FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Südamevalu.

mays 22.01.2009 08:46
Läksin lahku mehest, kellega ma olin koos kaks aastat. Minupoolne armastus on väga tugev ainult, et tema armastus minuvastu hääbus ja nii ta otsustaski me suhtele punkti panna. Inimene on nii omaks saanud, et ei suuda ilma temata enam edasi elada. Mõte sellele juba paneb mu ülekeha värisema.
Täna, kui sellest on möödas 4 päeva ei ole enam nututuju aga hing on nii haige ja mõtted ainult temal. Tunnen veel süümekaid, et pisaraid ei voola nii palju, kui päev 2 varem- justkui see näitaks, et olen asjast üle saanud ja ma ei armasta teda.(ainult söögiisu on lootusetult kadunud) RASKE ON KURAT! Kõik see ilus tulevik, millest me rääkisime...lapsed, oma kodu, oma firma.Pean ma kõigest loobuma? Ma siiralt loodan, et tulevikus leiab ta tee tagasi minu juurde, kuna meil temaga oli kõige pikem suhe ja ma õpetasin teda armastama.

Kommentaarid: [10]
inku 26.01.2009 20:27
Ära üksi koju nukrutsema jää,vöta söbrannad appi,käige väljas,pane uuesti köik rauad tulle,varsti näed,et polegi nii hull see asi,tean oma kogemustest,mul oli paar aastat tagasi sama asisul ühist elu 2 aastat,mul oli 12a.,aeg parandab köik,mis muud,kui pea püsti ja leiad KINDLASTI parema,hoia silmad lahti.OLE TUBLI,kalli-kalli sulle.
Kart 26.01.2009 18:19

0 Unusta ära see mees.Sul tundub jah unistus seotud ainult selle mehega.Ega kõik pigemad suhted ei jää püsima.Tuleb uusi ja paremaid.Võib-olla ajh nutad veel kaua teda taga, aga ikkagi ela nüüd endale.Poputa ennast , suhtle rohkem sõbrannadega.tee midagi mis paneb unustama.Igaüks meist on lahku läinud ja nutnud ja kirunud mehi taga.Elu läheb edasi.Pole mõtet taga nutta inimest , kes sind ei armasta.Sa ei saa sundida kedagi endaga koos olema, sellepärast, et sinul on unistus.Kahjuks nii kurb kui see pole.Pea püsti ja edasi.Maailmas on igaühe jaoks keegi.
Nuustik 23.01.2009 10:40
"Tunnen veel süümekaid, et pisaraid ei voola nii palju, kui päev 2 varem- justkui see näitaks, et olen asjast üle saanud ja ma ei armasta teda..."
No kuule ole nüüd, ega seda ei saa nii võtta... ja tead mis ma ütlen... taas ülesoojendatud suhe ei ole enam see, te mõlemad muutute selle aja jooksul, olgu see aasta või kuu või kaks! Ma ei taha su unistusi tappa, aga see läheb üle (jah kerge öelda) aga ole aus, kergem kui ta oleks su suure maja ja hunniku lastega üksi jätnud... aga kogu jõudu, sõida soojamaa reisile have fun ja hoia pea püsti!!!!
mays 22.01.2009 09:37
eks aeg näitab, mis edasi saab. Aga lootma jään ikka seda.
sleeping beauty 22.01.2009 09:30

0 Sry, ma ei taha oma jutuga sulle veel rohkem haiget teha, aga targem on tõele näkku vaadata, kui edasi unistada.
sleeping beauty 22.01.2009 09:29

0 vbl see on ainult ainu helesinistes unistustes, et tema on see hr Õige. Tema ju enam nii ei tunne ja sa pead sellega leppima.
sleeping beauty 22.01.2009 09:28

0 aga kas sa küsisid ka, et miks või kuidas mehel siis see suur armastus üle läks?
mays 22.01.2009 09:26
Ma siiralt arvan, et tema ongi see Hr. Õige. Saatus meid kokku tõi ja toob veelkord- vähemalt ma loodan seda. 10a tagasi käisime koos lastelaagris..juba siis oli säde meievahel. Siis möödus 8aastat ja me saime uuesti kokku ja meil oli selline imeline suhe. Kui me esimesele kohtamisele läksime, siis mees ütles naljatavalt oma sõpradele: Ma lähen oma tulevase niasega kokku saama. Vb ma ei taha tõesti tunnistada, et suhe on läbi aga ma siiski loodan, et poole, aasta või paari pärast oleme taas koos.
sleeping beauty 22.01.2009 09:18

0 ooo jah, enne kui mr Õige leiad, tuleb sul veel mitu korda neid pisaraid valada....kui ei ole just selline inimene, kes esimese mehega elu lõpuni elab.
Usun, et see situatsioon igale naisele tuttav. Aeg parandab haavad ja oma kogemusest võin öelda, et aeg toimib. Nuta oma nutud ära ja sa näed et varsti ei olegi nii hull enam ja maailmas on teisi mehi ka, kes sind armastaksid sellisena nagu oled ja kui veab siis elu lõpuni:)
mays 22.01.2009 08:51
ps. Ma olen suurel hulgal palderjanikapsleid söönud ka.
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster