FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
11. november 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

rindade suurendus ja väike laps

elle7 24.11.2009 15:26
Olen uurinud rindade suurendusoperatisoonist palju. Rinnaga toitmise lõpetamisest on 1 aasta möödas ja nüüd võiksin selle operatsiooni ette võtta. Mul laps on 2 aastane ja päevas ikka mitmedi kordi pean teda sülle võtma. Üks küsimus ongi tekkinud, et kui operatsioon tehtud siis kui pikka aega ma teda tõsta ei tohi. Mees viibib nädala sees kodust eemal ja kodus on näd. vahetustel. Seega teistel päevadel peaksin olema lapsega üksi. Nädala peale operatsiooni oleks võimalik, et mees tegeleks lapsega aga sealt edasi peaksin juba lapsega üksi hakkama saama. Kas sellisel juhul oleks üldse võimalik rindade suurendusop. ette võtta?
Ise elan Tallinnas ja olen uurinud mitme kirurgi kodulehekülgesid ja ei teagi kelle kasuks otsustada, kas operatsioon teha Tartus dr. Pree juures või Pärnus või üldse CC. Dr Viiklepa juures. Oskate selles osas nõu anda.
Kommentaarid: [0]
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster