FOORUMI TEEMAD
INFOKATALOOG
GALERII TEEMAD
NÕUANDJATE TEEMAD
GALLUP
Kust on pärit Sinu lemmik riideese?
Näita tulemusi!
PARTNERID
21. september 2019

Foorum

Soovita v.s mure Uus teema
Tagasi |  Foorumid

Ripsmepikenudused soodsalt.

Marim 06.01.2009 12:18
Ripsmepikendused näevad välja täiesti loomulikud ning ei vea sind alt ka kõige ekstreemsemates olukordades. Te võite käia saunas, ujumas, pidutseda terve öö või sportida jõusaalis, kartmata ripsmete ärakukkumist!

PIKENDAMISE TEHNOLOOGIA

Kunstripsmed kinnitatakse naturaalsetega ühekaupa, umbes 0,5 mm kaugusele nahapinnast, sest siis ei taksita need päris ripsmete loomulikku kasvu. Ühendamine toimub kvaliteetse molekulaarliimi abil, mis tagab vastupidavuse ja garanteerib naturaalsete ripsmete loomuliku uuenemistsükli. Protseduur kestab 1,5 tundi ja on täiesti valutu ja tervisele ohutu.

KUI KAUA PÜSIVAD RIPSMEPIKENDUSED?

Loomulike ripsmete elueaks on umbes kolm kuud. Koos loomulike ripsmete vaheldumisega langevad välja ka nende külge kinnitatud kunstripsmed. Et säilitada pikendatud ripsmete ilu võimalikult kaua peaks käima 1-2 korda kuus meistri juures hoolduses. Hooldus kestab umbes 45 min. sõltuvalt ripsmete tüübist.


Kasutan 0,15mm paksuseid ripsmeid, mis jätavad väga tiheda ja loomuliku tulemuse (võimalus saada ka 0,10 mm ja 0,20 mm paksuseid). Pikkuseid on alates 8mm-13mm. Olen paigaldanud ripsmeid väga aktiivselt alates 2008-ndast aastast ning kliendi rahulolu on alati tagatud! Teen tööd aegamööda, väga hoolikalt, ega kiirusta. On olemas ka eri värvi ja eri kuju ripsmekivikesed. Loomulikult olen läbinud ripsmete püsipikenduse koolituse ning oman ka vastavat sertifikaati!

Tooted: Prima Diva, XL Lashes, Eyelashes, Perfect Silk Lashes

Paigaldus: 550.- Hooldus:300.-Kui on huvi ja soov saada imekauneid ripsmeid ja säravaid silmi, siis kirjuta või helista ning paneme aja kirjaJe-mail: Ripsmed@hotmail.com tel: 56 164 031


Kommentaarid: [0]
Teema kommenteerimiseks logi oma kasutajanimega sisse.
Kasutajaks saad registreeruda siin.
ilumaailm.ee toimetusel on õigus kustutada kommentaare ja teemasid, mis ei vasta sisult headele tavadele so. kommentaarid, mis on teemavälised, solvavad, labased, sisaldavad reklaami, õhutavad vaenu vms.
Eesti uudised
 
© 2005 - 2018 ilumaailm.ee tutvustus | arhiiv | kontakt | reklaam | webmaster