FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Mees ei märka kodus lihtsalt tõid teha...

Mirjam 27.01.2009 09:29

0 Mitte midagi ei tehta enne, kui ma pean ütlema, et palun vii prügikast välja või palun pese nõud ära vms. Ja ometi oleme sellest rääkinud, et ma ei jõua kõike ise ära teha....ta nagu pime oleks. Või siis tema arust ongi kõik asjad koguaeg korras! Kuidas teie peredes on ja kuidas olete saanud mehe iseseisvalt ilma ütlemata kodutöid tegema...nii et ta ise märkaks.
Kommentaarid: [11]
Vampiiritar 04.02.2009 16:32

0 Koristame mõlemad - pesu peseme mõlemad - nõud peseb igaüks enda järgi ise (ka laps). Ainult triikimine on mehe jaoks tuumafüüsika ja selle teen mina, kuigi ta saab sellega ka lõpuks hakkama, kui ikka väga tahab.
Pedant on noh :))
varblaseke 31.01.2009 12:59

0 Enda järelt koristab alati ja kui pikemalt kodust ära olen, siis tagasi tulles näen, et ikka on tolmu võetud ja põrandat pühitud, kuid muidu on ka kodused tööd minu kanda ning ma pole seni mõelnudki, et see peaks kuidagi teisiti olema. Mulle meeldib, nagu Milaanalegi, neid asju ise teha.
Milaana 31.01.2009 08:21

0 ei tee minu mees ka kodus ühtegi kodutööd.tavaliselt kui prügikoti ämbrist välja võtan ja ukse juurde valmis panen,siis selle haarab möödaminnes kaasa kui välja läheb,aga see on ka kõik.no ok,vahel väga harva peseb nõusid ka,aga enamasti siiski minu kanda kõik kodused tööd,toimetused.
aga mind isiklikult see ei häiri,sest mulle meeldibki kui kodus on kõik täpselt minu käe järgi ära pandud,vahel harva kui mees nõusid peseb,siis sedagi teeb ta kuidagi sedasi,et hakkan paratamatult üle tegema.no näiteks juba see kuidas ta nõud masinasse paigutab.kui seda näen tekib mul kohe tunne,et no sedasi ju ei saa hästi puhtaks ja trügin endalegi märkamatult vahele ja hakkan oma järgi asju ümber paigutama,eks see ole muidugi prasjagu nõme komme mul,sest võib olla sellepärast ei teegi ta midagi,et ma lihtsalt ei lase teha,aga selline ma kord juba olen :)
Kart 30.01.2009 22:03

0 Meie koristame tavaliselt koos elukaaslasega.Jagame ruumid ära.Kes kööki kes tube koristama.Ei väga vahva minuarust.Prügi viib taaliselt elukaaslane välja.Ei hästi tubli mees igas mõttes.
musimumm006 30.01.2009 15:25
Meil on kodus nii,et mina teen süüa ja mees peseb nõusid.Vahest kui mehel vaja õppida pesen mina nõusid.Tal on kodust selline kasvatus,pärast sööki läheb nagu iseenesest nõusid pesema.Hiljuti oli nii,et istusin arvutis mehel oli igav ja küüris kogu vannitoa ära,pühkis tolmu,tegi pliidipealse puhtaks.Tolmuimejaga teeme võrdselt.Prügi viib välja see kellel väljaminnes meelde tuleb.Mul tuleb vist tihedamini.Mul on tõesti väga vedanud,sest tean ,et selliseid mehi on vähe ja ma oskan teda hinnata.Tihti premeerin teda erinevate küpsetiste ja roogadega.
Nuustik 30.01.2009 10:17
kusjuures on uskumatu, mul sama seis, et tema võiks vabalt mingi nö "s***hunnikus" elada, vanemad on küll puhtad, aga hoolitseks oma kodu eest ka, ei seda ei ole:)
muid tegemisi on nii palju, et ei saa, ja kui mina ütlen siis olen kamandaja, masendav:)))))))
Nimetu 29.01.2009 17:33
Samas eelmine mees oli nagu Mirjamil
Becy 29.01.2009 11:25

0 mul õnneks seda muret pole.Kui mehel vaba päev,siis igavuse peletamiseks lööb pool korterit läikima :D
Nimetu 28.01.2009 21:13
Mul just mees võttis tolmu, nüüd nühib kööki juba ja suppki pliidil keema pandud. Ja ma ei öelnud sõnagi. Kuigi seda ei juhtu just väga tihti, aga vahel on hea küll :-D
Betty Boo 27.01.2009 09:59

0 tüüpiline....oma mustad riided ikka koristab kokku ja voodi teeb ära ilma ütlemata ja prügikasti viib välja. Suuremad "tööd" pean ikka ette nämmutama.
Siilike 27.01.2009 09:35

0 :) tiuttav tunne. Minu arust nad lihtsalt ei pane tähelegi:) Nagu lapsed, enne kui ei ütle ega enne ei mõisteta teha ka. Minu mees alati ütleb, et ma ei julge ju midagi puutuda, äkki on sul midagi pooleli jne. Eks see dikteerimine väsita, aga kui ise kõike ei jõua ja mees ise ei märka, eks siis tuleb dikteerida.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster