FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Suur mure õega.

Maya 04.07.2009 15:24
Asi nimelt selles, et mu õde on alkohoolik kes ise seda ei tunnista. Umbes kaks aastat tagasi läks ta arsti juurde, lasi omale mingi süsti teha ja ei joonud aasta aega tilkagi alkot. Nii kui aasta läbi sai, kukkus uuesti jooma ja asi on veelgi hullemaks läinud kuna nüüd ta ajab purjus peaga igale mehele ligi olgu see mees siis ilus või kole, õemees või elukaaslase sõber. Ta on välimuselt kena noor naine aga kui on alkoholi joonud, siis muutub täiesti pööraseks. Tutvunud on ta neti teel ka neegritega, kes talle lubavad lausa kuu taevast alla tuua ja õde käib siis nendega kohtumas. Ta on väga kangekaelne ja ei kuula kedagi. Nii kui mainida mokaotsast ta käitumist, pöörab otsa ringi ja kõnnib minema või hakkab tuliselt ennast kaitsma ja lõpetab kiiresti teema. Võimatu on talle selgeks teha et tal on probleem. Mida teha? Mitte sekkuda ja oodata millal ta ise oma vitsad kätte saab? Ei taha et temaga midagi jubedat ka juhtub.
Kommentaarid: [2]
varblaseke 06.07.2009 10:22

0 http: //www. hot. ee/alanon/tutvustus. htm
Maya 04.07.2009 15:29
Tegelikult sooviksin ka aru saada, milleks on vaja ilusal tüdrukul igale mehele meeldida. Võib olla asi selles et tal siiski mingid kompleksid? Usun et ta ise ei oska sellele vastata.. lihtsalt teeb mõtlemata tagajärgedele.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster