" küll eriti paika ei pea.
Maddy 11.07.2007 14:02

0 eks ikka vaatan huvipärast kui kuskil mingi sobivuse horoskoop välja tuleb...kui selle järgi vaadata, siis meil mehega pikka pidu pole :)
Fergie 11.07.2007 11:36
ise seda horoskoopide asja eriti tõsiselt ei võta, aga aeg ajalt tuleb jutuks küll, et kas sobib jne. Rohkem naljaviluks.
Ise olen kalade tähtkujus sündinud ja seega veemärk ja naljakalt on juhtunud, et kolm viimast meest kaasaarvatud ka elukaaslane on tule märgi all sündinud ja laps sündis ka tule märgi all :) Juu siis vastandid ikka tõmbuvad!
Ja see ka naljakas, et osadest tähemärkidest on palju sõpru ja on osad märgid, kus ei ole üldse lähedasi sõpru ega tuttavaid.
Äkki ongi mingi tõepõhi all sellel horoskoobi värgil.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster